Sekite naujienas

Lietuvoje

„Senukai“ pirkėjams atvėrė dar daugiau atnaujinamo prekybos centro Kaune

Paskelbta

-

Didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“, įgyvendindamas per 100 mln. eurų vertės plėtros planą, užbaigė Kaune, Draugystės gatvėje įsikūrusio prekybos centro rekonstrukcijos antrąjį etapą ir atvėrė pirkėjams didžiąją centro dalį.

Į prekybos centro atnaujinimą, kuris bus užbaigtas gegužės mėnesį, įmonė investuos apie 3,1 mln. eurų. Iš viso iki 2022 metų į tinklo plėtrą Baltijos šalyse planuojama investuoti daugiau kaip 100 mln. eurų.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Prekybos centro Kaune atnaujinimas pradėtas vasario mėnesį ir vykdomas trimis etapais. Užbaigus kiekvieną iš jų, renovuota centro dalis atveriama pirkėjams. Visas parduotuvės prekybinis plotas siekia beveik 16 tūkst. kvadratinių metrų.

 „Atnaujindami prekybos centrą, daug dėmesio skiriame klientų apsipirkimo patirčiai ir kokybei gerinti. Centras po rekonstrukcijos pirkėjus pasitiks šviesiomis, moderniomis erdvėmis bei atnaujinta prekybine įranga. Tikimės, jog naujos koncepcijos parduotuvė taps jaukia visos šeimos apsipirkimo vieta“, –  teigia „Kesko Senukai“ atstovė Elona Uckutė.

Prekybos centre jau atnaujinti statybinių prekių, elektrinių ir mechaninių įrankių, dažų, tvirtinimo detalių bei darbo drabužių skyriai. Rekonstrukcija taip pat baigta buitinės chemijos ir namų apyvokos, žaislų, tapetų erdvėse. Atnaujintas ir namų technikos centras, kur klientų laukia moderni buitinės technikos ekspozicija.

Meistrų, naujakurių bei statybų profesionalų patogumui parduotuvėje įrengtas didmeninės prekybos skyrius „Proficentras“. Čia dirbantys specialistai klientams padeda apskaičiuoti reikiamus statybinių medžiagų kiekius, sukomplektuoja prekes, sprendžia su statyba ir namų remontu susijusias kompleksines problemas.

Klientai, norintys prekybos centre užsisakyti papildomų paslaugų, gali pasinaudoti „Paslaugų centru“ su modernia eilių valdymo sistema. Skubantiems klientams įrengtos greito atsiskaitymo kasos.

Centre įrengtas „Sodo centras“ su oranžerija, laisvalaikio prekių zona bei lauko prekybos erdve atnaujintas dar pernai pavasarį. Todėl klientai būtiniausių sodo ir daržo prekių patogiai įsigyti gali visos rekonstrukcijos metu.

Parduotuvėje veikia ir specialūs el. paštu ir telefonu užsakytų prekių atsiėmimo punktai. Juose saugiai prekes atsiimti bus galima viso karantino metu.

Pasak E. Uckutės, įmonė ėmėsi visų atsargumo priemonių saugiam apsipirkimo procesui užtikrinti tiek prekių atsiėmimo punktuose, tiek rekonstruotose prekybos centro erdvėse.

„Ribojame klientų srautus, personalą esame aprūpinę būtiniausiomis apsaugos priemonėmis. Pirkėjams rekomenduojame laikytis visų saugumo reikalavimų: dėvėti apsaugines kaukes, mūvėti vienkartines pirštines bei laikytis saugaus atstumo nuo kitų asmenų. Patariame už pirkinius atsiskaityti bankinėmis mokėjimo kortelėmis, o prieš apsiperkant ir jau apsipirkus – rankas kruopščiai dezinfekuoti. Klientų patogumui prie įėjimų į prekybos erdvę įrengėme stendus su dezinfekciniu skysčiu“, – sako įmonės atstovė.

Artimiausiu metu ekspozicijos atnaujinimo darbai bus baigti plytelių, apšvietimo, santechnikos, automobilių prekių, apdailos bei kituose skyriuose.

Draugystės gatvėje prekybos centras buvo atidarytas 2001 m. ir tapo antraisiais „Senukais“ Kaune. Šiuo metu „Kesko Senukai“ Baltijos šalyse ir Baltarusijoje valdo 159 parduotuvių tinklą, iš jų – 86 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuves Lietuvoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |