Verslo idėjos
105 verslo idėjos kaime: 2023 metų naujausi patarimai
Paskelbta
1 metai prieš-
By
LukasTapti sėkmingu verslininku galima ne tik mieste, bet ir kaime ar miestelyje. Šiame straipsnyje apžvelgsime 105 verslo idėjas kaime.
Bulių penėjimas mėsai
Mėsos produktų paklausa privačiose ir žemės ūkio bendrovėse yra gana didelė, todėl galima svarstyti galimybę auginti įvairius mėsai skirtus gyvūnus. Buliukų auginimas mėsai kaip verslas bus įdomus žmonėms, kurie yra įpratę prie žemės ūkio darbų ir nebijo sunkumų.
Pavyzdžiui, iš penimų jaučių mėsos galima uždirbti nuo 4 eurų už kilogramą mėsos. Investicijos: nuo 3000 eurų. Pajamos: nuo 4 eurų už kg mėsos.
Karpių veisimas
Upėtakiai žuvies parduotuvėje kainuoja daug brangiau nei karpiai. Tačiau upėtakiai yra daug įnoringesni ir reiklesni auginimo sąlygoms. Karpius daug lengviau veisti. Karpiai yra nereiklios žuvys, kurias galima auginti bet kokiomis klimato sąlygomis. Pradedantiesiems verslininkams tereikia savo rankomis pasidaryti 50 kvadratų tvenkinį ir paleisti į vandenį jauniklius. Jei darbas bus atliktas sėkmingai ir žuvys pradės augti, savo tvenkinį galėsite paversti karpių auginimo verslu.
Taigi, pavyzdžiui, iš karpių auginimo grynasis pelnas bus 400 eurų. Investicijos: 200 eurų. Pelnas: 400 eurų
Kiaulių auginimas
Kiauliena yra labiausiai perkama mėsos rūšis. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pradedantieji ūkininkai renkasi auginti kiaules. Be to, šių gyvulių priežiūra reikalauja mažiau darbo ir išlaidų nei galvijų. Tai aktualu dar tik besikuriančiam verslui, taip pat tiems, kurie dirba vieni. Taigi, pavyzdžiui, vyras, augindamas kiaules, per mėnesį uždirba iki 4000 eurų. Investicijos: nuo 2000 eurų; jei neturite patalpų kiaulėms auginti, reikės investuoti dar 3700 eurų. Pajamos: 4000 eurų per mėnesį.
Samanų plokščių gamyba
Stabilizuotos samanos – tai paprastos samanos, kuriose sustabdyti visi biologiniai procesai, o augaluose esantis vanduo pakeistas stabilizuojančiu junginiu, kuris ilgus dešimtmečius išlaiko pirminę samanų būklę. Stabilizuotos samanos atrodo kaip tikros samanos ir nesiskiria nuo jų savo lytėjimo savybėmis. Tačiau tokių samanų nereikia laistyti, jos nebijo saulės spindulių, dulkių, aukštos ir žemos temperatūros. Jei laikomasi priežiūros taisyklių, jos tarnavimo laikas gali siekti 10 metų, o elastingumas ir spalva išlieka visą laiką.
Taigi, pavyzdžiui, už samanų plokštę galima uždirbti nuo 220 eurų už kvadratinį gaminio metrą. Investicijos: Investicijos: 750 eurų Pajamos: 220 eurų už kvadratinį gaminio metrą.
Bitininkystė
Medus yra labai sveikas produktas žmogaus organizmui. Jis rekomenduojamas visiems – nuo suaugusiųjų iki vaikų. Jis stiprina imuninę sistemą, jame yra fermentų, fitoncidų ir vitaminų. Produkto naudingumas taip pat lemia didžiulę medaus paklausą. Tai matydami pradedantieji verslininkai įžengia į šią nišą ir jau pirmojo sezono pabaigoje grąžina investuotus pinigus. Tačiau iš tiesų bitininkystė kaip verslas yra labai sudėtingas procesas, kuris, be įrangos įsigijimo, iš savininko reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių.
Taigi, pavyzdžiui, per gerą sezoną iš bitininkystės žmogus uždirba iki 6000 eurų. Investicijos: 2800 eurų.
Daigų auginimas ir pardavimas
Daugelis sodybų, sodų ir sklypų savininkų žino, kad sodinti daigus patogu, kai reikia ilgai žydinčių augalų. Kai šilta vasara regione trunka mažiau nei 80 dienų, o augalas nuo sėjos iki visiško derliaus turi augti 100 dienų, sodinukai tiesiog būtini. Todėl daigai dažnai auginami pardavimui. Pradedančiajam verslininkui sodinukų auginimo ir pardavimo verslas yra aktualus minimaliomis investicijomis ir potencialiai dideliu pelnu. Šiame versle pelnui įtakos turi sezoniškumas. Todėl, norint greitai pradėti verslą ir gauti greitesnę investicijų grąžą, aktualu jį pradėti prieš sodinimo sezoną.
Taigi, pavyzdžiui, žmogus užsiima sodinukų auginimu ir pardavimu ir per sezoną uždirba nuo 4000 iki 7000 eurų. Investicijos: iki 1100 eurų per sezoną Pajamos: 4000 eurų per sezoną.
Raugintų kopūstų gamyba
Raugintų kopūstų gamyba kaip verslas – įdomi idėja sodininkystės verslininkams. Auginamus kopūstus daug pelningiau parduoti ne žalius, o konservuotus. Be to, raugintą produktą geriau sandėliuoti, todėl pailgėja realizacijos laikotarpis ir padidėja pelnas. Investicijos: nuo 1000 eurų. Pajamos: nuo 50 iki 1000 eurų per mėnesį.
Braškių auginimas
Braškių auginimas kaip verslas yra puikus sprendimas verslininkams, kurie išmano žemės ūkį. Braškės turi didelę paklausą tarp pirkėjų, ypač kai ateina jų nokimo metas. Žmonės jas perka ne tik norėdami valgyti sveikas uogas, bet ir gaminti konservus. Pats sezonas trunka 1-1,5 mėnesio, o verslininkai, dirbantys šioje verslo srityje, per šį laikotarpį stengiasi gauti kuo didesnį pelną.
Investicijos: nuo 700 eurų. Pajamos: 900 eurų.
Aviečių auginimas
Aviečių auginimas kaip verslas šiuolaikiniame pasaulyje nėra retas reiškinys. Avietės yra labai naudingos uogos, kurios nuolat turi paklausą rinkoje. Daugelis Europos ūkininkų jau seniai užsiima jų auginimu ir sėkmingai kuria labai pelningą verslą. Avietės naudojamos ne tik kaip paprastos uogos, iš jų gaminamos sultys, uogienės ir pan. Išlaidos: nuo 700 per kelerius metus. Pajamos: 1900 eurų per kelerius metus.
Ridikėlių auginimas
Ridikėliai yra labai naudinga šakniavaisinė daržovė, pasižyminti stipriu skoniu ir daugybe organizmui naudingų medžiagų, jų auginimo naudą patvirtina daugelis daržovių augintojų. Ridikėliai yra populiari daržovė, kurios brendimo laikotarpis trumpas – nuo 20 dienų. Tačiau hidroponikoje ridikėlius galima užauginti vos per 2 savaites ir jų derlių galima nuimti net žiemą. Ši šakniavaisinė daržovė nereikalauja daug laiko ir pastangų priežiūrai, be to, gerai toleruoja šaltą orą. Ridikėlių auginimas yra puiki verslo idėja šioje srityje. Investicijos: 800 eurų. Pajamos: nuo 1 euro už kg
Ožkų auginimas
Ožkų auginimas namuose gali būti pelningas verslas. Tokį verslą patogu pradėti, kai turite ūkį arba namą kaime. Tokiu atveju ožkų auginimą galite derinti su kitais smulkiais gyvuliais, tarp kurių yra avys ir avinai. Investicijos: nuo 600 eurų
Upėtakių auginimas
Upėtakiai yra viena brangiausių žuvų rinkoje. Jis gana kaprizingas ir nepastovus, todėl jį reikia kruopščiai prižiūrėti. Šiuo metu žuvies produktai paklausūs ne tik didelėms bendrovėms, bet ir nedideliems privatiems ūkiams. Įgiję žinių apie žuvų auginimą ir telkinio organizavimą, galite turėti stabilias ir dideles pajamas. Investicijos: nuo 2000 eurų. Pajamos: nuo 6 iki 8 eurų už kilogramą. Pelningumas: 9 proc..
Grynaveislių šunų veisimas
Šunų veisimas nėra verslas, kuris iš karto atneš jums didžiulį pelną, tačiau sumaniai dirbant jis vis tiek gali tapti labai pelningu verslu. Jei mylite šiuos ištikimus gyvūnus ir esate pasirengę suteikti jiems šilumą ir rūpestį, išbandykite save kaip veisėją.. Investicijos: nuo 1000 eurų. Pajamos: nuo 300 eurų už vieną.
Veislinių kačių veisimas
Gyvūnų mylėtojai gali susidomėti veislinių kačių veisimu kaip verslu. Tereikia išsiaiškinti pasirinktos veislės savybes, perskaityti patenkintų verslininkų atsiliepimus ir susiorganizuoti veislyną. Investicijos: nuo 400 eur. Pajamos: 200 eur.
Putpelių veisimas
Putpelių rinkoje stebima teigiama vystymosi dinamika. Dabar, atsižvelgiant į aiškią perėjimo prie sveikos mitybos tendenciją, idėja atrodo palanki. Putpelių mėsa laikoma dietine rūšimi. Ji labai skani ir brangi. Nebrangiai parduodami ir šio paukščio kiaušiniai. Jie taip pat nepaprastai naudingi, ilgai saugomi ir turi didelę paklausą. Tai pagrindiniai tokio verslo privalumai. Investicijos: 13000 eurų. Pajamos: iki 100 eurų per mėnesį iš kiaušinių pardavimo.
Viščiukų auginimas pardavimui
Kiaušinių gamyba ir viščiukų auginimas pardavimui yra pelningas verslas, kuris nebijo konkurencijos. Tačiau jei nusprendėte auginti naminius paukščius, pirmiausia būtina nustatyti savo galimybes ir jėgas šiuo atveju, apgalvoti viščiukų laikymo ir pašarų pirkimo klausimus. Investicijos: 40 eurų. Pajamos: 700 eurų.
Morkų auginimas
Morkos yra naudinga ir vitamininga daržovė, turinti didelę paklausą rinkoje. Todėl morkų auginimas kaip verslas yra gana pelninga verslo sritis. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad norint užauginti dideles prekinės formos morkas, reikia gerai pasiruošti – paruošti sklypą ir įgyti žinių. Turėdami šį atvejį galite turėti didelį metinį pelną, o jo tvarkymui skirti minimaliai laiko. Investicijos: sėklų pakelio kaina nuo 70 euro centų. Pajamos: 120 eurų per sezoną.
Pieno ir pieno produktų pardavimas
Vadinamieji EKO produktai šiuo metu turi didelę paklausą. Pirkėjai vis dažniau renkasi kaimišką varškę ir pieną. Nors jie brangesni, tačiau jų kokybė dažnai būna eilės tvarka aukštesnė. Investicijos: nuo 400 eurų
Šaltalankių auginimas
Šaltalankis yra labai sveikas produktas, kurio visose augalo dalyse yra daug naudingų elementų. Jis naudojamas kulinarijoje ir šviežias, ir kaip prieskoniniai priedai. Iš jo gaminama uogienė, kompotas ar džemas. Šaltalankis yra daugiametis krūmas, kuris nėra labai populiarus tarp sodininkų. Uogų kainos nedidelės, konkurencija auginant maža, o didžiausias derlius būna 8-aisiais verslo metais. Šie rodikliai gali būti paskata pradėti verslą, nes po 8 metų iš šaltalankių galima labai gerai uždirbti. Investicijos: nuo 1300 eurų. Pajamos: nuo 2 eurų už kg.
Gervuogių auginimas
Gervuogių auginimas kaime – tai lengviausia galimybė, kuri gali ateiti į galvą pradedančiajam verslininkui. Tačiau ne visada sodybos sklypas yra ideali vieta verslui plėtoti. Norėdami gauti gerą derlių, turite pasirinkti tinkamą žemę. Gervuogės gali būti auginamos šaltuose regionuose. Šiuo atveju svarbu pasirinkti tinkamas veisles ir kompetentingai prižiūrėti uogynus. Įvertinę idėją ir suradę prekių pirkėjų, galite pradėti gervuogių auginimo verslą. Investicijos: nuo 500 eurų. Pajamos: 1,7 eur. už kilogramą uogų.
Bulvių auginimas
Bulvės yra viena pelningiausių žemės ūkio kultūrų. Jos duoda derlių beveik bet kokiomis oro sąlygomis. Bulvių auginimas kaip verslas turi savų privalumų. Visų pirma, tai didelis pelningumas. Produktas visada turi paklausą rinkoje. Tai ypač jaučiama dideliuose miestuose, kur žmonės neturi nuosavų žemės sklypų. Bulvės turi ilgą galiojimo laiką ir yra gana stabilios transportuojant. Nepaisant to, pelningiau jas auginti regionuose, kuriuose rinka nėra prisotinta. Optimalus variantas: 100 km atstumu nuo didžiųjų miestų. Investicijos: 200 eurų. Pajamos: 1200 eurų
Avių auginimas
Avys mėgstamos ne tik dėl skanios mėsos ir puikios vilnos. Tinkamai prižiūrimos, šeriamos ir ganomos, avys greitai auga, o sulaukusios 8 mėnesių gali pasiekti 120 kg svorį! Tai, be abejo, jų auginimą paverčia labai pelningu verslu. Gyvuliai yra labai protingi, laikosi bandoje, nekelia daug rūpesčių, visą dieną ganosi ganykloje. Be to, skirtingai nei kiaulės, jie ne taip smirda ir visko nesugraužia. Investicijos: nuo 700 iki 1000 eurų. Pajamos: nuo 808 iki 2400 eurų. Pelningumas: 10-25 proc. Atsiperkamumas: 15-20 mėn..
Tvoros statyba
Tvoros montavimo verslas, ekspertų nuomone, yra stabilus verslas, kurio pradinės išlaidos yra nedidelės. Kasmet vis daugiau vartotojų kreipiasi į statybos bendroves, kurios specializuojasi tvorų montavimo srityje. Tvoros įrengimas atneša solidų pelną. Vienintelis šios nišos trūkumas – didelė konkurencija. Norint įsitvirtinti rinkoje, reikia garsiai pareikšti apie save ir pritraukti klientus aukštos kokybės darbais bei mažomis kainomis. Investicijos: nuo 1000 eurų. Grynasis pelnas: 1500 eurų per mėnesį.
Parduodama rūkyta žuvis
Rūkyta žuvis nuo seno laikoma delikatesu. Jos skonis ir aromatas nepalieka abejingų, todėl ją galima patiekti kaip šventinį patiekalą ar net pagrindinį šventės patiekalą. Investicijos: nuo 1500 eurų. Pajamos: 250 eurų per mėnesį.
Vietnamo paršelių veisimas
Vietnamo kiaulių veislė tik neseniai pasirodė Rumunijos teritorijoje ir jau spėjo puikiai pasiteisinti šiuolaikinio kaimo gyvenimo sąlygomis. Tiesą sakant, tinkamai prižiūrint tokias kiaules ir turint šiuolaikinių ūkininkų įgūdžių, tokio pobūdžio verslas pasmerktas sėkmei. Investicijos: 900 eurų. Pajamos: 1600 eurų.
Vaismedžių sodinukų pardavimas
Vaismedžių sodinukų auginimas yra nebrangus ir įdomus. Tačiau be žinių pradėti šio verslo nepavyks, teks samdyti specialistą arba patiems studijuoti medžiagą. Verslą galima pradėti su minimaliomis investicijomis kaime, palaipsniui jį plėtojant. Didelis darželio kaip verslo pliusas yra tai, kad ateityje net ir nedideliame sklype turėsite kasmetinių stabilių pajamų. Investicijos: nuo 200 eurų. Pajamos: obelys ir kriaušės – nuo 2 eurų už sodinuką; abrikosai ir vyšnios – nuo 3 eurų už sodinuką; slyvos ir vyšnios – nuo 1,5 euro už sodinuką.
Parduodami rūkyti lašiniai
Lašiniai yra delikatesas, šaltas užkandis, produktas, kuris nepalieka abejingų. Jie valgomi švieži, virti, sūdyti, kepti, troškinti ir net rūkyti. Jei neturite galimybės įsigyti rūkymo aparato, nesunku savo sklype pasistatyti nedidelę rūkyklą. Tam jums reikės metalinės statinės, plytų (jų reikia tik kelių vienetų), taip pat papildomo sutvirtinimo. Investicijos: nuo 20 eurų už vieną gaminį. Pajamos: 3 eurai už kg
Delikatesinės mėsos gamyba
Aromatingos ir skanios dešrelės yra ant kiekvieno stalo, todėl natūralių mėsos gaminių verslas yra vienas pelningiausių ir greitai atsiperkančių. Pajamos: nuo 380 eurų per mėnesį Pelningumas: 70 %.
Kalakutų veisimas
Kalakutų veisimas – vis labiau populiarėjanti paukštininkystės rūšis. Šie paukščiai yra labai paklausūs dėl savo dietinės mėsos, o jų priežiūra nesudėtinga net pradedantiesiems. Šiai krypčiai būdingos nedidelės išlaidos net pradiniame etape, nes kalakutai nereiklūs laikymui, greitai auga ir priauga svorio. Pirmųjų metų pabaigoje paukščiai, priklausomai nuo veislės, pasiekia 18-25 kg svorį. Investicijos: nuo 200 eurų. Pajamos: 2,5 euro už kilogramą mėsos.
Šilauogių auginimas
Šilauogės yra laukinis augalas, kurį ūkininkai ir verslininkai jau pritaiko auginti savo sklypuose. Šios uogos populiarios, todėl neša gerą pelną. Tinkamai paruošę sklypą, galite vieną kartą pasodinti krūmus ir auginti mėlynes daugelį metų. Investicijos: nuo 140 eurų už hektarą žemės. Pajamos: 35 eurai per dieną.
Triušininkystė
Triušininkystė yra labai pelninga pramonės šaka. Taip yra dėl to, kad dietinės mėsos paklausa nuolat auga. Triušininkystė yra pelninga. Gyvūnai duoda dietinės mėsos, jų oda naudojama kepurėms ir pirštinėms siūti. Triušiai yra labai vaisingi. Įsigiję kelis individus, galite greitai juos padauginti. Investicijos: 1200 eur. Pajamos: vidutiniškai už 1 kg mėsos galima gauti 3-4 eur.
Darbas su motobloku (dirvos dirbimas)
Motoblokas – tai dirvos dirbimo mechanizmas, kurio naudojimas padeda sutrumpinti darbo laiką, padidinti darbo našumą. Įrenginyje sumontuoti papildomi priedai, skirti mini žemės ūkio mašinoms. Jie naudojami įvairiems darbams atlikti. Žemės sklypų arimas motobloku yra puiki verslo idėja, nes tiesiog per mėnesį galima uždirbti padorių pinigų. Investicijos: nuo 200 eurų. Pajamos: 3,5 euro už hektarą žemės.
Marinavimo puokščių pardavimas
Marinavimo puokštės – tai žolelių, sudarytų iš juodųjų serbentų lapų, krienų, krapų ir česnakų, puokštės, naudojamos daržovėms marinuoti. Šio verslo paklausa prasideda rugpjūtį, nes būtent šį mėnesį žmonės jau pradeda užsiimti paruošiamaisiais darbais. Pajamos: iki 150 eurų per mėnesį.
Kiaušinių pardavimas
Vištienos kiaušiniai yra vienas populiariausių ir būtiniausių maisto produktų. Jie yra pagrindinis baltymų šaltinis, juose yra daug vertingų mikroelementų ir maistinių medžiagų. Iš jų gaminama daugybė tradicinių patiekalų, be kurių neįmanoma dietinė ir sportinė mityba. Vištienos kiaušinių gamybą galima organizuoti net ir nedideliame paukštininkystės ūkyje kaime arba privačiame pagalbiniame ūkyje užmiestyje. Investicijos: nuo 250 eurų. Pajamos: nuo 80 centų iki 1 euro už tuziną kiaušinių.
Žąsų veisimas Žąsų auginimas mėsai yra labai pelningas verslas, nes žąsys greitai vystosi ir priauga svorio, yra nereiklios, o jų mėsa, riebios kepenys ir plunksnos yra labai sotūs. Jei turite žemės sklypą su žole ir nedidelį tvenkinį, galite sumažinti paukščių auginimo išlaidas ir padidinti verslo pelningumą. Investicijos: 1 euras už vieną žąsį. Pajamos: 400-500 eurų.
Mėlynių auginimas
Mėlynės yra augalas, duodantis aromatingus, sultingus, skanius vaisius, pasižyminčius daugeliu naudingų savybių. Mėlynės spartina medžiagų apykaitos procesus organizme, stiprina kraujagyslių sieneles, teigiamai veikia virškinamąjį traktą. Šis produktas rinkoje labai vertinamas ir turi išskirtinę paklausą. Dar visai neseniai šis augalas buvo aptinkamas tik laukinėje gamtoje. Mėlynių auginimą kaip nedidelį namų verslą galima organizuoti net nuosavame žemės sklype. Investicijos: 2200 eurų. Pajamos: 2 eur. už kg
Augalinio aliejaus gamyba
Saulėgrąžų aliejaus gamyba, paprasčiausias saulėgrąžų aliejaus gamybos būdas – sėklų spaudimas. Ši veikla nelaikoma pernelyg sudėtingu verslu. Todėl norint pradėti veiklą šioje srityje, jums nereikės licencijų ir įvairiausių leidimų. Investicijos: nuo 400 eurų. Pajamos: nuo 1 euro už litrą.
Sūrio gamyba
Sūrinės atidarymas – gana perspektyvus projektas, nes sūrio vartojimas kasmet tik auga. Krizė, žinoma, šiek tiek pablogino šią tendenciją. Vis dėlto rinkos potencialas yra didžiulis, ir verslininkai galės tinkamai plėtoti savo verslą. Investicijos: nuo 1300 eurų. Pajamos: 600 eur.. per mėnesį.
Stalų iš plokščių gamyba
Stalų iš plokščių gamyba yra gana neįprasta ir įdomi verslo idėja. Tokių stalų stalviršis gaminamas iš vieno medžio gabalo, vadinamo plokšte. Atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikiniame pasaulyje daug dėmesio skiriama ekologijai, šis gaminys turės didelę paklausą, nes stalviršyje yra natūralių eterinių aliejų, kurie bus naudingi žmonėms. Investicijos: Investicijos: 300 eurų vieno gaminio gamybai. Pajamos: nuo 2000 iki 5000 eurų. per mėnesį.
Gręžinių kasimas
Gręžinių statybos verslas pasižymi didele konkurencija, tačiau taip pat ir didele paklausa: poreikis įrengti naujus ir pakeisti senus gręžinius nepalieka jūsų be klientų. Norėdami gauti papildomų pajamų, į savo paslaugas įtraukite šulinių namelių įrengimą – daugelį klientų domina ne tik šulinio funkcionalumas, bet ir išvaizda. Investicijos: 3000 eur. Pajamos: nuo 1000 iki 5000 eur.
Malkų pardavimas
Malkų pjovimas ir pardavimas yra vienas iš tinkamiausių verslų kaime. Jis nereikalauja didelių finansinių investicijų, greitai atsiperka ir daugelyje regionų turi mažą konkurenciją. Investicijos: 1000-1500 eurų.
Daugkartinių sauskelnių gamyba
Prekyba kūdikių prekėmis net ir esant didelei konkurencijai išlieka paklausi – vaikai auga, jiems reikia vis daugiau žaislų, įtaisų, drabužių ir pan. Atskira pelninga niša – daugkartinių sauskelnių siuvimas ir pardavimas. Šios rūšies vaikų reikmenys yra vienas brangiausių jaunos šeimos biudžeto aspektų, todėl į šį segmentą geriau įeiti su įvairiomis ir, svarbiausia, nebrangiomis prekėmis. Investicijos: nuo 200 eurų. Pajamos: nuo 9 iki 20 eurų už gaminį.
Odos gaminių gamyba
Odos gaminių gamyba – puiki verslo idėja. Odą žmonės naudojo nuo seniausių laikų ir ji visada bus paklausi. Ji yra plastiška, lanksti, patvari. Jei rūpinsitės iš natūralios odos pagamintais daiktais, jie gali būti perduodami iš kartos į kartą. Šiuolaikiniai odos gaminiai, pagaminti individualiai, yra turtingo žmogaus, turinčio savo stilių ir saviraišką, ženklas. Štai kodėl odininkų paslaugos yra labai paklausios tarp klientų. Geras amatininkas savo įgūdžius tobulina dešimtmečius. Nors šioje profesijoje nėra nieko antgamtiško. Per kelis mėnesius nesunku išmokti kailiadirbio įgūdžių. Investicijos: nuo 200 eurų. Pajamos: nuo 40 eurų už gaminį.
Natūralaus šokolado gamyba
Šokoladas yra bene skaniausias iš visų konditerijos gaminių. Nepriklausomai nuo sezono, šalies ekonominės padėties ir kitų veiksnių, žmonės jį nuolat perka. Ir net tie, kurie laikosi sveikos mitybos ar sėdi ant dietos, neatsisako poros gabalėlių kartaus ar dietinio šokolado. Todėl verslo idėja gaminti šokoladą atrodo labai viliojanti. Svarbiausia žinoti kai kuriuos niuansus ir išstudijuoti technologiją. Investicijos: Investicijos: 500 eur. Pajamos: iki 26 eurų už gaminį.
Drabužiai
Drabužiai yra viena paklausiausių prekių, kad ir kas vyktų politikoje ir ekonomikoje. Drabužiai yra lygiavertis dalykas su maistu ir pastoge, kurių mums reikia kiekvieną dieną. Sunkiais metais vartotojai gali apsiriboti būtiniausiais drabužiais ir pailginti jų naudojimo trukmę. Tačiau žmogus tiesiog negali visiškai atsisakyti jo naudojimo. Tai, žinoma, taikytina tik kasdieniams drabužiams. Be jo, kaip žinote, yra ir specialios paskirties drabužių: sportiniai kostiumai, uniformos, sportinė apranga ir kt. Kiekvienos iš šių kategorijų paklausą lemia visiškai skirtingi veiksniai. Gamybos technologija, priklausomai nuo nagrinėjamos grupės, taip pat gali labai skirtis. Investicijos: nuo 500 eurų. Pajamos: nuo 30 eurų
Šparagų auginimas
Šparagų auginimas laikomas pelninga verslo veikla. Be to, norėdami pradėti šį verslą, turėsite turėti nedidelį pradinį kapitalą. Todėl daugelis pradedančiųjų verslininkų gali sau leisti auginti šparagus. Šparagai maistui ruošti skinami nuo pavasario pabaigos iki liepos pabaigos. Būtent šis laiko apribojimas paaiškina aukštą šio augalo kainą. Investicijos: 200 eurų. Pajamos: 8 – 10 eurų už kilogramą.
Česnakų auginimas
Česnakai yra viena populiariausių daržovių pasaulyje, todėl jų auginimo verslas turėtų duoti geras pajamas. Be to, tokie augalai yra nereiklūs priežiūrai ir gerai atsparūs nepalankioms oro sąlygoms. Česnakai naudojami kulinarijoje, prieskoniuose. Šiai kultūrai naudojami ne tik svogūnėliai, bet ir lapai. Česnakas turi antiseptinį poveikį, jis naudojamas medicinoje. Todėl tokios vertingos kultūros auginimas idealiai tinka kaimo gyventojams. Investicijos: nuo 70 eurų. Pajamos: 1-2,5 eurų už kilogramą
Obuolių sulčių gamyba
Bet kuris nedidelio sodybos sklypo savininkas gali išbandyti save kaip sėkmingą verslininką. Tam tereikia rasti tinkamą nišą. Sulčių gamyba yra originalus verslas, leidžiantis užsiimti mėgstama veikla ir gauti pelno. Pelningas verslas, pasižymintis greitu atsipirkimu ir didele paklausa, tinka pirmajai nuosavo verslo pradžios patirčiai. Investicijos: nuo 70 eurų (sulčiaspaudės kaina) Pajamos: 2 eurai už 3 litrų stiklainį.
Fazanų veisimas
Tai verslas, kuriame greičiausiai nesusidursite su rimta konkurencija. Paprastai fazanai auginami tik mėsai restoranams ir gyvi parduodami medžioklės ūkiams. Investicijos: 1200 eur. Pajamos: 200 eur. per mėnesį
Rožių auginimas
Rožių auginimas šiltnamyje yra gana įdomus užsiėmimas. Tačiau šiame sektoriuje yra didelė konkurencija, todėl, norėdami gauti dideles pajamas, turėsite ieškoti galimybių parduoti rožes. Be to, turite nustatyti auginimo procesą, kad gautumėte paklausių rinkoje rožių. Investicijos: nuo 1000 eurų. Pajamos: nuo 40 centų už vieną gėlę
Sodo figūrų gamyba
Šiuo metu mūsų šalyje, įskaitant didžiuosius miestus, aktyviai plėtojamas privačių namų sektorius. Tekstūrai puošti naudojami ne tik augalai ir įvairios kompozicijos su jais, bet ir įvairios skulptūrinės formos iš gipso, keramikos, betono, dirbtinio akmens ir medžio. Tokios figūros įrengiamos prie pat namų, prie dekoratyvinių tvenkinių, šalia pavėsinių. Investicijos: 2600 eurų.
Medinių indų gamyba
Naminiai mediniai indai gali tapti amatininko pajamų šaltiniu. Šį verslą galima laikyti namų verslu, nes jį galima organizuoti nedidelėje erdvėje. Toks verslo formatas leidžia gauti papildomų pajamų prie pagrindinių pajamų ir laikui bėgant didinti gamybos apimtį. Turėti savo nedidelę mini dirbtuvėlę mediniams indams gaminti yra vienas iš būdų tapti finansiškai nepriklausomu. Investicijos: nuo 600eur. Pajamos: vidutiniškai 40 eurų.
Stogo dangos klojimas ir remontas
Statybos darbai visada aktualūs. Kaimo vietovėse stogo dangos remonto ir įrengimo paslaugos yra labai paklausios. Yra daug senų pastatų, kuriems reikalingas rimtas remontas. Pageidautina, kad stogo dangos remontas būtų atliekamas turint atitinkamų žinių ir patirties. Nesudėtingus žemės ūkio pastatų stogų remonto darbus galima atlikti be specialių įgūdžių ir savarankiškai. Investicijos: 1500 eurų. Pajamos:37 eurai. už kvadratinį metrą.
Modulinių šiltnamių gamyba ir įrengimas
Kaimo vietovėse daug žmonių turi šiltnamių ūkius. Todėl visada yra šiltnamių statybos poreikis. Norint pradėti modulinių šiltnamių verslą, reikia įsigyti įrangos ir įrankių rinkinį. Visų pirma reikės pjaustymo mašinos, suvirinimo aparato ir prietaisų metalinėms konstrukcijoms lankstyti. Norėdami padidinti pelną, galite užsiimti ne tik šiltnamių konstrukcijų gamyba, bet ir montavimu. Tačiau reikėtų suprasti, kad darbas su šiltnamiais yra sezoninis verslas. Pardavimų pikas būna ankstyvą pavasarį. Būtent šiuo metu verta pradėti verslą. Investicijos: nuo 600 eurų. Pajamos: 200-250 eurų. Pelningumas: 100-150 proc.
Batatų auginimas
Batatai yra labai retas augalas, turintis dideles plitimo perspektyvas. Jų šakniavaisiai yra daug sveikesni už bulves. Pagrindinis batatų verslo sėkmės veiksnys – visame pasaulyje populiarėjantis batatų vartojimas sveikatos palaikymo, ligų prevencijos ir svorio normalizavimo tikslais, taip pat aukštos batatų skonio savybės. Investicijos: 1 batatų gumbų auginimo kaina – 1,5 euro už vienetą. Pajamos: 3 eurai. už kg
Gaminių iš epoksidinės dervos gamyba
Šiuolaikinės ir nestandartinės baldų gamybos technologijos tampa vis paklausesnės. Pavyzdžiui, iš medžio ir epoksidinės dervos pagamintas stalas gali būti puiki alternatyva įprastiniams gaminiams. Laikantis tinkamo požiūrio, galima sukurti tikrus dizainerių daiktus. Tai gali būti puiki idėja pradėti savo verslą. Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kaip savo rankomis pasigaminti stalą iš epoksidinės dervos ir medžio ir nuo ko pradėti. Investicijos: nuo 1000 eurų. Pajamos: kavos staliukas kainuoja nuo 30 iki 600 eurų; biuro arba valgomojo stalas – 1000 eurų.
Makiažo veidrodžių gamyba
Veidrodžiai yra plačiai naudojami. Jie naudojami visur – ir buityje, ir optikos, astronomijos, elektrotechnikos srityse. Jų gamybos verslas yra pelningas ir perspektyvus, be to, jo organizavimui nereikia daug pinigų. Investicijos: nuo 380 eurų. Pajamos: nuo 100 iki 150 eurų. už vieną gaminį
Šinšilų veisimas
Šinšilos yra maži žolėdžiai graužikai, turintys storą ir minkštą kailį. Tokį gyvūną lengva įsigyti kaip naminį gyvūnėlį. Ji nereikli maistui ir turiniui, o nelaisvėje vidutiniškai gyvena 10-12 metų. Egzotiniai graužikai savo šeimininkui gali atnešti ne tik teigiamų emocijų, bet ir geras pajamas. Investicijos: nuo 3000 eurų. Pajamos: 300 eurų. per mėnesį
Medžio dekoro gamyba
Natūralus medžio masyvas nuo senų laikų plačiai naudojamas kaip apdailos medžiaga. Graži tekstūra ir neįprastos spalvos audrina žmogaus vaizduotę. Iš medienos gaminami prabangūs baldai ir dekoratyviniai daiktai. Investicijos: nuo 1500 eurų. Pajamos: 1000 eurų per mėnesį.
Vaistinių žolelių auginimas
Vaistinių savybių turintys augalai plačiai taikomi farmacijos srityje. Daug vaistų gaminama vaistinių augalų pagrindu, todėl jie visada bus paklausūs. Vaistinių žolelių auginimo verslas vilioja verslininkus vienkartinėmis investicijomis sėjant. Likusį laiką jis generuos grynąsias pajamas. Vaistinių žolelių populiarumą lemia palyginti nedidelė jų kaina farmacijos rinkoje, prieinamumas ir universalus pritaikomumas. Investicijos: nuo 100 eurų. Pajamos: 50-70 centų už ryšulėlį Pelningumas: 46 proc.
Džiovintos mėsos gamyba
Mėsos produktai šiandien yra svarbi ir neatsiejama daugelio žmonių mitybos dalis. Todėl aukštos kokybės maisto produktų gamyba yra tokia aktuali. Džiovintos mėsos gamyba arba pardavimas yra verslas, kuris, sumaniai tvarkantis, gana greitai gali tapti pelningas. Džiovinta mėsa yra natūralus produktas, kuriame dėl specialios gaminimo technologijos yra kuo daugiau naudingų medžiagų: baltymų, vitaminų ir natūralių mikroelementų, aminorūgščių. Be to, džiovinta mėsa gali būti laikoma kelis mėnesius, o tai yra privalumas tarp kitų mėsos užkandžių rūšių. Investicijos: nuo 650 eurų. Pajamos: nuo 1200 eurų per mėnesį Atsiperkamumas: nuo 6 mėn.
Moliūgų auginimas
Pastaruoju metu pasaulinėje rinkoje padidėjo moliūgų aliejaus ir sėklų paklausa. Jie naudojami įvairiems patiekalams ir vaistams gaminti. Moliūgų auginimas atvirame grunte yra gana patraukli verslo idėja ūkininkaujantiems verslininkams. Pajamos: nuo 250 eurų.
Persikų auginimas
Ne visi nusprendžia auginti persikus, nors jų paklausa labai didelė. O viskas dėl to, kad šis užsiėmimas nėra toks paprastas, reikia tiksliai laikytis visų ypatybių. Be to, tose vietovėse, kur žiemos atšiaurios, būtini šildomi šiltnamiai. Tačiau jei viskas daroma teisingai, persikų derlius taps šlove, o atitinkamai ir pelningumas bus tokio pat aukšto lygio, jei bus pasirinkta tinkama užaugintos produkcijos realizavimo politika. Investicijos: sodinuko kaina nuo 5 eurų. Pajamos: 500 eurų.
Kalakutų veisimas
Veisliniai kalakutai “Indoos” yra labai nereiklūs, labai produktyvūs ir pasižymi puikiomis mėsos savybėmis. Visa tai lemia, kad šie paukščiai idealiai tinka asmeniniams ūkiams. Kalakutų auginimas namuose taip pat gali tapti perspektyviu verslu, kuris greitai atneš stabilias pajamas. Kalakutai nėra populiarūs paukščiai, todėl dažniau ūkininkai augina vištas, žąsis ir antis. Investicijos: Investicijos: 700 eurų. Pajamos: nuo 50 centų už ančiuką.
Vignos auginimas
Vignos auginimas derliui – puiki verslo idėja. Lengvai prižiūrima ir nepretenzinga kultūra gali atnešti dideles pajamas. Turėdamas daržą kaime, kiekvienas turi teisę tikėtis savo pelningo verslo. Investicijos: nuo 40 centų už sėklų pakelį Pajamos: 100 – 120 eurų per sezoną.
Vyno gamyba
Vyno gamybos verslas puikiai tinka žmonėms, gyvenantiems kaimuose, nes vyno gamybai reikalingos patalpos, kuriose būtų galima gaminti ir laikyti pagamintą produktą. Svarbu pažymėti, kad vyną geriau laikyti ąžuolinėse statinėse arba bent jau didelės talpos stikliniuose buteliuose. Norint pradėti gaminti vyną, reikės paties pagrindo iš vynuogių arba uogų, taip pat cukraus. Investicijos: nuo 800 eurų. Pajamos: nuo 3 eurų už 1 litrą produkcijos.
Džemų gamyba
Ekologiškų produktų be kenksmingų konservantų ir kvapiųjų priedų paklausa nuolat auga. Žmonės pradėjo labiau rūpintis savo sveikata, vartoti tik kokybiškus ir natūralius produktus. Naminė uogienė pagrįstai priklauso natūralių saldumynų rūšiai, ją gali vartoti net maži vaikai. Investicijos: nuo 800 eurų. Pajamos: nuo 1,5 euro iki 4,5 euro už stiklainį.
Juodųjų serbentų auginimas
Juodieji serbentai – tai itin sveikų uogų krūmas, apie kurį svajoja beveik kiekvienas sodininkas. Iš visų vaiskrūmių būtent juodieji serbentai pasižymi ryškiu ir stipriu aromatu. Skaniai kvepia ne tik pačios uogos, bet ir lapai su šakelėmis. Todėl visos krūmo dalys, taip pat ir vaisiai gali rasti savo panaudojimą. Investicijos: nuo 70 centų už sodinuką Pajamos: 1000 eurų už hektarą žemės.
Melionų auginimas
Melionai pasižymi nuostabiu saldžiu skoniu, aromatu ir malonia išvaizda. Jei esate sodininkas mėgėjas ar net pradedantis auginti augalus, galite užsiimti tokia veikla. Svarbiausia – tinkama melionų priežiūra, taip pat kruopštumas. Juk šis verslas reikalauja daug pastangų ir kantrybės. Net šalto klimato sąlygomis ir kelių šimtų arų plote galite užauginti skanių melionų, kurie bus perkami. Svarbiausia šiame versle – laikytis technologijų. Investicijos: nuo 10 eurų. Pajamos: 390 eurų iš hektaro žemės
Vyšnių auginimas
Vyšnios yra vienas iš populiariausių vaisių, kurie turi paklausą tarp vartotojų. Sezono metu, kai rinkoje yra daugybė pasiūlymų, žmonės perka vyšnias ne tik valgyti šviežias, bet ir konservuoti žiemai.Investicijos: nuo 3,5 eur. už sodinuką Pajamos: nuo 70 centų už kg.
Vaisių traškučiai
Vaisių traškučiai – tai džiovinti įvairių vaisių gabalėliai, kuriuos galima valgyti iš karto, jų nereikia termiškai apdoroti ar plauti. Toks produktas tampa vis populiaresnis ne tik tarp sveikos gyvensenos šalininkų, bet ir tarp greito užkandžio mėgėjų. Investicijos: nuo 150 eurų. Pajamos: nuo 1,75 eur. už 50 gr. iki 30 eur. už kg.
Vinių gamyba
Vinių gamyba yra viena iš tų sričių, kur pelningam verslui pradėti nereikia didelių gamybinių patalpų ir technologinės įrangos. Tuo pat metu gaminiai yra paklausūs statybų rinkoje, taikymo sritis yra didžiulė, o šiam paprastam gaminiui nereikia reklamos. Investicijos: nuo 4000 eurų. Pajamos: 1200 eurų per mėnesį Pelningumas: 30-40 proc.
Nutrijų veisimas
Nutrijos yra viena iš žiurkių veislių. Gyvūnas nedidelis, žolėdis ir vandens paukštis. Nutrijos vertingos dėl skanios ir dietinės mėsos, tačiau vertingiausia, žinoma, yra jų šiltas ir labai gražus kailis. Taip pat šių gyvūnų oda turi skirtingą spalvų paletę pūkuoto ir malonaus liesti kailio, o aukšta kokybė daro didelę įtaką tolesniam pardavimui. Mėsą perka restoranai kaip švelnią ir skanią dietinę žaliavą, taip pat žmonės, turintys virškinimo problemų, nes ši mėsa teigiamai veikia šiuos negalavimus. Investicijos: nuo 12 eurų. vienam asmeniui Pajamos: 3 eurai. už kilogramą mėsos; 3 eurai. už vieną odą.
Triufelių auginimas
Triufelis yra brangiausias grybas pasaulyje. Šių produktų auginimas ir rinkimas Prancūzijoje tapo ištisa kultūra. Lietuvoje ši veikla praktiškai nėra paplitusi, tačiau tai nereiškia, kad nėra prasmės ja užsiimti. Investicijos: nuo 2000 eurų. Pajamos: 7000 eur.
Degtukų gamyba
Rimčiausia veikla yra gamyba. Galite pagaminti bet ką, jei tik turite noro ir sumanių rankų. Šiuo atveju nebūtina turėti didelį kapitalą – yra daug prekių, kurių gamybą galima pradėti praktiškai nuo nulio. Jums reikės išleisti tik įrankiams ir nedideliam kiekiui žaliavų. Vienas iš tokių gaminių yra keptuvė. Investicijos: 1600-2200 eurų. Pajamos: nuo 27 eurų.
Vandens gręžinių gręžimas
Šiuolaikiniam žmogui, norinčiam patogiai gyventi, reikia, kad į jo namus būtų nepertraukiamai tiekiamas švarus vanduo. Mieste tuo rūpinasi komunalinės tarnybos, tačiau už miesto ribų gyventojai turi patys rasti problemos sprendimą. Todėl ten, kur nėra centralizuoto vandens tiekimo, gręžinių gręžimo verslas yra labai paklausus. Investicijos: 280 eur. Pajamos: nuo 25 eurai už linijinį metrą.
Grybų auginimas
Grybų verslas yra reali komercinė veikla, kuriai nereikia daug laiko ir darbo. Dėl savo puikių skoninių savybių grybai yra populiariausi tarp kitų grybų. Šioje nišoje praktiškai nėra konkurencijos, todėl verslininkai turi visas galimybes ne tik sėkmingai dirbti šioje srityje, bet ir nustatyti čia savo kainų politiką. Investicijos: nuo 580 eurų. Pajamos: 1,6/1,7 euro už kilogramą Pelningumas: 63 % Atsiperkamumas: 6 mėn.
Gyvulių paieška ūkininkams
Gyvulių paieška ūkininkams – neįprasta, bet gana įdomi verslo idėja, nes dažnai ūkininkai neturi pakankamai laiko, todėl kai kurias užduotis tenka perleisti kitiems. Investicijos: 100 eurų. Pajamos: 1000 eurų per mėnesį
Petunijų auginimas
Petunijos yra ideali gėlė prekybai; gražios, nereiklios priežiūrai, turi daug veislių ir parduodamos įvairiomis formomis (daigai puodeliuose, krūmas vazonėlyje, ūgliai, įsišakniję auginiai ir t. t.). Investicijos: 500 eurų už 1000 gėlių partiją Pajamos: 1,5 euro už gėlę
Špinatų auginimas
Daugelis verslininkų, norinčių pradėti verslą kaime, pradeda jį nuo žalių daržovių auginimo. Ši idėja idealiai tinka pradedantiesiems, nes nereikalauja didelių investicijų. Sodinamoji medžiaga nebrangi, o gatavos produkcijos galima gauti jau po mėnesio. Špinatų auginimas iš sėklų kaip verslas yra paprasčiausias ir prieinamiausias variantas tiems, kurie nori užsidirbti papildomų pajamų savo kieme. Investicijos: 1,2 euro už sėklų pakelį Pajamos: nuo 1,9 eurų už kg.
Troškinio gamyba
Konservų gamyba yra gana perspektyvus ir labai pelningas verslas. Dėl didelės galutinio produkto kainos, palyginti su žaliavų kaina, jis gana greitai atsiperka ir duoda stabilias dideles pajamas. Pagrindinė verslininko užduotis – surasti pelningus pardavimo kanalus, užtikrinti tinkamą produktų kokybę ir puikų naminio troškinio skonį. Investicijos: nuo 1500 eurų. Pajamos: nuo 1,6 euro už jautienos troškinio skardinę.
Darbas traktoriumi
Traktorius yra nepakeičiama kaimo įranga, kuri ne tik padeda automatizuoti pasėlių auginimo procesus, bet ir gali atnešti stabilų pelną. Nuosavo traktoriaus įsigijimas yra pelninga investicija. Palaipsniui papildydami mašinos įrangą naujais komponentais, galėsite atlikti įvairius darbus ir padidinti savo verslo pelningumą. Investicijos: nuo 3300 eurų. Pajamos: 4850 eur. per metus
Miegamųjų pagalvių gamyba
Miegamųjų pagalvių gamybos verslas yra paprastas ir reikalauja nedidelių investicijų. Miego pagalvės – tai gaminiai su žolelių rinkiniu, kuris teigiamai veikia žmogaus organizmą, stiprina imunitetą, normalizuoja miegą, gydo kvėpavimo sistemą, stimuliuoja organų veiklą, mažina stresą ir nuovargį miego metu. Investicijos: nuo 200 eurų. Pajamos: nuo 200 iki 1000 eurų per mėnesį.
Kastuvų atraižų gamyba
Kastuvų, grėblių, kauptukų atraižų gamyba – tai verslo idėja, kurią sudaro kastuvų, kauptukų, grėblių ir kitų rankinių sodo įrankių dalių (atraižų) gamybos procesas. Tokių sodo rankiniams įrankiams skirtų atraižų gamyba – tai apvalių ruošinių gamyba prekybos tikslais. Šiems tikslams skirtas stakles galima pasigaminti patiems. Ši verslo idėja puikiai tinka namų verslui kaime. Investicijos: Investicijos: 3500 eur. Pajamos: 1000 eur. Atsiperkamumas: 3 mėn.
Malkomis kūrenamų pirties viryklių gamyba
Viryklė yra pirties širdis. Tinkamas pasirinkimas daugeliu atžvilgių tampa lemiamu veiksniu, nuo kurio toliau priklausys garų kokybė, kuro sąnaudos, patalpos šildymo greitis ir šilumos išlaikymo trukmė. Šiuolaikinės viryklės yra kelių modifikacijų. Labiausiai paplitusios yra metalinės, kurios labai greitai įkaista, perduodamos šilumą pirties sienelėms. Be to, metalinių viryklių gamyba laikui bėgant yra daug greitesnė nei jų mūrinių analogų, o lėšų įrengimui reikia mažiau. Todėl jos vis labiau populiarėja. Investicijos: nuo 400 eurų. Pajamos: nuo 70 eurų. už gaminį Atsipirkimas: 4 – 6 mėn.
Buitinės technikos remontas
Įvairios buitinės technikos populiarumas kasmet auga. Prietaisai palengvina valymą, maisto gaminimą, skalbimą. Technologijos taupo laiką. Tačiau technika turi savybę sugesti, todėl buitinės technikos remonto verslo idėja yra sėkmingas verslumo veiklos variantas. 10 geriausių buitinės technikos remonto paslaugų centrų franšizių.Investicijos: nuo 200 eurų. Pajamos: išvykimas pas klientą – nuo 5 eurų; didelių prietaisų remontas – nuo 80 eurų; mažų prietaisų remontas – nuo 12 eurų; vidutinio dydžio prietaisų remontas – nuo 30 eurų. Pelningumas: 6 % Atsiperkamumas: 1 mėn.
Meninė kalvystė
Privačių namų savininkai mėgsta puošti savo sklypus daiktais su kaltiniais elementais: tvoromis, stoginėmis, stogeliais, vartais, pavėsinėmis, turėklais, suoliukais, vazonais ir t. t. Didelė kaltinių gaminių paklausa ir jų kaina leidžia versliam verslininkui užsidirbti. Didelė kaltinių gaminių paklausa ir jų kaina leidžia užsidirbti pinigų versliam verslininkui. Norint atidaryti savo mini kalvę, jums reikės dekoratyvinio lenkimo, taip pat šaltojo ir karštojo kalimo staklių su dujine krosnimi komplekte. Užsiimti tokiu verslu prasminga asmeniui, turinčiam kalvystės įgūdžių ir patirties. Todėl, jei esate šio amato naujokas, pradžioje verta išmokti šio įgūdžio. Juk verslo sėkmė priklauso nuo jūsų gaminių kokybės. Investicijos: 1500-3000 eurų. Pajamos: nuo 2 eurų už vamzdžio metro detalę.
Cukinijų auginimas
Cukinijas labai lengva auginti atvirame grunte. Ši daržovė nereikli dirvožemiui ir klimatui, o idealiomis sąlygomis duoda gausų derlių. Gali kilti problemų parduodant didelius kiekius, tačiau išsprendus šią problemą, verslas taps labai pelningas. Investicijos: 1670 eur. Pajamos: nuo 2,3 eur. už kg
Veltinio batų gamyba
Daugeliui žmonių mintis atidaryti nuosavą veltinio gamybą Lietuvoje gali atrodyti neperspektyvi. Tačiau šiandien pastebimas vis didesnis dėmesys liaudies amatams rodo ką kita. Tokius gaminius šiandien mielai perka ne tik užsienio turistai, bet ir mūsų tautiečiai. Investicijos: nuo 2000 eur.. Pajamos: nuo 90 eurų už porą.
Agurkų auginimas
Agurkai yra viena populiariausių kultūrų. Jų kaina palyginti nedidelė, tačiau jų suvartojama daug. Todėl agurkų auginimas kaip verslas suteiks stabilių pajamų. Dėl didelės paklausos visa užauginta produkcija bus greitai parduodama ne tik privatiems asmenims, bet ir įvairiems tarpininkams – parduotuvėms. Nuolatiniai klientai bus įvairios viešojo maitinimo įstaigos. Norint gauti aukštą veiklos rezultatą, svarbu suprasti pagrindinius jos aspektus ir ypatumus, taip pat nustatyti agurkų sodinimo technologiją ir vietą. Investicijos: nuo 1500 eurų. Pajamos: nuo 1,1 eurų. už kg
Vėžių auginimas
Vėžiai nėra pagrindinė prekė, tačiau jų paklausa yra, o konkurencija šioje srityje vis dar nedidelė. Vėžiai yra delikatesas, labai populiarus Prancūzijoje. Pietiečiai vėžius valgo dažniau nei šiauriečiai, nes šis gyvūnas gyvena vandens telkiniuose, kurie vasarą įšyla bent 16 laipsnių Celsijaus. Tačiau pastaraisiais metais dėl prastos ekologijos pietinėse upėse vėžiai tapo reti. Kadangi šio delikateso paklausa išlieka tokia pati, dirbtinis vėžių veisimas tampa labai pelningu verslu. Investicijos: 1880 eurų. Pajamos: 2-5 eurų už kg.
Austrių grybų auginimas
Austrių grybų auginimas kaip verslas jau seniai yra geras būdas užsidirbti pinigų. Šį verslą galima pradėti su minimaliomis investicijomis ir be jokios patirties, todėl ši verslo idėja gana populiari tiek tarp patyrusių verslininkų, tiek tarp pradedančiųjų. Šios rūšies grybų auginimo verslo idėja išsiskiria nedidele rizika dėl jos organizavimo paprastumo, nedidelėmis pradinėmis investicijomis ir mažomis einamosiomis išlaidomis. Investicijos: iki 1500 eurų. Pajamos: 1,1 euro už kilogramą Pelningumas: 60 % Atsiperkamumas: 3 mėn.
Arbūzų auginimas
Arbūzas – uoga, kuri visiems asocijuojasi su vasara. Įspūdinga arbūzų savybė yra ta, kad dėl savo skonio juos mėgsta beveik kiekvienas žmogus. Tai sezoninis, bet pelningas verslas. Arbūzai noriai superkami, juos auginti nėra sudėtinga, o pelningumas siekia 100 %. Šis verslas tinka tiems, kuriems artimas žemės ūkis ir kurie gyvena pietuose, kur noksta arbūzai. Investicijos: nuo 1,5 euro už sėklų pakelį Pajamos: nuo 200 iki 300 eurų
Pomidorų auginimas
Pomidorai yra viena vertingiausių daržovių. Be to, jis pasižymi ryškiomis skonio savybėmis. Ši prekė užima pirmaujančią vietą rinkoje. Jos auginimas ir pardavimas yra viena pelningiausių verslo nišų. Todėl pradedančiajam verslininkui reikėtų pagalvoti, kaip pradėti verslą, kaip auginti pomidorus, surinkti gerą derlių pardavimui. Investicijos: nuo 400 eurų. Pajamos: 2,5 eur. už kilogramą.
Konservų pardavimas
Naminiai konservai yra gana plati sritis. Galima paruošti beveik viską. Dažniausiai marinuojami pomidorai, agurkai, mėsa ir grybai, ypač austrės. Šios rūšies verslas dažniausiai yra sezoninis, o ne nuolatinis. Nė vienas lietuvių stalas neapsieina be raugintų agurkų, o žiemą naminiai pusgaminiai ypač vertinami. Investicijos: nuo 35 eurų. Pajamos: 1,5 euro už stiklainį
Vonios šluotų pardavimas
Vonios šluotų gamyba yra viena iš labiausiai paplitusių smulkiojo verslo rūšių. Jei jūsų mieste yra didelis pirčių ir saunų tinklas, užmezgę ryšius galite tapti nuolatiniu pirčių šluotų tiekėju. Medžiagos darbui reikia ne tiek jau daug – nedidelių sodo žirklių ir plonos virvelės šluotoms megzti. Kaip tinkamai paruošti pirties šluotas, galite sužinoti bet kurioje iš profesionalų svetainių šia tema, ten taip pat sužinosime apie džiovinimo procesą, nes tam būtina sudaryti tam tikras sąlygas, kitaip visas darbas duos katastrofišką rezultatą. Investicijos: 80 eurų. Pajamos: 1,2 eurų už vienetą.
Aštrių paprikų auginimas
Korėjos ir Rytų virtuvę sunku įsivaizduoti be karčiųjų paprikų. Paprikos ne tik žadina apetitą, bet ir gali būti naudojamos kaip natūrali imunitetą stimuliuojanti priemonė. Paprikas galite auginti savo sodo sklype. Jis yra nereiklus priežiūrai, jei laikysitės visų šios sodininkystės kultūros sodinimo ir auginimo rekomendacijų. Vienas augalas gali duoti iki šimto ankščių. Jos tinka prieskoniams, kitoms įvairioms kulinarinėms reikmėms, o gautas sėklas galima naudoti vėlesniems sodinimams. Nuėmus derlių vienmečiai augalai išmetami. Pajamos: 1,2 euro už kilogramą
Sliekų auginimas
Sliekų auginimas yra viena perspektyviausių galimybių pradėti savo verslą, nes minimalių investicijų reikalaujantis sliekų ūkis yra labai pelningas, o galutinis produktas nuolat paklausus sodininkams ir ūkininkams, gaminantiems kompostą. Verta paminėti, kad sliekus galima auginti privačių namų rūsiuose arba aikštelėse, o jų auginimo technologija nereikalauja itin specializuotų žinių, todėl minimalios investicijos į tokį verslą gali atnešti nuolat didelį pelną. Investicijos: nuo 300 eurų. Pajamos: iki 700 eurų.
Sodo baldų gamyba
Ūkių savininkai vis dažniau galvoja apie erdvės komfortą ir patogų dizainą, todėl vienaip ar kitaip iškyla sodo baldų pirkimo klausimas. Šiandien rinkoje yra daugybė pasiūlymų, o verslininkai, norintys pradėti sodo baldų gamybos verslą, turi galimybę sėkmingai pradėti veiklą šioje nišoje. Investicijos: nuo 150 eurų.
Stiklo pjaustymas
Stiklas naudojamas baldams, figūrėlėms, aksesuarams, indams gaminti, taip pat plačiai naudojamas statybose. Tačiau iš pradžių stiklas paruošiamas, pjaustomas ir formuojamas. Norint įgyvendinti verslo idėją, reikės formų pjaustymo mašinų. Be to, reikia pjaustymo stalo. Būtinai įsigykite pjaustytuvų. Vėliau galite įsigyti medžiagų galutiniam galų apdirbimui, graviravimui. ĮInvesticijos: nuo 500 eur. Pajamos: 1 kvadratinis metras pjaustyto stiklo rinkoje – nuo 5 eur. Nedidelė parduotuvė gali atnešti 2000 eurų. per mėnesį Atsiperkamumas: nuo 2 mėn.
Padėklų gamyba
Verslo idėja, susijusi su padėklų gamyba, yra gana aktuali mūsų laikais. Paprastos technologinės operacijos, vienodumas, dažnai nebrangios medžiagos ir nuolat auganti pardavimo rinka daro prekių gamybos verslą populiariausia kryptimi. Taigi, pavyzdžiui, iš padėklų gamybos galima uždirbti nuo 2,5 eurų už gaminį. Investicijos: nuo 3000 eurų. Pajamos: nuo 2,5 euro. už gaminį
Statybinių portalų gamyba
Statybiniai portalai – tai universalūs įrenginiai, kuriuos dažniausiai naudoja statybininkai, atlikdami remonto, apdailos ir kitus specializuotus darbus. Nuo statybinių portalų įrengtų aikštelių praktiškai neįmanoma nukristi, nebent nulipti. Investicijos: 4-5 eurai už gaminį Pajamos: 8-10 eurų už gaminį.
Masalų gamyba
Žvejyba yra populiarus užsiėmimas ne tik tarp vyrų, bet ir tarp moterų. Viso pasaulio žvejai naudoja daugybę įvairių būdų, kaip suvilioti ilgai lauktą žuvį ir pasigirti puikiu laimikiu. Šiuo metu plačiai naudojami naujai išrasti silikoniniai masalai, kuriuos gaminant galima sukurti pelningą verslą. Investicijos: nuo 200 eurų. Pajamos: nuo 65 centų už pakuotę.
Muilo gamyba
Muilo gamyba yra įprastas namų šeimininkių ir motinystės atostogose esančių moterų pomėgis, iš kurio jos gauna tam tikrų pajamų. Tai nebrangu, ingredientai yra plačiai prieinami, pakanka elementarios virtuvės įrangos. Investicijos: nuo 3000 eurų. Pajamos: 400 eurų. Pelningumas: 25 % Atsiperkamumas: 12 mėn.
Krepšelių pynimas
Krepšelių pynimas dabar labiau vertinamas kaip kūrybinė veikla. Šiuolaikiniame pasaulyje pynimas nėra labai reikalingas kasdieniame gyvenime, tačiau jis vertinamas kaip amatas. Kiekvienas, turintis kantrybės, atkaklumo ir, žinoma, noro, gali išmokti pinti iš vytelių. Investicijos: nuo 300 eurų. Pajamos: vidutinė gaminio kaina – 15 eurų. Pelningumas: 40 % Atsiperkamumas: 1 mėn.
Taip pat skaitykite
-
Koks verslas pelningiausias 2024 metais?
-
Kiek kainuoja atidaryti autoservisą? Autoserviso verslas
-
Patalpos plovyklai: 10 specialisto patarimų
-
Restoranų verslas: 8 sėkmės patarimai
-
Maitinimo verslas: Eksperto patarimai atsakant į visus klausimus
-
Kiek kainuoja atidaryti automobilių plovyklą?
-
Ko reikia norint atidaryti kavinę? Kavinės verslas
-
Ko reikia norint atidaryti barą? Baro įrengimas
-
Ko reikia norint atidaryti internetinę parduotuvę?