Sekite naujienas

Auto

D. Britanijos vartotojų asociacijos sprendimu, net 12 TOYOTA modelių pateko į „Best Buy“ rekomendacijų sąrašą

Paskelbta

-

Vitas Vasiliauskas

Naujų ir naudotų TOYOTA automobilių pirkėjai gali nedvejoti dėl savo apsisprendimo. 2019/ 20m. „Which?“ automobilių gidas apdovanojo net 12 TOYOTA modelių „Best Buy“ statusu.Šių metų

„Which?“ pranešime dėl geriausio bei blogiausio pasirinkimo, renkantis automobilį, buvo vertinami visų tipų automobiliai – pradedant nuo miesto automobilių ir vienatūrių iki visureigių. Automobiliai buvo bandomi privačioje „Which?“ labaratorijoje bei vertinami pagal vartotojų atsiliepimus.

Atsižvelgiant į tai, kad „Toyota“ daugiausia dėmesio skiria alternatyviai varomoms transporto priemonėms, nenuostabu, kad šie modeliai neliko be „Which?“ pagyrų ir įvertinimų. Visi savaime įsikraunantys hibridiniai modeliai kartu su vandeniliu varomu MIRAI atsidūrė geriausiai įvertintų naujų transporto priemonių kategorijose.

Automobilių pirkėjai vis daugiau dėmesio skiria elektrifikuotoms transporto priemonėms, todėl tai itin reikšminga, kad iš viso didžiulio automobilių segmento, „Best Buy“ statusą „Who“? atdavė TOYOTA MIRAI, vandeniliu varomam automobiliui, kurio „skirtingai nuo elektromobilio, nereikia ilgai krauti“.

Konkurencingai didesniame – visureigių segmente – „Which?“ pagyrų susilaukė naujasis RAV 4 hibridas, giriamas už „veiksmingą, rafinuotą ir lengvą vairavimą“ bei už „puikią dyzelinio visureigio alternatyvą“.

Kitame spektro gale TOYOTA YARIS hibridas, pasižymintis 92 proc. nepriekaištingų rekordų rezultatu, gauna „Best Buy“ įvertinimą mažų automobilių kategorijoje.

Tęsdamas savo hibridinių transporto priemonių sėkmę, septynių vietų PRIUS+ yra vadinamas „Best Buy“ vienatūriu dėl savo konstrukcijos kokybės, patogumo ir degalų efektyvumo mieste, o PRIUS PLUG IN hibridas apibūdinamas kaip „miesto degalų ekonomijos karalius“.

Išskirdamas visos TOYOTA gamos patikimumą bei klientų pasitenkinimo rezultatus „Which?“ automobilių gidas įrodo, kad net 61% visų naujų TOYOTA modelių, esančių prekyboje, pelno „Best Buy“ įvertinimą.

Visas TOYOTA sąrašas:

Kategorija Modelis Statusas
Naudotas miesto automobilis Toyota iQ (2008-2014) Best Buy
Mažas automobilis Toyota Yaris Hybrid (2012-) Best Buy
Naudotas mažas automobilis Toyota Yaris (2006-2011) Best Buy
Naudotas vidutinis automobilis Toyota Auris (2012-2019) Best Buy
Didelis automobilis Toyota Mirai (2015-) Best Buy
Naudotas didelis automobilis Toyota Avensis (2009-2018) Best Buy
Naudotas didelis automobilis Toyota Prius Plug-in (2012-2015) Best Buy
Naudotas užmiesčio automobilis Toyota Auris Touring Sports (2013-2019) Best Buy
Vienatūris Toyota Prius+ (2012-) Best Buy
Naudotas vienatūris Toyota Verso (2009-2018) Best Buy
Didesnis visureigis Toyota RAV4 Hybrid (2019-) Best Buy
Naudotas didesnis visureigis Toyota RAV4 (2013-2018) Best Buy

 

http://www.mototoja.lt/toyota/

Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos