Sekite naujienas

Verslo idėjos

11 verslo idėjų naudojant ChatGPT

Paskelbta

-

Suprasdami visą “OpenAI” kalbos modelio “ChatGPT” potencialą, daugelis naudotojų jau pradėjo plėsti savo klientų aptarnavimo paslaugas arba kurti naujus verslus naudodamiesi šiuo pokalbių robotu.

Štai keletas idėjų, kuriomis remdamiesi galite kurti įmones arba paleisti savo verslą, pasinaudojus ChatGPT.

1. Naujų produkto savybių kūrimas

Vienas naudotojas nusprendė surinkti visus neigiamus klientų atsiliepimus apie savo pagrindinį konkurentą. Tada jis pateikė šiuos atsiliepimus “ChatGPT” ir paprašė pateikti konkrečių idėjų ir funkcijų, kad galėtų sukurti naują įmonę, kuri klientų pasitenkinimo požiūriu pranoktų šį konkurentą.

“ChatGPT” pateikė konkrečių pasiūlymų, kaip patobulinti vartotojo sąsają, kainodarą, kokie blokai turėtų būti nukreipimo puslapyje, ir netgi pasiūlė kokteilių pasiūlymų ir frazių, kurias būtų galima naudoti jo naujoje įmonės interneto svetainėje, kad pritrauktų skirtingų segmentų klientus su skirtingomis užklausomis.

2. Reklamos kūryba

Vienas iš pagrindinių kūrybinio darbo iššūkių – rasti natūralų vietinės reklamos įterpimo tekste ar vaizdo įraše tašką, kad rėmėjo reklama logiškai įsilietų į pasakojimą. Naudodamiesi “ChatGPT” galite sukurti įrankį, kuris išanalizuos tekstą ir pasiūlys rėmėjo integravimo į reklamuojamą tekstą ar vaizdo įrašą galimybes.

Pavyzdžiui, vienas naudotojas pateikė “ChatGPT” užduotį į klausimo atsakymus įterpti VPN bendrovės rėmėjo reklamą. Štai kas paaiškėjo:

Klausimas: Prancūzijos sostinė?

Atsakymą sugeneravo ChatGPT:

Prancūzijos sostinė yra Paryžius. Kaip Paryžius yra Prancūzijos kultūros ir istorijos centras, taip [VPN paslaugos pavadinimas] yra interneto saugumo ir privatumo centras. Naudodamiesi šia paslauga galite naršyti naršyklėje, transliuoti ir atsisiųsti viską, ko jums reikia, nesijaudindami, kad jūsų veikla internete bus stebima. Be to, su kodu ChatGPT gausite 20 % nuolaidą už naudojimąsi paslauga pirmaisiais metais, tad kodėl gi neišbandžius ir įsitikinus, kaip ji gali apsaugoti jūsų saugumą internete.

3. Profesionalus tekstų autorius

Kadangi “ChatGPT” yra dirbtinio intelekto valdomas tekstų botas, būtų keista, jei jis nepadarytų geresnio darbo su tekstais nei bet kas kitas. Štai kodėl dauguma naudotojų jį naudoja perrašymui ir kopijavimui.

“ChatGPT” gali kurti esė ir rašinius, verslo ir draugystės laiškus, skelbimus, ataskaitas, anekdotus ir dar daugiau. Taip pat galite nusiųsti ChatGPT savo tekstą ir paprašyti, kad ji padarytų jį oficialesnį / neformalesnį, kad jis skambėtų juokingiau / protingiau / išmintingiau, sutrumpintų arba praplėstų tekstą, išlaikydama pagrindines mintis ir idėjas, arba suteiktų tekstui tam tikrą stilių.

4. Jūsų asmeninis treneris

Internete jau sklando pavyzdys, kai vartotojas paprašė ChatGPT apskaičiuoti jo paros kalorijų kiekį ir mitybos planą, kad pasiektų norimų rezultatų.

Šią idėją galima naudoti beveik bet kurioje nišoje, ne tik mitybos. Pavyzdžiui, galėtumėte sukurti įrankį arba programėlę: “Koks idealus verslo tipas man?”, kuri užduotų žmonėms klausimų apie jų asmenybę, patirtį ir tada parengtų asmenines verslo idėjas, atitinkančias jų patirtį.

5. Raktinių žodžių įrankis

Tarkime, kad turite tinklaraštį arba svetainę, kurią norite reklamuoti naudodami SEO optimizavimą, t. y. naudodami raktinius žodžius, kad vartotojai jus rastų per paieškos užklausas. Galite paprašyti “ChatGPT” sudaryti jums 100 raktažodžių sąrašą tam tikra tema ir netgi paprašyti, kad jie pasiūlytų straipsnių pavadinimus, kuriuos būtų galima parašyti ir paskelbti toje svetainėje. Tai galima naudoti tiek savo interneto svetainei, tiek kaip įrankį / paslaugą, kai padedate kitiems naudotojams parinkti SEO raktažodžius jų projektams.

6. Šūkių ir anekdotų generatorius

“ChatGPT” yra vidutiniškai kūrybingas ir taip pat gali generuoti anekdotus ir šūkius, nors kartais jam gali kilti šiek tiek problemų su ironija, sarkazmu ir humoro jausmu, tačiau jį tikrai verta išbandyti. Taigi, vienas naudotojas paprašė ChatGPT sugalvoti naują “McDonalds” šūkį, ir štai kas išėjo:

Prašymas: “Sugalvokite naują, žiauriai sąžiningą “McDonalds” šūkį. Jis taip pat turėtų būti linksmas.”

ChatGPT atsakymas: “Mes pagaminsime jūsų maistą taip greitai, kad jis dar gali būti gyvas”.

7. Socialinės žiniasklaidos pranešimų generatorius

Tai labai primena tai, apie ką daugelis kalba jau daugelį metų – kad šiuolaikiniai socialiniai tinklai yra perpildyti botų. ChatGPT gali rašyti tekstus, apsimesdama visiškai skirtingomis asmenybėmis ir naudodama skirtingus tonus bei frazes, kad atitiktų jūsų kontekstą.

Pavyzdžiui, vienas naudotojas paprašė jo parašyti įrašą susirūpinusios neišsilavinusios motinos iš pietų, kuri panikuoja dėl augančio ChatGPT populiarumo tarp paauglių, vardu.

Ir ChatGPT parašė tokį įrašą, kuriame motina neva ragina atkreipti dėmesį į tai, kad visi piktnaudžiauja ChatGPT, o ji pateiks peticiją dėl pokalbių roboto uždraudimo.

8. Vaikų istorijų pasakojimas ir pasakojimų generatorius

Vienas naudotojas pasidalijo savo istorija straipsnyje, kurį pavadino “ChatGPT iš esmės pakeitė mano vaikų ruošimo miegui būdą”. Motina prašydavo dukros pasiūlyti pasakos, kurią ji norėtų išgirsti, temą. Tuomet motina tuos pasiūlymus įvesdavo į “ChatGPT”, kuri pagal tuos pasiūlymus sukurdavo visą istoriją mergaitei. Galėtumėte sukurti panašią svetainę tėvams, kurioje būtų pateikiamos istorijos jūsų pasiūlytomis temomis.

9. Interaktyvūs tekstiniai žaidimai

Nepaisant virtualių ir vaizdo žaidimų sprogimo dėl technologijų pažangos, paprasti tekstiniai žaidimai taip pat pradeda populiarėti, priešingai nei žaidimai su supergrafine grafika.

O “ChatGPT” gali būti gana kūrybinga kurdama tokius tekstinius žaidimus. Vienintelis apribojimas čia yra jūsų pačių sukurtas vaizdas. Galite nupiešti kelias idėjas ir taisykles, o ChatGPT jas pavers visaverčiu tekstiniu žaidimu.

10. Scenarijaus kūrėjas

Kaip ir visi tekstų kūrimo įrankiai, “ChatGPT” parodė gerų rezultatų kuriant filmų, spektaklių ir knygų scenarijus. Galite pateikti jai pagrindinę prielaidą, tik pavadinimą arba nepateikti jokios informacijos, ir “ChatGPT” pateiks jums baigtą naują pasirinktą scenarijų.

11. Klientų aptarnavimo paslaugos

Kai kurios įmonės jau pradėjo naudoti “ChatGPT” savo klientų aptarnavimo pokalbių svetainėse. Atsižvelgiant į tai, kad “ChatGPT” pirmiausia galite nurodyti, kokiu formatu atsakyti į užklausas, ji gali pakeisti visą pagalbos komandą ir sumažinti išlaidas.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |