Sekite naujienas

Grožis

Ko reikia, kad moteriški aulinukai tarnautų ilgiau?

Paskelbta

-

aulinukai

Dažna dailiosios lyties atstovė sako, kad turi bent vieną porą tokių aulinukų, kurių tarnavimo laiką, jei tik galėtų, pratęstų dešimtims metų. Nors tai skamba utopiškai, šį bei tą padaryti tikrai galima, pavyzdžiui, sužinoti, ko reikia, kad moteriški aulinukai tarnautų ilgiau.

Kokybiškų priežiūros priemonės 

Reklama:

Įdomu tai, kad labai dažnai merginos bei moterys, paklaustos, kiek jos išleidžia priemonėms, kurios yra skirtos odai prižiūrėti, sako, kad sumos siekia nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų per mėnesį. Tačiau labai stebina tai, kad paklaustos, kiek pinigų skiria priemonėms, kurios reikalingos batams prižiūrėti, įvardija ypač menkas pinigų sumas. Ir tai tikrai nėra geras ženklas. Tiksliau sakant, tai yra nuoroda, kuri paaiškina, kodėl batai tarnauja trumpiau nei iš tiesų turėtų bei galėtų. Pasirodo, labai didelė dalis merginų bei moterų investuoja per mažas pinigų sumas. Atminkite, moteriški aulinukai tikrai tarnaus kur kas ilgiau, jei įsigysite kokybiškų priežiūros priemonės.

Ten, kur šalta ir vėsu

Nors tokios nuorodos tampa puikiomis gairėmis, kur reikėtų laikyti daugelį maisto produktų, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tai tikrai galioja ir moteriškiems aulinukams. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad, jei odiniai aulinukai bus laikomi ten, kur juos pasiekia intensyvi saulės šviesa, jie gali pradėti skilinėti. Na, o iš kitų medžiagų pagaminti moteriški aulinukai nuo intensyvios saulės šviesos gali prarasti savo spalvą. Taigi, geriausia vieta moteriškiems aulinukams laikyti yra vėsi ir tamsi patalpa. Žinoma, prieš tai juos būtina kruopščiai išdžiovinti. 

Baloms – ne

Nors pasivaikščiojimas per balas lietui lyjant skamba nuotaikingai, žaismingai ar net romantiškai, atminkite, kad būtent tokia veikla gali būti labai žalinga ar net pražūtinga jūsų aulinukams. Tad, jei norite, kad jie tarnautų ilgai bei patikimai, pirmenybę teikite moteriškiems guminiams batams. 

Purvo likučius būtina pašalinti tuoj pat

Na, o, jei taip pat nutiko, kad ant aulinukų liko purvo likučių, juos pašalinti būtina tuo pat, priešingu atveju, tai gali pažeisti batų paviršių. 

Vos keli paprasti patarimai tam, kad jūsų aulinukai jus džiugintų dar labai ilgai.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |