Sekite naujienas

Turizmas

Prasideda virtuali kelionių mugė, kviečianti įsileisti keliones į savo namus

Paskelbta

-

Sausio 2330 dienomis keliautojai kviečiami į didžiausią ir tik kartą per metus vykstančią virtualią kelionių mugę „Vivattur“. Mugės šūkis skelbia „Įsileisk atostogas į savo namus“. Keliautojų laukia šimtai kelionių pasiūlymų, naudingų patarimų, netikėtų staigmenų ir nuolaidų.

Virtualią kelionių mugę organizuojančios Lietuvos turizmo asociacijos vykdomoji direktorė Milda Plepytė-Rainienė sako, kad virtuali mugė itin palengvina kelionių planavimą ir yra patraukli keliautojams.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Keliautojai jau įprato įsigyti kelionių pasiūlymus internete. O virtuali kelionių mugė atveria plačias galimybes palyginti skirtingas keliones ir išsirinkti geriausiai lūkesčius atitinkantį variantą. Susipažinti su virtualios kelionių mugės pasiūlymais keliautojai gali jiems patogiu metu, nes mugė vyks visą savaitę. Be to, virtualioje kelionių mugėje laukia ir ypatingi pasiūlymai“, – sako M. Plepytė-Rainienė.

25 Lietuvos turizmo asociacijos nariai ir partneriai mugės metu pristato itin platų kelionių pasirinkimą. Čia yra ir tradicinių kelionių pasiūlymų, taip pat kelionių į egzotiškas šalis.

„Prie projekto prisijungė tiek didieji kelionių organizatoriai, tiek mažosios kelionių agentūros, tad tikime, kad kiekvienam keliautojui pavyks išsirinkti labiausiai jo lūkesčius atitinkantį kelionių pasiūlymą. Specialūs „Vivattur“ kelionių mugės pasiūlymai, nuolaidos bei konkursai skelbiami kiekvieno mugės dalyvio internetiniame puslapyje, o su visais mugės dalyviais galima susipažinti internetiniame puslapyje www.vivattur.lt“, – pristato M. Plepytė-Rainienė.

Pasak jos, idėja rengti kelionių mugę virtualioje erdvėje kilo atsižvelgiant į keliautojų įpročius ir poreikius.

„Senasis mugių formatas nebėra paklausus, tai rodo ir kasmet mažėjantys lankytojų srautai. Spartėjant skaitmenizacijai visose gyvenimo srityse, virtualios kelionių mugės jau tapo įprastos pasauliniu mastu ir geriausiai atitinka šiuolaikinių keliautojų poreikius. Naujoje realybėje itin svarbus patogumo aspektas, ne mažiau aktualu ir laiko sąnaudos“, – kalba Lietuvos turizmo asociacijos vykdomoji direktorė.

Sausio pabaigoje vykstanti mugė yra puikus būdas suplanuoti keliones ir gauti geriausius krypčių, viešbučių ir kainų pasiūlymus. Iš anksto renkantis keliones, yra galimybių sutaupyti net iki 25 proc.

Lietuvos turizmo asociacijos vadovė pabrėžia, kad „Vivattur“ neapsiribos tik kartą per metus organizuojama virtualia kelionių muge. Šis Lietuvos turizmo asociacijos projektas bus tęstinis ir kvies turizmo sektoriaus atstovus į kitus renginius, kuriais skatins turizmo sektoriaus plėtrą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, kompetencijų ugdymą, žinių atnaujinimą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |