Sekite naujienas

Verslo vikingai

Anglijoje Mindaugas Brazaitis ir „Eco wood hut“ žmonėms kuria naminę laimę

Paskelbta

-

Lietuviai sėkmingai kuria verslą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Štai Mindaugas Brazaitis – vienas tokių pavyzdžių. Kaip pats verslininkas sako, savo kompaniją „Eco wood hut“ jis įkūrė Anglijoje karantino metu turėdamas daug laisvo laiko. Ir nors kompanija sąlyginai jauna, žmonių kiemus jau puošia ecowoodhut.com grilo nameliai, džiugina masažinės vonios, pavėsinės. Ko gero, tai viena geriausių investicijų per karantiną, kai žmonės buvo uždaryti savo namuose. Apie verslo idėją ir pradžią kalbamės su jo įkūrėju Mindaugu Brazaičiu.

– Žmonėms galite pasiūlyti medines pavėsines, grilio namelius, masažines vonias. Planuose dar yra saunos, podiumai ir nameliai. O nuo ko viskas prasidėjo? Gyvenate ir verslą kuriate Anglijoje. Ar sunku buvo įsitvirtinti šioje rinkoje?

Reklama:

– Verslą pradėjau visiškai atsitiktinai. Kadangi karantino metu buvo daug laisvo laiko, pradėjau domėtis produktais Lietuvoje, kurie būtų įdomūs ir tiktų Anglijoje.

Pastebėjau, kad tokių gerų ir kokybiškų produktų čia, Anglijoje labai trūksta. Labiausiai mano dėmesį patraukė grilio nameliai. Pamaniau, kad ypatingai karantino metu jie turėtų tikti ir patikti.

Taip ir buvo! Jau atvežus pirmąjį bbq grill namelį, jis sulaukė labai daug dėmesio ir buvo parduotas jau kitą dieną.

Taip pradėjau domėtis medžio produktais, taip pat įtraukiau ir masažines vonias(jakuzzi), kurios taip pat sulaukė paklausos.

Aišku, jau yra lietuvių, kurie taip pat plėtoja panašią veiklą, bet vėlgi, mano siūlomas kainos ir kokybės santykis, manau, labai neblogas.

Rinką vis dar pramušinėju, pasibaigus karantinui kažkiek sumažėjo ir paklausa, bet tai manęs neišgąsdino, vis dar ieškau naujų medžio gaminių, kad kuo labiau sudominčiau žmones ir pasiūlyčiau plačiausią asortimentą.

– Kodėl pasirinkote šią sritį? Ar turėjote žinių, įgūdžių? Gal dirbote panašų darbą?

– Iki karantino dirbau krovinių vairuotoju. Darbas buvo sėdimas ir labai nuobodus. Jau tuomet galvojau kuo jį pakeisti ir kuo užsiimti. Darbas su medžiu man visiškai nauja veikla, naujas iššūkis.

Jau gavęs pirmą namelį sukau galvą, kaip jį reikės sutverti, bet darbas buvo įdomus ir su kiekvienu sutvertu nameliu norėjosi dar ir dar. Ypatingai geras jausmas gauti padėkas ir matyti žmones patenkintus mūsų darbu. Žmonės labai nustemba kaip mes sugebame taip greitai surinkti namelį. Ir jau po kelių dienų siunčia mums nuotraukas kaip jie pramogauja naujame namelyje.

– Kaip manote, kurti verslą paprasčiau Lietuvoje ar Anglijoje?

– Anglijoje gyvenu apie 8 metus, tad, mano nuomone, verslą kurti čia yra daug paprasčiau. Gyvendamas Lietuvoje manau nebūčiau išdrįsęs imtis savos veiklos. Čia viskas paprasčiau.

– Ką patartumėte norintiems kurti verslą? Kokių savybių, kokių žinių reikia turėti?

– Visiems norintiems kurti verslą patarčiau nedvejoti, domėtis, gilintis ir pirmyn! Aišku, taip pat reikia apsišarvuoti kantrybe, nes viskas reikalauja laiko ir įdirbio.

Susidūrus su nesėkme neskubėkit visko mesti, bet gilinkitės ką dar galėčiau padaryti dėl savo verslo.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt