Sekite naujienas

Lietuvoje

Naminių gyvūnų sterilizacija

Paskelbta

-

Sterilizacija

Sterilizacija yra atliekama patelėms, pašalinant gimdą bei kiaušides. Tai ganėtinai sudėtinga ir daug patyrimo reikalaujanti procedūra, kurią vertėtų patikėti tik patyrusiam veterinarui. Atlikus sterilizaciją, Jūsų augintiniai apsaugomi nuo įvairių su hormonais susijusių ligų, tampa kur kas ramesni, dingsta nepriimtino elgesio apraiškos. Sterilizacijos nauda yra labai didelė, kadangi ramesnis tampa tiek augintinis, tiek geriau jaučiasi jo šeimininkas, nebesusiduriantis su varginančiais rūpesčiais.

Skaitykite šį straipsnį toliau ir sužinokite visą aktualią informaciją apie sterilizacijos teikiamą naudą, kada ją atlikti ir atraskite patikimus veterinarijos specialistus, kurie suteiks profesionalią pagalbą.

Reklama:

Greitos ir profesionalios procedūros

Atvykus į veterinarijos kliniką, patyrę specialistai pasirūpins Jūsų augintiniu sterilizavimu, kastravimu ir kitomis procedūromis, kurios yra būtinos užtikrinti augintinio sveikatai. Sterilizavimo procedūros paprastai atliekamos jauniems augintiniams, kurių amžius siekia nuo 6 iki 9 mėnesių. Procedūros praeina greitai, gyvūnas nepatiria jokio diskomforto ar streso, nes viskas daroma profesionaliai.

Sterilizavus augintinius apsisaugoma tiek nuo įvairių ligų, tiek nuo streso, nerimo ir kitų nepatogumų, kuriuos gali sukelti rujojantis gyvūnas. Kai kurie žmonės yra linkę galvoti, kad kastravimas ar sterilizavimas sukelia gyvūnui stresą, atima jo vaisingumą, šitaip traumuodamas jį. Tačiau tai yra tikra netiesa, kadangi sterilizuotas gyvūnas, nors ir netenka galimybės daugintis, tampa tik dar sveikesnis ir gali gyventi pilnavertį gyvenimą.

Sterilizacija katėms ir kalėms už prieinamą kainą! Patyrę veterinarai pasirūpins, kad procedūra būtų atlikta saugiai ir tinkamai.

http://dainavosveterinarija.lt/lt/kastracija 

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt