Sekite naujienas

Straipsniai

Kontaktiniai lęšiai jautrioms akims. Eksperto patarimai iš pirmų lūpų.

Paskelbta

-

Verta pastebėti tai, kad su geru regėjimu susijusios problemos šiandien tampa vis dažnesniu reiškiniu. Drąsiai galima teigti, kad tokia situacija susiklostė tikrai ne savaime. Puikiai žinome, kad didžiausią įtaką tam padarė ne kas kita, kaip tik techninės priemonės. Būtuna suvokti tai, kad jas šiandien naudojame bemaž kiekviename savo gyvenimo žingsnyje. Tai ne tik išmanieji telefonai ar kompiuteriai, tačiau ir televizoriai, plančetės, išmanieji laikrodžiai ir visa kita, kas gali turėti dirbtinės šviesos ekraną. Visą tai lemia regos korekcijas ir žinoma, ne gerąja linkme. Drąsiai galima teigti, kad prastas regėjimas šiandien yra vis dažnesnis reiškinys ne tik tarp vyresnio amžiaus žmonių, tačiau ir jaunuolių tarpe. Drąsiai galima teigti, kad jų naudojimosi techninėmis priemonėmis tempai yra kur kas spartesni ir dažnesni. Būtina suvokti tai, kad tokiu metu akys yra ne tik stipriai dirginamos, tačiau, gali būti ir negrįžtamai pažeidžiamos.

Kokie yra patys svarbiausi kokybiškų lęšių pasirinkimo kriterijai?

Reklama:

Verta pastebėti tai, kad prastas regėjimas verčia ieškoti būdų, kurių dėka galėtume apie visą tai pamiršti. Drąsiai galima teigti, kad nešioti akinius tikrai ne visuomet yra labai patogu. Tad, kontaktiniai lęšiai yra puiki priemonė, kaip galima tai padaryti. Tie, kuriems jau teko tai išbandyti, puikiai žino, kad jų pasirinkimo asortimentas yra tikrai labai platus. Jame galima rasti lęšių kurie yra skirti vienai dienai, mėnesiniai lęšiai, lęšiai kuriuos galima nešioti neišsiimant dieną bei naktį ir 3 bei 6 mėnesių lęšiai. Be jokios abejonės, galbūt iš šono atrodo, kad naudojimasis lęšiais yra labai sudėtingas ir nemalonus darbas. Tačiau, nieko panašaus. Jei jūsų akys yra kiek dirglesnės, rinkitės lęšius, kuriuose dominuoja raminančios medžiagos, tokios kaip ramunėlių ekstraktas. Be jokios abejonės, rūpesčių gali sukelti ir paties lęšio įsidėjimas. Tačiau, tai visai paprasta. Internetinėje erdvėje yra pateikiamas ne vienas mokomasis reportažas šia tema. Tačiau, jei jau ir tai nepadės, visuomet galite kreiptis į optikose dirbančius specialistus. 

Kiek kainuoja kontaktiniai lęšiai?

Verta pastebėti tai, kad lęšių kainos yra labai įvairios. Dažnai jas lemia ne tik paties lęšio gamintojas, jo savybės, tačiau ir nešiojimo trukmė bei kiekis, kurį norite įsigyti. Natūralu tai, kad jei vienu metu pirksite pilną lęšių pakuotę (dažniausiai apie 6 vnt.) jums bus taikomos nemenkos nuolaidos. 

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |