Sekite naujienas

Renginiai

Ryškūs veidai rinkosi į žinomo Kauno viešbučio gimtadienio šventę: DJ Jovani muzika, nauja meno paroda ir vakarėlis iki paryčių

Paskelbta

-

Ketvirtadienio vakarą į vienintelį Baltijos šalyse esantį „Moxy“ tinklo viešbutį Kaune sugūžėjo gausus būrys stilingų kauniečių, miesto svečių ir žinomų Lietuvos žmonių. Čia visi jie turėjo galimybę kartu su viešbučio komanda paminėti ir atšvęsti šio nestandartinio bei visoje Lietuvoje žinomo „Moxy Kaunas Center“ viešbučio 3-ąjį gimtadienį.

Į 3-ąjį „Moxy“ gimtadienį susirinko gausus būrys ryškių ir stilingų svečių. Į renginį atvyko ne tik viešbučio darbuotojai, partneriai, bet ir tokie žinomi žmonės, kaip Žilvinas Grigaitis, Kristina ir Vygantas Kaikariai su dukra Kriste, Kristina Strolienė, Gabrielė Gzimailaitė, Ilona Juciūtė, Mantas Bertulis bei daugybė kitų.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Renginį vedė atlikėja, renginių ir laidų vedėja Augustė Nombeko, o šventei įsibėgėjus tikrą vakarėlį svečiams užkūrė DJ Jovani.

Renginio metu taip pat buvo atidaryta ir specialiai viešbučiui sukurta žinomos Kauno menininkės PUNKGALLERY – Lauros Kazlauskienės meno kūrinių paroda. Menininkė viešbučiui padovanojo ir išskirtinę dovaną – specialiai jam nutapytą paveikslą „Tokyo cat“, kuris buvo atidengtas vakaro metu.

„Mano kūryba atspindi mano organišką laisvę. Labai džiaugiuosi, kad savo kūriniais šiandien galiu dalintis ir šiame viešbutyje. Ši paroda man yra labai brangi ir svarbi, tad dėkoju „Moxy“ už galimybę dalintis savo kūryba kartu su jumis“, – renginio metu sakė menininkė L. Kazlauskienė.

Menininkei nuoširdžiai dėkojo viešbučio kapitonė Evelina Šukytė, kuriai šis gimtadienis – ypatingas, mat viešbučiui ji vadovauja dar nuo pirmųjų jo statybos dienų ir kaip teigė renginyje, standartų laužymas ir laisvė yra geriausiai jos vadovaujamą viešbutį apibūdantys reiškiniai.

„Mūsų šūkis yra – „In this house we don’t judge“ ir tai tikrai atspindi tai, ką mes darome. Mes siekiame ir stengiamės, kad kiekvienas pas mus atvykęs svečias jaustųsi kaip namuose: laisvas, nepriklausomas – toks, kaip ir šis viešbutis. Mums patinka būti ryškiems, laužyti standartus, žengti koja kojon su mada, sekti naujausias tendencijas ir jas taikyti mūsų viešbutyje“, – teigė E. Šukytė.

Viešbutį valdančios kompanijos „Apex Alliance Hotel Management“ valdybos pirmininkas Arūnas Beleška taip pat džiaugėsi viešbučio pasiekimais.

„Drąsiai galime sakyti, kad „Moxy“ pakeitė Kauno viešbučių žemėlapį, praturtindamas jį gyvybingu, ryškiu tarptautiniu „Marriott“ grupės prekės ženklu. Trijų pastarųjų metų sėkmė neatsitiktinė – ją nulėmė dinamiška komanda, profesionalus valdymas ir glaudus bendradarbiavimas su viešbučio savininkais. Džiaugiamės, jog į ketvirtus gyvavimo metus žengiame plėtodami tvarų ir grąžą kuriantį verslą“, – kalbėjo A. Beleška.

Pačioje Kauno širdyje, netoli Laisvės alėjos įsikūręs viešbutis „Moxy Kaunas Center“ atsidarė ganėtinai nepalankiu metu – pačiame COVID-19 pandemijos įkarštyje, tačiau viešbutis sugebėjo atlaikyti visus karantino suvaržymus ir iki pat šiol toliau sėkmingai plėtoja savo veiklą.


Šiandienai šis viešbutis yra pelnęs solidžių pasiekimų: 2022 metais jis laimėjo apdovanojimą, kaip daugiausiai lojalių „Marriott“ narių pritraukęs viešbutis, o nuo atidarymo pradžios jis yra priėmęs jau daugiau nei 160 tūkstančių svečių ir jiems paruošęs virš 125 tūkstančių kokteilių!

Be to, pagal „BREEAM Excellent“ įvertinimą, „Moxy“ buvo įvertintas kaip tvariausias viešbutis visose Baltijos šalyse. Šis sertifikatas įrodo, kad „Moxy“ viešbutis, kuris turi saulės elektrines ant stogo, yra energetiškai efektyvus, sumaniai ir atsakingai prižiūrimas bei puikias komforto sąlygas darbuotojams ir svečiams užtikrinantis viešbutis.

Žinomas Kauno viešbutis taip pat didžiuojasi ir savo išskirtiniu viešbučio stiliumi, interjeru ir čia vykstančiais vakarėliais. Šiame viešbutyje vyksta didelės šventės, įvairių koncertų bei renginių dūzgės, fotosesijos ir vaizdo klipų filmavimai, o viešbučio „lobby“ taip pat dažnai pavirsta į koncertų salę ir didžiulę šokių aikštelę, kurioje renkasi stilingiausi kauniečiai ir miesto svečiai.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |