Sekite naujienas

Laisvalaikis

7 nepakartojami skrydžiai oro balionu

Paskelbta

-

Ramūs, tačiau kupini nuotykių vaizdai, kuriuos galima patirti skrendant karšto oro balionu, yra pats vaizdingiausias būdas visa tai apžvelgti. Kitą kartą keliaudami apsvarstykite galimybę įšokti į oro baliono krepšį ir pažvelgti į horizontą iš kelių šimtų metrų aukščio. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar reguliariai kylate į dangų, kelionė oro balionu – tai patirtis, kuri neabejotinai suteiks nepamirštamų prisiminimų.

Radome septynias geriausias vietas, kur galima pakilti, pakilti ir nuskristi – nuo pakilimo virš žaliųjų ganyklų iki dreifavimo po Arktį.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Kapadokija, Turkija

Garsėjanti kapucinų, dar vadinamų pasakų kaminais, gamtos stebuklais Kapadokija traukia lankytojus iš viso pasaulio. Šiuos aukštus, plonus uolų bokštus per milijonus metų suformavo lavos srautai, o pamatyti juos iš viršaus yra neįtikėtina. Bet kurią dieną virš horizonto kaleidoskope spalvų skraido nesuskaičiuojama daugybė karšto oro balionų.

Gegužės-rugsėjo mėnesiai yra sezono įkarštis, tačiau, jei leidžia oro sąlygos, skrydžiai siūlomi ištisus metus. Apsistokite pačioje Kapadokijos širdyje, viename iš Mithra Cave Hotel urvų kambarių. Pabuskite anksti, kad spėtumėte paskraidyti oro balionu ir pakilus saulei pasimėgauti regiono viršūnių ir slėnių vaizdais.

Luaros slėnis, Prancūzija

Luaros slėnyje, kuriame atsiveria tipiškas prancūziškas vaizdas skrendant oro balionu, yra vynuogynų, upių ir miškų, kuriuos galima apskristi per kelias minutes. Išbandykite vieną iš populiariausių skrydžių – pakilkite virš didingojo Château Chenonceau. Žvilgtelėkite pro pintą krepšį į apačioje esančią žemę. Jei apsilankysite nuo balandžio iki spalio, šią pilį bus galima aplankyti ir sausumoje.

Priklausomai nuo oro sąlygų, išvykimai paprastai prasideda anksti ryte arba viduryje popietės. Grįžę į tvirtą žemę, pailsinkite galvą prabangiame Le Pavillon Des Lys viešbutyje, kuris yra vos už penkių minučių kelio pėsčiomis nuo Château d’Amboise.

Ikalujitas, Nunavutas, Kanada

Kanados Arkties regionas, ypač Ikalujitas, yra geidžiama karšto oro balionų entuziastų vieta. Šiose įkvepiančiose ekspedicijose galite kartą gyvenime skristi tarp šiaurinių bendruomenių ar net per ledynus nuo Nunavuto Bafino salos iki Grenlandijos.

Pasiruoškite gamtos stichijoms. Skrydžiai oro balionu čia vyksta žiemą, todėl galėsite mėgautis natūraliu ledu visu jo stebuklingumu. Kai diena baigsis, sušilkite “The Frobisher Inn” viešbutyje. Viešbutis su treniruoklių centru ir virtuvėlėmis kai kuriuose kambariuose yra patogioje vietoje miesto centre.

Serengečio nacionalinis parkas, Tanzanija

Serengečio nacionalinis parkas garsėja savo kraštovaizdžiu ir laukinių gyvūnų – dramblių, liūtų ir kitų – gausa. Pasigrožėkite Tanzanija iš paukščio skrydžio ir paskraidykite oro balionu.

Ekskursijos siūlomos ištisus metus, tačiau gali skirtis priklausomai nuo vietovės. Skrydžio aukštis keičiasi priklausomai nuo sezono ir oro sąlygų, todėl nėra dviejų vienodų skrydžių. Masajų apeigomis paremtas dekoras, Asanja Africa siūlo apgyvendinimą palapinėse pietinėje centrinėje parko dalyje.

Baganas, Mianmaras

Baganas, kuriame yra tūkstančiai istorinių paminklų, stupų ir pagodų, yra vienas iš labiausiai lankomų Mianmaro miestų. Pakilkite į dangų su krepšiu ir pasigrožėkite jus supančia ikoniška architektūra.

Skraidymo oro balionais sezonas trunka nuo spalio iki kovo vidurio, kai vėjai ramūs, o oras vėsus. Palankiausios sąlygos būna gruodžio-vasario mėnesiais, kai būtinai pamatysite daug kitų lankytojų, besimėgaujančių kraštovaizdžiu. Grįžkite į žemę viešbutyje “Bagan View Hotel”, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į dangumi sklendžiančius oro balionus.

Albukerkė, Naujoji Meksika, JAV

Pirmąją spalio savaitę oro balionų entuziastai reguliariai keliauja į Albukerkį, kur vyksta kasmetinė tarptautinė oro balionų fiesta. Per festivalį, kuriame taip pat vyksta lazerių šviesų šou, skraidymo varžybos ir fejerverkai, skrenda daugiau kaip 500 spalvingų oro balionų. Jei planuojate vykti į festivalį, nepraleiskite progos – būtinai iš anksto užsisakykite kelionę.

Jei norite ko nors išskirtinesnio, užsisakykite privatų skrydį su šampanu, kad galėtumėte pasigrožėti nuostabiu Naujosios Meksikos aukštumų dykumos kraštovaizdžiu. Pasibaigus ilgai dienai atsigulkite į “El Vado” motelį – retro stiliaus motelį, kuris buvo visiškai atnaujintas ir siūlo visus reikiamus šiuolaikinius patogumus.

Muelle, San Karlosas, Kosta Rika

Paskraidykite virš atogrąžų miškų ir, jei pasiseks, pamatysite beždžiones, besiganančias tarp kupolų, skrisdami iš Muelės. Kosta Rikos šiaurinės dalies gamtos grožis, kurį geriausia stebėti iš 1000 pėdų aukščio, siūlo daugybę lankytinų vietų, įskaitant nacionalinį parką ir aktyvų Arenalo ugnikalnį.

Jei norite patirti daugiau praktinių įspūdžių, Muelėje galite išmokti, kaip paruošti oro balioną skrydžiui. Netgi galėsite pasirinkti, kur nusileisti, ir visa tai darysite prižiūrimi piloto. Vėliau atsipalaiduokite Tilajari viešbučio kurorte, kurį supa atogrąžų miškai ir tropiniai sodai.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |