Sekite naujienas

Straipsniai

Tuščios namų sienos – jau praeityje: kaip jas papuošti gražiausiomis akimirkomis?

Paskelbta

-

Naujieji jūsų šeimos namai – tai ne tik keturios sienos ir stogas virš galvos, bet ir šiltos, jaukios akimirkos, kurias sukuriate po juo. Nors kiekvienam norėtųsi, kad jos tęstųsi amžinai, kartais prireikia patiems įamžinti gražiausius momentus bei jais papuošti tuščias namų sienas. Kokių interjero dizaino gudrybių verta imtis ant sienų kabinant paveikslus ar nuotraukas?

Atraskite sprendimą, kuris artimiausias jums

Reklama:

Namai, kuriuose gyvenate, nebūtinai primena tuos, kuriuos kasdien matote gyvenimo būdo žurnaluose ar stilingose televizijos laidose. Todėl svarbiausiu patarimu namuose įamžinant jūsų šeimos gyvenimo akimirkas tampa tikrai ne madų vaikymasis, o bandymas atrasti sprendimą, kuris artimiausias jums ir brangiausiems jūsų žmonėms.

Pavyzdžiui, nesivadovaukite minimalizmo idėjomis ir nepalikite tuščių sienų, jeigu vien tokia mintis jums sukelia šaltumo pojūtį ar verčia nerimastingai susigūžti; neperkraukite sienų brangiais meno kūriniais, stilingomis iškarpomis ar print‘ais, jeigu grįžus namo po darbo norite, kad jus pasitiktų šilti, negandas išsklaidantys mylimųjų žvilgsniai.

Priešingai, venkite ant sienų kabinti asmeninio gyvenimo nuotraukas, jeigu daug keliaujate ir per populiarias programas būstą nuomojate nepažįstamiems žmonėms. Taip tiek keliaudami, tiek sugrįžę namo jausitės saugiau, išsaugosite savo privatumą, o jaukiau viešnagės metu jausis ir jūsų svečias.

Didelis ar mažas – svarbiausia, kad brangus širdžiai

Jeigu nusprendėte namų sienas papuošti širdžiai brangiomis akimirkomis, verčiau rinkitės profesionaliai padarytas nuotraukas nei kasdienes telefono asmenukes, o konkretų puošmenų tipą rinkitės pagal namų stilių ar konkrečią erdvę. 

Pavyzdžiui, vaiko kambaryje nekabinkite jo kūdikystės nuotraukų, o rinkitės rėmelius bei nuotraukas, spausdintus grafinio dizaino kūrinius, kurie padėtų jūsų atžalai tobulėti, skatintų puoselėti pomėgius; svetainėje ar valgomajame kabinkite oficialesnę visos šeimos nuotrauką, mat tai reprezentacinė jūsų namų vieta.

Be to, esant didelėms, tuščioms sienoms, ant jų kabinkite didelio formato paveikslus, tam puikiai tiks ir nuotrauka ant drobės; jeigu erdvės mažiau, kabinkite kelias, mažesnio dydžio nuotraukas, kurias vienytų tos pačios spalvų paletės ar vienodi rėmeliai, kurkite žaismingų formų koliažus. Taip interjeras atrodys nuoseklesnis ir šeimininkams leis greičiau atsipalaiduoti, žiūrėdami į tokį nuotraukų derinį rečiau jausite nuovargį. 

Tiesa, jeigu dar tik pradėjote kurti šeimos lizdą ir bendrame jūsų albume nuotraukų vos keletas, nepulkite organizuoti profesionalios asmeninės, poros ar šeimos fotosesijos ir iškart kone vienodomis nuotraukomis užpildyti visų namų erdvių. Leiskite akimirkų glėbiui kauptis natūraliai, palaipsniui – verčiau organizuokite bendrus draugų ar šeimos pasibuvimus ir namuose pinkite jaukų kūrinį iš skirtingų akimirkų.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt