Sekite naujienas

Finansai

Lojaliu būti apsimoka: ištikimi „Rimi“ pirkėjai sutaupė jau 90,5 mln. eurų

Paskelbta

-

Liepos mėn. prekybos tinklas „Rimi“ pristato naujausią lojalumo kampaniją – „Nuolaidų sprintą“. Iki pat rugpjūčio lojalūs pirkėjai gali pasinaudoti nuolaidomis, kurios priklausys nuo apsipirkimų sumos, panaudojus „Mano Rimi“ kortelę. Pasak prekybos tinklo „Rimi“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, jos sieks iki 15 proc., tad mėgaudamiesi vasara pirkėjai galės gerokai sutaupyti.

Kaupiamosios nuolaidos – net iki 15 proc.

Visą liepos mėnesį vyksiančios „Nuolaidų sprinto“ kampanijos metu „Rimi“ pirkėjai gali po kiekvieno apsipirkimo gauti skirtingų lygių nuolaidas.

Pirmojo lygio nuolaida, kuri sieks 7 proc., pirkėjai galės pasinaudoti apsipirkę nuo 50 iki 99 Eur, o antrojo lygio, siekiančia 10 proc., apsipirkus nuo 100 iki 149 Eur. Tie, kurių bendra pirkinių krepšelio suma bus 150 Eur ar daugiau, galės pasinaudoti net 15 proc. nuolaida kitam apsipirkimui. Be to, pirkinių sumos yra kaupiamos, tad pasiekti maksimalią nuolaidą pavyks dar lengviau, o tai leis apsipirkti pigiau.

„Toks lojalumo kampanijos paprastumas užtikrina, kad kiekvienas mūsų pirkėjas – ir tas, kuris mėgsta apsipirkti dažniau, bet mažesniais krepšeliais, galėtų pasinaudoti nuolaida. Mūsų tikslas – nuolat ieškoti būdų suteikti lojaliems pirkėjams įvairias papildomas naudas. Tad savo klientams siūlydami kaupiamąsias nuolaidas norime padėti dar daugiau sutaupyti. Vien per praėjusius metus apsipirkę „Rimi“ parduotuvėse ir pasinaudoję lojalumo kortele pirkėjai bendrai sutaupė beveik 90,5 mln. eurų, tad būti lojaliu – apsimoka“, – teigia V. Lukoševičius.

Kaip pasinaudoti nuolaidomis?

Norėdami pasinaudoti kampanijos nuolaidomis pirkėjai turi aktyvuoti nuolaidų kuponus savo programėlėje „Mano Rimi“. Tai galima padaryti parduotuvėse esančiuose terminaluose, prisijungus prie savo paskyros www.rimi.lt arba mobiliojoje aplikacijoje.

„Nuolaidų sprintas“ – tai dar vienas būdas sutaupyti apsiperkant „Rimi“. Lojalūs pirkėjai savo paskyrose galės matyti, kokią apsipirkimų sumą jau yra sukaupę ir kiek liko iki maksimalios nuolaidos gavimo – tai leis stebėti bei planuoti savo pigesnius apsipirkimus. Siekiame, kad mūsų lojalūs pirkėjai galėtų paprastai bei lengvai pasinaudoti visomis „Rimi“ lojalumo programos naudomis“, – sako „Rimi“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovė Eglė Krasauskienė.

Dar daugiau lojalumo programos naudų

„Mano Rimi“ lojalumo programos dalyviai kiekvieną savaitę gali naudotis įvairiais kuponais, „Mano šeimai“ skirtais pasiūlymais, o pirmadieniais senjorai apsiperka pigiau, nes jiems taikoma papildoma 10 proc. nuolaida krepšeliui. Be to, lojalumo programos dalyviai taip pat naudojasi asmeniniais pasiūlymais, pritaikomais atsižvelgiant į lojalių pirkėjų apsipirkimo įpročius.

„Tiesa, „Mano Rimi“ lojalumo programos dalyviai gali pasinaudoti nuolaidomis ne tik „Rimi“ parduotuvėse, bet ir partnerių vietose. Pavyzdžiui, visiems, turintiems „Mano Rimi“ kortelę, galioja „Affidea“ klinikos lojalumo programos nuolaidos – paslaugos bei tyrimai jiems kainuoja iki 7 proc. pigiau. Besirūpinantys savo fizine sveikata gali pasinaudoti ir „Lemon Gym“ siūloma 7 dienų nemokama naryste, 10 proc. nuolaida metinei „Premium“ narystei arba išmėginti 3 dienų nemokamą narystę „Impuls“ sporto klubuose. Gera nuotaika taip pat yra labai svarbu, tad perkant „Cinamon“ kino bilietus į „Mano Rimi“ kortelę grįžta 2 proc. nuo bilietų sumos“, – vardija E. Krasauskienė.

Susigrąžinti dalį sumos į „Mano Rimi“ kortelę taip pat galima siunčiant siuntas per „Omnivos“ paštomatus (10 centų už kiekvieną užregistruotą siuntą, nurodant „Rimi“ lojalumo kortelės numerį), pilant degalus „Neste“ degalinėse (0,09 € ct/ l nuolaida iškart ir 0,90 € ct / l grįžta į „Mano Rimi“ kortelę) ar apsiperkant „Benu“ vaistinėse (1 proc. nuo pirkinių sumos).

„Ir tai dar tolo gražu ne visos naudos. Detaliau su jomis susipažinti galima „Rimi“ mobiliojoje programėlėje arba interneto svetainėje www.rimi.lt, taip pat parduotuvių terminaluose“, – primena E. Krasauskienė.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |