Sekite naujienas

Sveikata

Vaistai nuo kosulio: nuo homeopatijos iki liaudiškų metodų

Paskelbta

-

vaistai nuo kosulioPasak medikų, jeigu kosulys tęsiasi daugiau nei vieną savaitę ir tai nutiko mažam vaikui ar žmogui, sergančiam lėtinėmis ligomis, tuomet kreiptis į specialistus tikrai būtina. Tačiau jeigu kosulys dar tik prasidėjo ir neturite jokių kitokių rimtų sveikatos sutrikimų, tuomet į pagalbą galima pasitelkti vaistus nuo kosulio.

Virusinės ligos, peršalimai dažniausiai prasideda sausu kosuliu. Sausas dirginantis kosulys yra išties varginantis sveikatos sutrikimas. Tačiau jeigu jis dar nelabai stiprus, pirmiasia derėtų išbandyti natūralias liaudies priemones. Viena tokių – svogūnas nuo kosulio. Supjaustytą svogūną užpylus medumi ir palaikius keletą dienų, išsiskirs skystis. Štai to skysčio po vieną šaukštą keletą kartų per dieną ir rekomenduojama gerti, jeigu pradėjo kankinti sausas dirginantis kosulys. Esant šaltam metų laikui, ar paplitus virusinėms ligoms, toks gėrimas gali būti puiki prevencinė priemonė nuo peršalimo ligų ir kosulio. Na, taip gydėsi mūsų seneliai, proseneliai, tai kodėl neišbandžius ir neįsitikimus, jog tokie natūralūs vaistai nuo kosulio gali būti puiki priemonė negalavimams pašalinti.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Jeigu sausas kosulys nepraeina, o vargina vis labiau, jau derėtų pradėti vartoti vaistus nuo kosulio. Medikai pabrėžia, jog dar nepraėjus sausam kosuliui, nereikėtų iškarto griebtis atsikosėjimą skatinančių vaistų. Sausą kosulį derėtų gydyti šį nemalonų negalavimą slopinančiais vaistais, o kai imsite kosėti drėgnai vaistai atsikosėjimui bus puikus ir veiksmingas pasirinkimas.

Pasidomėjus, kokie preparatai dažniausiai perkami ir yra labiausiai dominatys sergančius pacientus, tenka iškirsti, vaistai nuo kosulio Camelia vaistinių kategorijoje dažniausiai pasirenkama veiksmingas sirupas nuo kosulio. Kodėl taip yra? Vaistininkai atsako, jog pirkėjus masina puikus vaisto skonis, kas suteikia galimybę nesunkiai įsiūlyti išgerti vaistukų ir mažiausiuosius sergančius šeimos narius. Karčias piliules jie dažnai stumia į šalį ir kategoriškai atsisako gerti.

Vaistininkai ir gydytojai pasakoja, jog pacientai vis dažniau klausinėja apie homeopatinius vaistus nuo kosulio, ir bando suprasti kuo jie skiriasi nuo įprastų naudojamų preparatų šiam negalavimui įveikti. Homeopatijoje tiek sausam, tiek drėgnam kosuliui gali būti skiriami tie patys vaistai. Kodėl taip yra?

Homeopatijos siekis nuo tradicinės medicinos skiriasi tuo, jog jos preparatai nesiekia vieno kosulio tipą paversti kitu, ir taip etapais gydyti ligą. Homeopatiniai vaistai nešalina simptomų, o skatina organizmo gynybines galias, tarsi ji versdamas pačiam susitelkti kovai prieš ligą. Taigi, galima teigti, pagrindinis homeopatijos tikslas panaikinti ne pasekmes, o jų atsiradimo priežastis.

Kokius pasirinkti homeopatinius vaistus, be abejonės, jums geriausiai patars gydytojas arba vaistininkas. Vis gi, derėtų žinoti, jog homeopatijoje maksimalaus vaistų naudojimo laiko nėra. Gali būti tik minimalus: net jeigu ir išnyko simptomai, vaistą vis tiek rekomenduojama vartoti dar savaitę, kad visiškai išvalytumėte organizmą.

Kita svarbi dilema iškyla ne vienam šalies mūsų piliečiui: pirkti rusiškus vaistus nuo kosulio ar pasitikėti kitų šalių gamintojais. Medikai atsako, jog vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Didesnę reikšmę turi gamintojo užsitarnautas geras vardas ir taptautinėje farmacijos rinkoje pripažinti jų gaminami preparatai. Tad sakyti, jog visi rusiškai vaistai yra prastos kokybės ir neveiksmingi, o, sakykim švediški ar amerikietiški – tai garantuota kokybė. Be to, šiuo klausimu didelę reikšmę turi psichologinis aspektas. Jaunoji karta girdėdama kalbas apie sovietmečio blogybes galbūt iškarto atmes rusiškų vaistų vartojimo galimybes. Tuo tarpu, vyresnio amžiaus žmonės dažnai teiks pirmenybę senų laikų nostalgijai ir įsitikinimui, jog bet kokie rusiški vaistai – patys veiksmingiausi.

Taigi, kaip matote, jeigu jus užklupo kosulys, pasirinkimų turite nemažai. Be abejonės, pirmosiomis dienomis išbandykite liaudiškas priemones, o joms nepadėjus, kreipkitės į medikus ir bendru sutarimu nuspręsite ką pasirinkti: sirupą nuo kosulio, atsikosėjimą gerinančias piliules, homeopatinius vaistus ar seniai gerai pažįstamus rusiškus preparatus.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |