Sekite naujienas

Krepšinis

Vilniaus krepšinio klubas „Rytas“ pradėjo bendradarbiavimą su Mykolo Romerio universitetu

Paskelbta

-

Vilniaus „Rytas“ ir Mykolo Romerio universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią organizacijos bendradarbiaus studijų, jaunimo sveikatinimo ir sportinio meistriškumo tobulinimo srityse, o trečioji pagal pajėgumą klubo komanda, šiemet žaisianti Sostinės krepšinio lygoje (SKL) vadinsis „Rytas–MRU“.

„Džiaugiuosi, jog mūsų partnerių gretas papildė Mykolo Romerio universitetas. Manau, kad kartu nuveiksime daug gražių ir prasmingų darbų ugdydami jaunąją kartą, skatindami jaunus žmones studijuoti, sportuoti ar užsiimti kita prasminga veikla. Galiausiai, žvelgiant iš klubo perspektyvos, mums tai yra puiki galimybė plėsti „Ryto“ sirgalių gretas“, – sako Vilniaus „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis.

Mykolo Romerio universiteto rektorė profesorė taip pat Inga Žalėnienė taip pat džiaugiasi užsimezgusiu bendradarbiavimu su Vilniaus „Ryto“ komanda. „Mūsų universitete susiformavusios gilios krepšinio tradicijos – MRU vyrų komanda yra daugkartinė Lietuvos studentų lygos čempionė, yra tapusi Europos Universitetų žaidynių nugalėtoja. Džiugu, kad nuo šiol būsime reikšminga Vilniaus „Ryto“ klubo jaunųjų krepšininkų ugdymo piramidės dalimi. O ši komanda puikiais rezultatais garsins universiteto, Vilniaus, Lietuvos vardą ir tarptautinėje arenoje“.

Reklama:

Universitetas aprūpins Gintauto Reginos treniruojamą komandą baze – „Rytas–MRU“ treniruosis ir žais Mykolo Romerio universiteto salėje. Bent 4 iš kitų Lietuvos miestų ar kitų šalių atvykę komandos krepšininkai bus nemokamai apgyvendinti universiteto Studentų namuose, o šioje akademinėje įstaigoje studijuosiantys komandos krepšininkai bus atleisti nuo mokesčio už studijas. Be to, savo sporto bazėje universitetas sudarys sąlygas krepšininkų funkcinės būklės, treniruotumo rodiklių vertinimui, pažangių meistriškumo tobulinimo metodų taikymui.

„Rytas“ pagal bendradarbiavimo sutartį įsipareigoja sudaryti sąlygas universiteto studentams ir dėstytojams atlikti klube mokomąją praktiką ir stažuotes, kartu su universiteto studentais rengti ir dalyvauti socialiniuose projektuose ar vienkartinėse akcijose.

„Rytas–MRU“ pasirodymą Sostinės krepšinio lygoje pradeda spalio 17 d., ketvirtadienį, susitikimu su Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda. Vilniaus klubas „Rytas–MRU“ komandą sirgaliams pristatė per Europos taurės rungtynių prieš Belgrado „Partizan NIS“ pertrauką. Pristatymo ceremonijoje dalyvavo ir Mykolo Romerio universiteto vicerektorius Saulius Spurga ir „Ryto“ valdybos pirmininkas Adomas Bužinskas.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt