Sekite naujienas

Renginiai

Ryškūs veidai rinkosi į žinomo Kauno viešbučio gimtadienio šventę: DJ Jovani muzika, nauja meno paroda ir vakarėlis iki paryčių

Paskelbta

-

Ketvirtadienio vakarą į vienintelį Baltijos šalyse esantį „Moxy“ tinklo viešbutį Kaune sugūžėjo gausus būrys stilingų kauniečių, miesto svečių ir žinomų Lietuvos žmonių. Čia visi jie turėjo galimybę kartu su viešbučio komanda paminėti ir atšvęsti šio nestandartinio bei visoje Lietuvoje žinomo „Moxy Kaunas Center“ viešbučio 3-ąjį gimtadienį.

Į 3-ąjį „Moxy“ gimtadienį susirinko gausus būrys ryškių ir stilingų svečių. Į renginį atvyko ne tik viešbučio darbuotojai, partneriai, bet ir tokie žinomi žmonės, kaip Žilvinas Grigaitis, Kristina ir Vygantas Kaikariai su dukra Kriste, Kristina Strolienė, Gabrielė Gzimailaitė, Ilona Juciūtė, Mantas Bertulis bei daugybė kitų.

Reklama:

Renginį vedė atlikėja, renginių ir laidų vedėja Augustė Nombeko, o šventei įsibėgėjus tikrą vakarėlį svečiams užkūrė DJ Jovani.

Renginio metu taip pat buvo atidaryta ir specialiai viešbučiui sukurta žinomos Kauno menininkės PUNKGALLERY – Lauros Kazlauskienės meno kūrinių paroda. Menininkė viešbučiui padovanojo ir išskirtinę dovaną – specialiai jam nutapytą paveikslą „Tokyo cat“, kuris buvo atidengtas vakaro metu.

„Mano kūryba atspindi mano organišką laisvę. Labai džiaugiuosi, kad savo kūriniais šiandien galiu dalintis ir šiame viešbutyje. Ši paroda man yra labai brangi ir svarbi, tad dėkoju „Moxy“ už galimybę dalintis savo kūryba kartu su jumis“, – renginio metu sakė menininkė L. Kazlauskienė.

Menininkei nuoširdžiai dėkojo viešbučio kapitonė Evelina Šukytė, kuriai šis gimtadienis – ypatingas, mat viešbučiui ji vadovauja dar nuo pirmųjų jo statybos dienų ir kaip teigė renginyje, standartų laužymas ir laisvė yra geriausiai jos vadovaujamą viešbutį apibūdantys reiškiniai.

„Mūsų šūkis yra – „In this house we don’t judge“ ir tai tikrai atspindi tai, ką mes darome. Mes siekiame ir stengiamės, kad kiekvienas pas mus atvykęs svečias jaustųsi kaip namuose: laisvas, nepriklausomas – toks, kaip ir šis viešbutis. Mums patinka būti ryškiems, laužyti standartus, žengti koja kojon su mada, sekti naujausias tendencijas ir jas taikyti mūsų viešbutyje“, – teigė E. Šukytė.

Viešbutį valdančios kompanijos „Apex Alliance Hotel Management“ valdybos pirmininkas Arūnas Beleška taip pat džiaugėsi viešbučio pasiekimais.

„Drąsiai galime sakyti, kad „Moxy“ pakeitė Kauno viešbučių žemėlapį, praturtindamas jį gyvybingu, ryškiu tarptautiniu „Marriott“ grupės prekės ženklu. Trijų pastarųjų metų sėkmė neatsitiktinė – ją nulėmė dinamiška komanda, profesionalus valdymas ir glaudus bendradarbiavimas su viešbučio savininkais. Džiaugiamės, jog į ketvirtus gyvavimo metus žengiame plėtodami tvarų ir grąžą kuriantį verslą“, – kalbėjo A. Beleška.

Pačioje Kauno širdyje, netoli Laisvės alėjos įsikūręs viešbutis „Moxy Kaunas Center“ atsidarė ganėtinai nepalankiu metu – pačiame COVID-19 pandemijos įkarštyje, tačiau viešbutis sugebėjo atlaikyti visus karantino suvaržymus ir iki pat šiol toliau sėkmingai plėtoja savo veiklą.


Šiandienai šis viešbutis yra pelnęs solidžių pasiekimų: 2022 metais jis laimėjo apdovanojimą, kaip daugiausiai lojalių „Marriott“ narių pritraukęs viešbutis, o nuo atidarymo pradžios jis yra priėmęs jau daugiau nei 160 tūkstančių svečių ir jiems paruošęs virš 125 tūkstančių kokteilių!

Be to, pagal „BREEAM Excellent“ įvertinimą, „Moxy“ buvo įvertintas kaip tvariausias viešbutis visose Baltijos šalyse. Šis sertifikatas įrodo, kad „Moxy“ viešbutis, kuris turi saulės elektrines ant stogo, yra energetiškai efektyvus, sumaniai ir atsakingai prižiūrimas bei puikias komforto sąlygas darbuotojams ir svečiams užtikrinantis viešbutis.

Žinomas Kauno viešbutis taip pat didžiuojasi ir savo išskirtiniu viešbučio stiliumi, interjeru ir čia vykstančiais vakarėliais. Šiame viešbutyje vyksta didelės šventės, įvairių koncertų bei renginių dūzgės, fotosesijos ir vaizdo klipų filmavimai, o viešbučio „lobby“ taip pat dažnai pavirsta į koncertų salę ir didžiulę šokių aikštelę, kurioje renkasi stilingiausi kauniečiai ir miesto svečiai.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai5 d. prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai1 savaitė prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |