Sekite naujienas

Straipsniai

Pasakiškos virtuvės istorijos ir Rytietiški akcentai

Paskelbta

-

Kokie Rytietiški akcentai vilioja kalbant apie jų virtuvės paslaptis?

Puikiai suvokiame tai, kad Rytietiški kraštai, jų tradicijos ar gaminamas maistas mums tikrai nėra labai gerai pažįstamas. Tai mums visiškai priešingas regionas. Tačiau, labai dažnai tai žavi ir patraukia dėmesį. Būtina suvokti tai, kad norint atrasti tikrus Rytietiškus skonius, kuriant juos savo virtuvėje, labai svarbu susipažinti ir su esmine gaminimo technika. Drąsiai galima teigti, kad šis aspektas reikalauja bent pagrindinių žinių. Tarkime, ar bent nutuokaite tai, kas yra Leganai? Daugeliui iš mūsų šis terminas yra mažai girdėtas. Verta pastebėti, kad tai tradicinė, Uzbekiška rankų darbo lėkštė iš keramikos. Būtina žinoti, kad pastaroji yra skirta tik pateikti plovui ar gardiems Uzbekiškiems paplotėliams. Be kita ko, Rytietiškos tradicijos yra labai subtilios.

Reklama:

Daugelis iš jų apipintos paslaptimis ir romantika. Negalima nepastebėti to, kad Azijos meistrai garsėja savo puodžių darbais. Šios jų gamybos tradicijos pasižymi ryškiomis ornamentų spalvomis, kurios žavi tiek kasdienio valgio, tiek ir išskirtinių progų metu. Itin dažnai šios lėkštės gaminamos tik rankomis tam, kad jų raštai nebūtų identiški. Dažniausiai leganai yra naudojami puošiant šventinį stalą, nors nevengiama juos pritaikyti ir kasdien, ypatingai, kai prie stalo renkasi didelis būrys šeimos narių. Šios lėkštės yra apvalios formos, neturi didelio įdubimo, nes pastarosios yra skirtos antriems patiekalams, kurie nėra itin vandeningi. Kai kurie leganai gali būti visiškai plokšti ir be jokių bortų. Kita vertus, labai svarbu paminėti, kad maisto ruošimui yra naudojami ir specialūs puodai. Tai Kazanai.

Šis puodas dažnai yra gaminamas iš ketaus, kuris puikiai išlaiko šilumą, ją paskirsto ir suteikia patiekalui ypatingą skonį ir aromatą. Tokiu būdu, maistas iškepa, išsitroškina, išverda tolygiai. Verta pastebėti tai, kad šie puodai puikiai tinka tuomet, kai patiekalai yra ruošiami ant žarijų. Tačiau, pastarasis puikiai tinka visų tipų kaitlentėms. Be jokios abejonės, tai gali būti ir Dujinės viryklės. Pastarosios mums yra gana gerai pažįstamos ir jomis tinkamai mokame naudotis bemaž kiekvienas.

Puikiai suvokiame tai, kad pagaminti gardžius Rytietiškų akcentų kupinus patiekalus tikrai nėra labai lengva užduotis. Drąsiai galima teigti, kad tai reikalauja nemažai laiko bei pastangų, o svarbiausia – specialių žinių. Tam, kad rezultatu liktumėte patenkinti, pasirinkite ne tik kokybiškus produktus, tačiau ir kokybiškus gamybai bei patiekalo tiekimui skirtus indus.

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |