Sekite naujienas

Kelionės

Popandeminė realybė pakeitė keliautojų įpročius – kodėl vis daugiau lietuvių keliones įsigyja internetu?

Paskelbta

-

Remiantis pasaulinės duomenų platformos „Statista“ duomenimis, net 72 proc. keliautojų keliones užsisako internetu. 53 proc. apklaustųjų šį įsigijimo būdą renkasi dėl greičio, 42 proc. – dėl patrauklesnių kainų.

Panašias tendencijas pastebi ir kelionių sektoriaus atstovai mūsų šalyje. Lietuvos turizmo asociacijos vykdomoji direktorė Milda Plepytė-Rainienė sako, kad įprotį keliones pirkti internetu paskatino ir pandeminiai laikai, kuomet daugelį kasdienių veiksmų įpratome atlikti nuotoliniu būdu.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Stebime pokyčius rinkoje ir matome, kad daugėja žmonių, kurie linksta keliones planuoti bei įsigyti virtualiai. Tai įpareigoja ir turizmo verslą prisitaikyti prie kintančių vartotojų poreikių“, – pabrėžia M. Plepytė-Rainienė.

Jos teigimu, būtent dėmesys keliautojų įpročiams padėjo atrasti ir patrauklų turizmo mugės formatą.

„Jau antrus metus iš eilės Lietuvos keliautojus kviečiame į virtualią kelionių mugę „Vivattur“, organizuojamą Lietuvos turizmo asociacijos narių. Sėkmingas praėjusių metų startas parodė, kad pristatytas naujasis formatas pasiteisino, jis yra patogus keliautojams“, – pasakoja M. Plepytė-Rainienė.

Praėjusiais metais mugės internetinė svetainė sulaukė daugiau nei 54 tūkst. lankytojų, kurie domėjosi kelionių pasiūlymais. Dažniausiai jie susiplanavo keliones į Turkiją, Graikiją, Egiptą.

Šių metų mugė prasidėjo pirmadienį ir tęsis iki sausio 29 d., jos metu keliautojai vėl sau patogiu metu galės išsirinkti kelionę bei ją įsigyti neišėję iš namų.

„Kelionių planavimas iš anksto leidžia rinktis iš gausios krypčių ir viešbučių pasiūlos itin patraukliomis kainomis – bus galima ženkliai sutaupyti. O esant poreikiui, žmonės galės pasikonsultuoti su kelionių atstovais el. paštu arba telefonu“, – pristato Lietuvos turizmo asociacijos vadovė.

Mugės metu kelionių pasiūlymus pateiks mugės partneriai „Tez Tour“, „Coral Travel“, „West Express“, „Baltic Clipper“ ir kiti asociacijos nariai. Iš viso savo pasiūlymus pristatys daugiau nei 30 mugės dalyvių.

M. Plepytė-Rainienė džiaugiasi, kad „Vivattur“ neapsiriboja tik kartą metuose organizuojama virtualia kelionių muge. Šis Lietuvos turizmo asociacijos projektas taip pat kviečia turizmo sektoriaus atstovus į kitus renginius, kuriais skatinama turizmo sektoriaus plėtra, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, kompetencijų ugdymas, žinių atnaujinimas.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |