Sekite naujienas

Straipsniai

Tuščios namų sienos – jau praeityje: kaip jas papuošti gražiausiomis akimirkomis?

Paskelbta

-

Naujieji jūsų šeimos namai – tai ne tik keturios sienos ir stogas virš galvos, bet ir šiltos, jaukios akimirkos, kurias sukuriate po juo. Nors kiekvienam norėtųsi, kad jos tęstųsi amžinai, kartais prireikia patiems įamžinti gražiausius momentus bei jais papuošti tuščias namų sienas. Kokių interjero dizaino gudrybių verta imtis ant sienų kabinant paveikslus ar nuotraukas?

Atraskite sprendimą, kuris artimiausias jums

Namai, kuriuose gyvenate, nebūtinai primena tuos, kuriuos kasdien matote gyvenimo būdo žurnaluose ar stilingose televizijos laidose. Todėl svarbiausiu patarimu namuose įamžinant jūsų šeimos gyvenimo akimirkas tampa tikrai ne madų vaikymasis, o bandymas atrasti sprendimą, kuris artimiausias jums ir brangiausiems jūsų žmonėms.

Pavyzdžiui, nesivadovaukite minimalizmo idėjomis ir nepalikite tuščių sienų, jeigu vien tokia mintis jums sukelia šaltumo pojūtį ar verčia nerimastingai susigūžti; neperkraukite sienų brangiais meno kūriniais, stilingomis iškarpomis ar print‘ais, jeigu grįžus namo po darbo norite, kad jus pasitiktų šilti, negandas išsklaidantys mylimųjų žvilgsniai.

Priešingai, venkite ant sienų kabinti asmeninio gyvenimo nuotraukas, jeigu daug keliaujate ir per populiarias programas būstą nuomojate nepažįstamiems žmonėms. Taip tiek keliaudami, tiek sugrįžę namo jausitės saugiau, išsaugosite savo privatumą, o jaukiau viešnagės metu jausis ir jūsų svečias.

Didelis ar mažas – svarbiausia, kad brangus širdžiai

Jeigu nusprendėte namų sienas papuošti širdžiai brangiomis akimirkomis, verčiau rinkitės profesionaliai padarytas nuotraukas nei kasdienes telefono asmenukes, o konkretų puošmenų tipą rinkitės pagal namų stilių ar konkrečią erdvę. 

Pavyzdžiui, vaiko kambaryje nekabinkite jo kūdikystės nuotraukų, o rinkitės rėmelius bei nuotraukas, spausdintus grafinio dizaino kūrinius, kurie padėtų jūsų atžalai tobulėti, skatintų puoselėti pomėgius; svetainėje ar valgomajame kabinkite oficialesnę visos šeimos nuotrauką, mat tai reprezentacinė jūsų namų vieta.

Be to, esant didelėms, tuščioms sienoms, ant jų kabinkite didelio formato paveikslus, tam puikiai tiks ir nuotrauka ant drobės; jeigu erdvės mažiau, kabinkite kelias, mažesnio dydžio nuotraukas, kurias vienytų tos pačios spalvų paletės ar vienodi rėmeliai, kurkite žaismingų formų koliažus. Taip interjeras atrodys nuoseklesnis ir šeimininkams leis greičiau atsipalaiduoti, žiūrėdami į tokį nuotraukų derinį rečiau jausite nuovargį. 

Tiesa, jeigu dar tik pradėjote kurti šeimos lizdą ir bendrame jūsų albume nuotraukų vos keletas, nepulkite organizuoti profesionalios asmeninės, poros ar šeimos fotosesijos ir iškart kone vienodomis nuotraukomis užpildyti visų namų erdvių. Leiskite akimirkų glėbiui kauptis natūraliai, palaipsniui – verčiau organizuokite bendrus draugų ar šeimos pasibuvimus ir namuose pinkite jaukų kūrinį iš skirtingų akimirkų.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos4 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |