Sekite naujienas

Pasaulis

Amerikiečiai įsižeidė dėl Baideno “pasityčiojimo” iš jų intelekto

Paskelbta

-

“Fox News” svetainės naudotojus įžeidė Bideno žodžiai apie jų ekonomikos žinias

“FOX News” žurnalistai ir kai kurie žiūrovai JAV prezidento Joe Bideno kalbą įvertino kaip bandymą sumenkinti jų intelektą.

Reklama:

Valstybės vadovas tai pasakė per spaudos konferenciją, kai atsakinėjo į žurnalisto klausimą. J. Bidenas užsiminė, kad paprasti amerikiečiai nerimauja dėl didėjančių kainų parduotuvėse, nes negali paaiškinti, dėl ko jos padidėjo.

JAV suabejojo J. Bideno sveiku protu po Glazgo aukščiausiojo lygio susitikimo filmuotos medžiagos

“Jei visi susirinktume pietauti ir aš pasakyčiau: “Paprašykime, kad tas, kuris sėdi prie kito stalo, nesvarbu, kuriame restorane esame, paaiškintų mums tiekimo grandinę.” Ar manote, kad žmonės supras, apie ką kalbame?” – sakė Baltųjų rūmų personalo vadovas.

Jis pridūrė, kad JAV gyvena “protingi žmonės”, tačiau jie “niekada nėra susidūrę su niekuo panašiu”, todėl nesupranta, kas vyksta pasaulinėje tiekimo grandinėje. J. Bidenas taip pat pažymėjo, kad “nematė nė vieno žurnalisto, kuris galėtų gerai paaiškinti šią temą”.

Tada “Fox News” žurnalistai paskelbė straipsnį su antrašte “Atrodo, kad J. Bidenas tyčiojasi iš amerikiečių”. Naujienų svetainės vartotojai komentaruose išreiškė pasipiktinimą.

“Jis teisus. Juk tai mes jį pasodinome į Baltuosius rūmus”, – ironiškai rašė komentatorius slapyvardžiu WCSHEARON.

Reklama:

“Žinoma, kad iš mūsų tyčiojasi! Visa demokratų partija mano, kad amerikiečiai nėra pakankamai protingi, kad patys priimtų sprendimus”, – atsakė stella6340.

“Tai, kad Bidenas nesupranta ar negali suformuluoti, kas yra “tiekimo grandinė”, nereiškia, kad kiti to nesupranta”, – piktinosi vartotojas Mark333333.

“Ar kas nors jo administracijoje žino, kaip veikia tiekimo grandinė? O jei jis sugedęs, ar kas nors žino, kaip jį pataisyti?” – Vartotojas, vardu Leo, klausė.

“Mokykloje dėstau ekonomiką, jei Baltieji rūmai mano, kad logistika per daug sudėtinga, kad ją suprastų, tegul susisiekia”, – juokavo vienas komentatorius.

JAV žiniasklaidos pranešimuose teigiama, kad dėl pandemijos sutriko tiekimo grandinė, todėl JAV pritrūko kai kurių produktų ir smarkiai išaugo įvairių prekių kainos.

Tuo tarpu J. Bideno oponentai kaltina jo ekonominę politiką. Daugelis jų socialinėje žiniasklaidoje skelbia tuščių lentynų nuotraukas, prie kurių prideda prezidentą.

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |