Sekite naujienas

Renginiai

Kosminio Senelio išlydėtuvės: paskutinė galimybė išvysti įspūdingiausią žiemos renginį Lietuvoje

Paskelbta

-

Dešimtis tūkstančių lankytojų iš Lietuvos ir Latvijos sužavėjęs žiemos festivalis „Kalėdų kosminė stotis“ Pakruojo dvare baigiasi – šį savaitgalį bus surengtos iškilmingos Kosminio Senelio išlydėtuvės. Šou, teatrą, žinomų režisierių kurtas muzikos ir lazerių choreografijas, didžiausią regione šviesų parką ir pasakišką Kalėdų miestą sujungęs renginys šiemet aikčioti privertė net ir visko mačiusius.

„Žiema – tamsi ir ilga, todėl nuostabu, kad žybsinčiomis lemputėmis, gardžiais kvapais ir nuoširdžiu juoku galėjome ją praskaidrinti net 7 savaites, pusei žiemos išsklaidėme tamsą.

Svarbiausias festivalio tikslas – stebinti, džiuginti, žavėti ir sugrąžinti į nerūpestingą vaikystę. Jau galime pasakyti drąsiai – mums tai pavyko“, – sako „Kalėdų kosminės stoties“ organizatoriai.

Šis penktadienis, šeštadienis ir sekmadienis – paskutinės festivalio dienos, kuriomis Pakruojo dvare apsilankę svečiai ne tik džiaugsis didžiausio žiemos festivalio Baltijos šalyse pramogomis, bet ir taps istorinio įvykio – Kosminio Kalėdų Senelio išlydėtuvių – liudininkais.

Ypatingai dideles minias žiūrovų festivalis sutraukia šeštadieniais, tad norintys turėti daugiau erdvės, pasak organizatorių, apsilankymui gali rinktis penktadienį ar sekmadienį.

„Vienu iš geriausių klounados aktoriumi laikomas mimas iš Italijos Camillo įkūnijo išskirtinį, vienintelį tokį, Kosminį Senelį. Nuotaikingi pasirodymai kiekvieną festivalio dieną prie pagrindinės scenos sutraukdavo šimtus ir tūkstančius vaikų, o specialaus Kalėdų paštininko kupranugario Bučkio atvykimas sukeldavo ir tėvelių susižavėjimo šūksnius“, – pasakoja Pakruojo dvaro komanda.

Pasirodymai neapsieidavo ir be dovanų – jas festivalio svečiams gausiai dalino renginio partnere tapusi ir specialų dovanėlių pilną paštomatą dvare įrengusi šventinių siuntų lyderė „Omniva“.

Didžiausias festivalis regione


Vos įžengus į dvaro teritoriją, pasitinka tūkstančiais lempučių išpuoštų eglučių miškas bei akimirksniu įtraukianti šventinė atmosfera. Kalėdų namuose verda gyvenimas. Šiaurinės žvaigždės pašte rašomi laiškai Kalėdų Seneliui, kuriam juos kupranugaris Bučkis. Jaukiai šviečiančiais langeliais apsilankyti kviečia daugybė nykštukų dovanų manufaktūrų, o aplink šurmuliuoja gėrybių kupina šventinė mugė.

Dar nespėjus atsidžiaugti pirmais įspūdžiais, užsukti į arbatinę ar aplankyti puošniosios Kalėdų Senelio svetainės, svečių dėmesį prikausto įspūdingas lazerių, šviesų ir muzikos šou, pasakojantis Visatos susikūrimo istoriją bei vainikuojamas įspūdingo kosminio Kalėdų Senelio atvykimo, lydimo nykštukų ir net baltųjų lokių.

Šis tikrų tikriausias Kalėdų miestas – tik įžanga į begalinį šviesų parką, kuriame galima praleisti ištisas valandas keliaujant po Visatą ar nardant tolimiausiose vandenynų gelmėse. Milžiniškos, dešimtis metrų siekiančios šviečiančios skulptūros leidžia pasijusti kitame pasaulyje, visiškai atitrūkus nuo kasdienybės.

15 ha teritoriją užimantis parkas yra didžiausias ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, o organizatoriai juokauja, jog tai – didžiausias kosminis žiemos festivalis visoje Visatoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |