Sekite naujienas

Paslaugos

Lean mokymai siekiant didesnio verslo našumo

Paskelbta

-

Lean mokymai

Lean mokymai atliekami siekiant padidinti verslo efektyvumą. Dažniausiai lean principai pritaikomi gamybinėse, prekybinėse įmonėse. Lean lektoriai, specialistai atlieka svarbų darbą aiškindamiesi verslo veikimo principus, darbuotojų atliekamas užduotis ir t.t.

Lean mokymai. Kaip išsirinkti specialistus?

Reklama:

Įmonių vadovams tenka nelengva užduotis ieškant lean mokymus teikiančių specialistų. Rinkoje esti ne viena kompanija skelbianti, kad užsiima lean mokymais. Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamą ir svarbiausią profesionalų paslaugų tiekėją. Pagrindiniai kriterijai, kaip ir lean filosofija yra efektyvumas. Realus darbas. Reali specialistų praktika parodo jų kompetenciją. Pagrindinis aspektas turi būti dedamas ant lean mokymus vedančių specialistų atliktų darbų. Nesvarbu, kaip gražiai atrodo įmonės biurai ar kaip gražiai kalba jos darbuotojai. Pagrindas, kad prieš įsigyjant lean mokymus jums būtų pateikti realus atliktų darbų pavyzdžiai.

lean mokymai 2

Nuo A iki Z arba lean mokymų nauda.

Kokia reali lean mokymų nauda? Jeigu nuspręsite naudotis lean sistema ir ją diegti savo įmonėje, pirmiausia turite aiškiai sau apsibrėžti ko tikitės iš lean? Kada ir kokio rezultato norite? Gamybiniame versle pritraukus lean optimizavimo įrankius rezultatus pajusite ne iš karto. Teisingai pritaikius daugelį metų visame pasaulyje taikomas žinias, ilgainiui jūsų verslas ženkliai pajudės į priekį. Optimizavus darbuotojų užduotis, ergonomiškai sutvarkius darbo vietas padidės bendras verslo našumas.

Kodėl alfa, o ne omega?

Kodėl lean, o ne kito verslo standartizavimo sistema. Kodėl būtent Japonija sugalvojo šį verslo optimizavimo mechanizmą. O viskas prasidėjo prieš penkiasdešimt metų. Po antro pasaulinio karo Japonija buvo pajautusi karo nešamą žalą ir visą ekonomiką reikėjo statyti iš naujo. Būtent tuomet Japonijos verslininkai suprato, kad norint pasiekti aukštus rezultatus, reikės didesnio verslo efektyvumo. Norėdami pasiekti kitus, aukštesnius verslo našumo rodiklius, Japonijos verslininkai sugalvojo ir realiai praktikoje pritaikė lean optimizavimo mechanizmą. Rezultatai buvo stulbinantys. Turbūt daugelis sutiks, kad šiandieniniame Pasaulyje Japonija užima svarią poziciją globalioje ekonomikoje.

Lean mokymai, lean sistema, lean, lean, lean…

Apie lean metodikas galima kalbėti ir kalbėti. Ir tai tikrai neatsibosta, nes kuo gyliau pasineri į lean, tuo geriau matai visą sistemos teikiamą naudą. Lean mokymai atliekami visame pasaulyje, Lietuvos Respublika nėra išimtis. Kodėl didžiausios pasaulio korporacijos reguliariai taiko lean? Fard, Toyata, Samsun, Ikeka, General Bycykle – tai dalis puikiai visiems žinomų kompanijų, kuriuose lean tapo kasdienybe. Lean, lean, lean… Didžiausių gamybinių įmonių savininkai ir vadovai jau seniai suprato, kad žinios ir nuolatinis tobulėjimas raktas į sėkmingą ir stabilų rytojų.

lean mokymai 3

Baldų gamyba arba konvejerinis gamybos modelis.

Lean mokymai dažnu atveju yra vedami įmonėse gaminančiose baldus. Baldų įmonės – tai kompanijos, kuriuose gaminami standartiniai baldai. Gaminant standartinius baldus yra pasiekiami didelis gamybiniai pajėgumai ir didžiulis atskirų užduočių kiekis. Dažniausiai baldų gamybos įmonėse atliekami lean mokymai. Lean specialistai pirmiausia su įmonės vadovais aptaria tikslus, kuriuos norima pasiekti po lean įdiegimo. Labai svarbu iš anksto nubrėžti finišo liniją, kad kiekviena pusė žinotų tikslą. Gerai atlikti namų darbai padės išvengti galimų problemų ateityje. Iš anksto žinant ko siekiama bus lengviau pasiekti rezultatą. Sutarus ir aiškiai apibrėžus tikslą lean mokymus vedantys specialistai išanalizuos verslo padėtį ir pagal lean metodikas nuspręs, kuriuos procesus ir kaip reikia tobulinti.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt