Sekite naujienas

Verslo vikingai

Anglijoje Mindaugas Brazaitis ir „Eco wood hut“ žmonėms kuria naminę laimę

Paskelbta

-

Lietuviai sėkmingai kuria verslą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Štai Mindaugas Brazaitis – vienas tokių pavyzdžių. Kaip pats verslininkas sako, savo kompaniją „Eco wood hut“ jis įkūrė Anglijoje karantino metu turėdamas daug laisvo laiko. Ir nors kompanija sąlyginai jauna, žmonių kiemus jau puošia ecowoodhut.com grilo nameliai, džiugina masažinės vonios, pavėsinės. Ko gero, tai viena geriausių investicijų per karantiną, kai žmonės buvo uždaryti savo namuose. Apie verslo idėją ir pradžią kalbamės su jo įkūrėju Mindaugu Brazaičiu.

– Žmonėms galite pasiūlyti medines pavėsines, grilio namelius, masažines vonias. Planuose dar yra saunos, podiumai ir nameliai. O nuo ko viskas prasidėjo? Gyvenate ir verslą kuriate Anglijoje. Ar sunku buvo įsitvirtinti šioje rinkoje?

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

– Verslą pradėjau visiškai atsitiktinai. Kadangi karantino metu buvo daug laisvo laiko, pradėjau domėtis produktais Lietuvoje, kurie būtų įdomūs ir tiktų Anglijoje.

Pastebėjau, kad tokių gerų ir kokybiškų produktų čia, Anglijoje labai trūksta. Labiausiai mano dėmesį patraukė grilio nameliai. Pamaniau, kad ypatingai karantino metu jie turėtų tikti ir patikti.

Taip ir buvo! Jau atvežus pirmąjį bbq grill namelį, jis sulaukė labai daug dėmesio ir buvo parduotas jau kitą dieną.

Taip pradėjau domėtis medžio produktais, taip pat įtraukiau ir masažines vonias(jakuzzi), kurios taip pat sulaukė paklausos.

Aišku, jau yra lietuvių, kurie taip pat plėtoja panašią veiklą, bet vėlgi, mano siūlomas kainos ir kokybės santykis, manau, labai neblogas.

Rinką vis dar pramušinėju, pasibaigus karantinui kažkiek sumažėjo ir paklausa, bet tai manęs neišgąsdino, vis dar ieškau naujų medžio gaminių, kad kuo labiau sudominčiau žmones ir pasiūlyčiau plačiausią asortimentą.

– Kodėl pasirinkote šią sritį? Ar turėjote žinių, įgūdžių? Gal dirbote panašų darbą?

– Iki karantino dirbau krovinių vairuotoju. Darbas buvo sėdimas ir labai nuobodus. Jau tuomet galvojau kuo jį pakeisti ir kuo užsiimti. Darbas su medžiu man visiškai nauja veikla, naujas iššūkis.

Jau gavęs pirmą namelį sukau galvą, kaip jį reikės sutverti, bet darbas buvo įdomus ir su kiekvienu sutvertu nameliu norėjosi dar ir dar. Ypatingai geras jausmas gauti padėkas ir matyti žmones patenkintus mūsų darbu. Žmonės labai nustemba kaip mes sugebame taip greitai surinkti namelį. Ir jau po kelių dienų siunčia mums nuotraukas kaip jie pramogauja naujame namelyje.

– Kaip manote, kurti verslą paprasčiau Lietuvoje ar Anglijoje?

– Anglijoje gyvenu apie 8 metus, tad, mano nuomone, verslą kurti čia yra daug paprasčiau. Gyvendamas Lietuvoje manau nebūčiau išdrįsęs imtis savos veiklos. Čia viskas paprasčiau.

– Ką patartumėte norintiems kurti verslą? Kokių savybių, kokių žinių reikia turėti?

– Visiems norintiems kurti verslą patarčiau nedvejoti, domėtis, gilintis ir pirmyn! Aišku, taip pat reikia apsišarvuoti kantrybe, nes viskas reikalauja laiko ir įdirbio.

Susidūrus su nesėkme neskubėkit visko mesti, bet gilinkitės ką dar galėčiau padaryti dėl savo verslo.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |