Sekite naujienas

Grožis

Akiniai nuo saulės apsaugos nuo UV spindulių ir paįvairins jūsų įvaizdį

Paskelbta

-

akiniai nuo saulėsTikriausiai ne vienas esate girdėję, jog saulė – tai puikus natūralus antidepresantas. Tai tikrai tiesa. Saulės šviesa gali suteikti daug gerų emocijų ir išsklaidyti liūdesį. Tačiau ji gali turėti ir neigiamą poveikį. Ypač reikia saugoti akis nuo per itin intensyvių saulės spindulių. Tuomet belieka viena išeitis – akiniai nuo saulės.

Geri akiniai nuo saulės ne tik suteiks jūsų išvaizdai skoningumo ir estetikos, bet ir saugos akis. Jie apsaugo ne tik nuo saulės spindulių, bet ir nuo žiedadulkių bei kitokių gamtoje esančių nešvarumų. Tie, kuriems akiniai nuo saulės reikalingi tik dėl įvaizdžio, dažnai šį aksesuarą renkasi pagal jo išorines savybes. Dažniausiai tokiu atveju internetinėje paieškoje surenkami žodžiai akiniai nuo saulės skelbiu ir išsirenkama norimos formos ir spalvos akiniai. Tuo tarpu, galvojantys ir apie sveikatą, turėtų susimąstyti, kada akiniai bus dėvimi. Vienokie akiniai tinka nešiojantiems regėjimą koreguojančius akinius ir visai kitokie – akiniai nuo saulės vairavimui.

Kalbant apie pastarąjį poreikį, t.y. akių apsaugą vairuojant, reikia paminėti akinius nuo saulės su dioptrijomis. Kai nešiosite tokius akinius, turėsite du privalumus – akys puikiai matys kelią ir visus jame esančius ženklus, ir, tuo pačiu, bus apsaugotos nuo saulės spindulių, besiskverbiančių pro automobilio langą. Tačiau šie akiniai yra ne visai tinkami, kai tenka dažnai vaikščioti iš patalpos į lauką ir atvirkščiai, nes tuomet akinius su dioptrijomis reikia kaitalioti su kitos rūšies apsauginiais akiniais. Kokia tuomet išeitis?

Medikai siūlo kontaktinių lęšių ir saulės akinių derinį. Beje, tai puiki išeitis tiems, kuriems reikalingi kasdieniniai regos koregavimo akiniai. Taip pat ir tiems, kuriems būtinas specifinių ir itin aukštų reikalavimų rėmelių pasirinkimas. Dioptrijomis nesustiprintus akinius lengvai įsigysite tiek internetinėse, tiek paprastose optikos parduotuvėse.

Akiniai nuo saulės, be abejonės, labai dažnai turi pirmiausia estetinio vaizdo gerinimo poreikį. Todėl, norėdami atrodyti stilingai ir madingai, be tam tikrų mados vėjų ir tendencijų nagrinėjimo tikrai neišsiversite. 2020 metų vasara dar tik ateityje, todėl pasidomėti praėjusių metų tendencijomis tikrai verta, nes, kaip taisyklė, pamėgti mados sprendimai išlieka ir sekančiais metais. Tad kokie akiniai nuo saulės 2019 metais buvo patys einamiausi? Stiliaus žinovai išskiria tokius:

  • Permatomų skaidrių lęšių akiniai.

  • Itin ryškių spalvų akiniai. Kadangi šiais metais buvo itin madingos panašių arba visiškai kontrastingų spalvų derinimai, tai ryškūs geltoni saulės akiniai puikiai derėjo prie blankios saulės spalvos maudymosi kostiumėlio. Tuo tarpu akiniai nuo saulės vyrams 2019 metais buvo mėgiami derinti kontrastingai. Sakykim, geltoni akiniai puikiai tiko prie mėlynų marškinėlių.

  • Įvairių raštų akiniai. Pajūrio aksesuarą – saulės akinius puikiai paįvairino leopardo raštais, taškeliais, gėlėmis ar geometrinėmis formomis marginti akinių rėmeliai.

  • Sportinio stiliaus akiniai. Kadangi dviratininko stiliaus šortai, skirti tiek vyrams, tiek moterims yra labai populiarūs jau kurį laiką, tai derinti prie jų sportinio stiliaus akinius 2019 metais buvo išties išties puikus ir itin skoningas sprendimas. Prognozuojama, jog toks derinys bus mėgiamas ir šių metų vasarą.

  • Veidrodiniai akiniai.

  • Stačiakampio, trikampio, širdelės formos akiniai.

  • Minimalistiniai horizontalūs. Horizontalūs ploni lęšiai dažniausiai buvo pasirenkami trikampio ar stačiakampio formos.

  • Ypač blizgūs. Juos mėgiama dėvėti vakare, ypač teminių vakarėlių metu.

Kad ir kokius akinius nuo saulės pasirinksite šią vasarą, nepamirškite ir jų gamintojo vardo. Mes, tuo tarpu, paminėsime akinius nuo saulės Ray Ban. Tai vienas labiausiai atpažįstamų akinių gamintojų visame pasaulyje. Šio gamintojo aksesuarai išsiskiria originalumu ir, tuo pačiu, klasikiniu dizainu.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |