Sekite naujienas

Paslaugos

Kodėl jums reikia kelionių draudimo?

Paskelbta

-

Dabar draudimo kompanijas užtikrina, kad jų pasiūlytas draudimas yra garantija visiškai finansinei apsaugai. Net tuomet, kai jus užklumpa pačios didžiausios bėdos – sudega namai, jus apiplešia ar sunkiai susergate, profesionalus draudėjas jums padės išspręsti visus su finansai ir žala susijusius procesus. Kaip žinoma, mūsų šalyje dažniausiai naudojamas draudimas, kuris skirtas automobiliui, na ne dėl to, kad žmonės yra pernelyg atsargūs ir savimi nepasitikintys vairuotojai, o dėl to, kad transporto priemonės draudimas yra privalomas. Į antrą vietą pagal draudimą galime dėti gyvybės draudimą, kuriuo draudžiasi didelė dalis gyventojų, o jie skuba šiuo draudimu apdrausti ir savo atžalas bei artimuosius. O ypač šis draudimas yra svarbus tuomet, kai dirbama rizikingomis sveikatai sąlygomis, tarkim fabrike ar kepykloje. Nes dėka žiniasklaidos dažnai matome nelaimingus atsitikimus darbo metu, o įsivaizduokite kiek tokių dar yra nepaviešinta.

Tačiau, šie draudimai yra visiems gana gerai žinoma ir dažnai naudojami. Bet žmonės, kurie mėgsta keliauti žino, kad jiems reikalingas kelionių draudimas, o ypač įdomi informacija apie šį draudimą yra tiems, kurie keliauja į užsienį pirmą kartą. Nors jis dar nėra toks populiarus, kaip kiti draudimai, tačiau jis yra nemažiau svarbesnis nei pastarieji. Kam reikalingas kelionių draudimas? Kad praradus savo bagažą, jam dingus arba dingus jo turiniui galėtumėte atgauti pinigus už patirtą žalą.  Tiesiog prieš kelionę reikia nueiti į savo draudimo kompanija ir paprašyti, kad draudėjas jums išrašytų kelionės draudimą. Taip pat visą šį procesą galite atlikti internetiniu būdu, tik užpildžius anketą bei užmokėjus įmoką. Taigi kelionės metu būsite ramūs, kad jūsų bagažas saugus.

Reklama:

keliones draudimas 2

Žinoma, įmokos kainos draudėjas pats nenustato, kaip ir kitur yra tam tikri faktoriai, kurie lemia kelionės draudimo įmoką. Pirma reikia įvertinti bagažo vertę, tuomet paminėti keliesi keliaujate į kitą šalį. Jeigu internetu pildote anketą, tai rasite tam tikrus šablonus, kurie padės lengviau ir taupant laiką įsigyti draudimą. Taigi pasirūpinkite draudimu iš anksto, kad jūsų kelionė būtų rami ir be papildomo streso.

Reklama:

Reklama
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |