Sekite naujienas

Bendri

Nuolaidų kodai el. parduotuvėse: Kas tai, kaip juos gauti ir taikyti?

Paskelbta

-

Nuolaidų kodai yra vienas iš populiariausių būdų sutaupyti pinigų perkant internete. El. parduotuvės, siekdamos pritraukti daugiau klientų arba skatindamos ilgalaikius klientus pirkti daugiau, dažnai siūlo nuolaidas, kurias galima gauti įvedus tam tikrą kodą pirkimo metu. Bet ką tiksliai reiškia šie kodai ir kaip juos teisingai taikyti?

Kas yra nuolaidų kodai? Nuolaidų kodai, taip pat žinomi kaip kupono kodai arba akcijų kodai, yra unikalus rinkinys raidžių ir/ar skaičių, kuriuos pirkėjas gali įvesti į tam tikrą laukelį el. parduotuvės kasos puslapyje, kad gautų nuolaidą už prekę ar paslaugą.

Reklama:

Kaip gauti nuolaidų kodus?

 • El. parduotuvės naujienlaiškiai. Daugelis el. parduotuvių siūlo nuolaidas tiems, kurie užsiprenumeruoja jų naujienlaiškius. Tai gali būti procentinė suma nuo pirmojo pirkimo arba fiksuotas nuolaidos dydis.
 • Partnerių svetainės. Yra daug svetainių, kurios bendradarbiauja su el. parduotuvėmis ir siūlo išskirtinius nuolaidų kodus savo skaitytojams.
 • Socialinės medijos. Sekdami savo mėgstamas prekės ženklas ar el. parduotuves socialiniuose tinkluose, galite gauti išskirtinius pasiūlymus ir nuolaidų kodus.
 • Rekomendacijos programos. Kai kurios el. parduotuvės siūlo nuolaidas tiek rekomenduojančiajam klientui, tiek naujam klientui, kuris pateko į parduotuvę dėl rekomendacijos.

Kaip teisingai taikyti nuolaidų kodus?

 • Įsitikinkite, kad kodas teisingas. Prieš pateikdami užsakymą, įsitikinkite, kad nuolaidų kodas yra teisingai įvestas ir veikiantis.
 • Atkreipkite dėmesį į galiojimo laiką. Kai kurie nuolaidų kodai turi galiojimo laikotarpį. Prieš juos taikydami įsitikinkite, kad jie dar nėra pasibaigę.
 • Įsitikinkite, kad esate pasirinkę teisingas prekes. Kai kurie kodai taikomi tik tam tikroms prekėms ar kategorijoms.
 • Naudojimosi taisyklės. Kai kurie nuolaidų kodai gali būti taikomi tik kartą arba tik tam tikram pirkimo sumos dydžiui.

Papildomos nuolaidų kodų galimybės ir patarimai

 • Kombinuokite nuolaidas: Kai kuriose el. parduotuvėse galima kombinuoti kelis nuolaidų kodus, suteikiant dar didesnę sutaupytą sumą. Pvz., galite turėti kodą 10% nuolaidai ir kitą nemokamam pristatymui. Tačiau atkreipkite dėmesį: ne visos parduotuvės leidžia tai daryti.
 • Lojalumo programos: Be nuolaidų kodų, verta prisijungti prie lojalumo programų, kurias siūlo daugelis el. parduotuvių. Perkant už tam tikrą sumą arba dažnai apsipirkdami, galite kaupti taškus, kurie vėliau gali būti paverčiami nuolaidomis.
 • Sezono nuolaidos: Daugelis el. parduotuvių siūlo nuolaidų kodus sezoninių išpardavimų metu, švenčių išvakarėse ar specialiomis progomis. Laikykitės informuoti apie šias akcijas, kad galėtumėte pasinaudoti geriausiais pasiūlymais.
 • Sutaupykite laiką su įskiepiais: Yra naršyklės įskiepių, kurie automatiškai ieško ir pritaiko nuolaidų kodus už jus. Tokiu būdu, net nereikės pačiam ieškoti geriausių pasiūlymų.
 • Perskaitykite atsiliepimus: Prieš naudodamiesi nuolaidų kodo pasiūlymais iš trečiųjų šalių svetainių, perskaitykite kitų vartotojų atsiliepimus. Tai padės išvengti galimų nemalonumų.

Pasinaudokite naujausiais nuolaidų kodais:

Nuolaidų kodai yra puikus būdas sutaupyti perkant internete. Svarbu mokėti juos teisingai rasti ir taikyti, kad galėtumėte pasinaudoti visais siūlomais pasiūlymais. Investuokite šiek tiek laiko tyrinėdami galimus pasiūlymus ir mėgaukitės mažesnėmis kainomis jūsų mėgstamose el. parduotuvėse!

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai5 d. prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai1 savaitė prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |