Sekite naujienas

Verslo idėjos

Pelningos verslo idėjos: 11 geriausių variantų

Paskelbta

-

Kiekvienas verslininkas, prieš pradėdamas verslą, stengiasi pasirinkti nišą, kuri būtų maksimaliai pelninga. Norėdami tai padaryti, turite suprasti, kokius kriterijus turi atitikti pelningas verslas. Šiame straipsnyje aptariami pelningi verslai pradedantiesiems, verslai su nedidelėmis investicijomis ir pateikiamos svarbiausios verslo plėtros idėjos 2023m.

Kokie kriterijai lemia, kad verslas yra pelningas?

Prieš nusprendžiant, kuria kryptimi eiti, verta nustatyti pelningumą rodančius veiksnius:

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Atsipirkimo greitis. Šis kriterijus yra vienas svarbiausių. Pelningam verslui svarbu, per kiek laiko jis atsipirks;

Didelė paklausa. Neįmanoma 100 proc. garantuoti, kuris verslas lems sėkmę. Tačiau galima nustatyti prekių ir paslaugų, kurios iš pradžių turi didelę paklausą, sąrašą. Dažnai tai yra pirmo būtinumo prekės;

Mažos investicijos į žaliavas ir gamybą. Kuo mažiau reikia investicijų, tuo daugiau galima uždirbti pinigų. Ypatingą dėmesį į šį punktą reikėtų atkreipti tiems, kurie yra susieti su valiutų kursais.

Jei jūsų verslui galima priskirti bent du punktus, sveikiname, jūsų verslą galima vadinti potencialiai pelningu.

Pelningos verslo idėjos: 11 geriausių variantų

1. Pagrindinės prekės ir paslaugos

Vienas iš pagrindinių pelningo verslo veiksnių yra didelė paklausa. Net ir kilus finansų krizei, šio sektoriaus paklausa vis tiek išliks, nes jis tenkina pagrindinius žmonių poreikius. Kai kurios iš pagrindinių poreikių yra šios:

 • Maistas;
 • drabužiai;
 • avalynė;
 • vaistai.

Pelningiausias šios srities verslas būtų:

 • maisto prekių parduotuvė;
 • vaistinė;
 • drabužių ir avalynės parduotuvė.

Išlaidos ir atsipirkimas. Paimkime vaistinės punkto pavyzdį:

 • pradinės investicijos – 21 700 eurų;
 • mėnesio išlaidos – 2000 eurų;
 • mėnesio pajamos 3800-4300 eurų;
 • grynasis pelnas 1600-2000 eurų;

Atsipirkimo laikotarpis 24-36 mėnesiai.

2. Automobilių dirbtuvės ir padangų montavimo dirbtuvės

Visoms transporto priemonėms kartais reikia atlikti įprastus patikrinimus ir remontą. Dėl šios priežasties automobilių ir padangų remonto dirbtuves galima priskirti prie paklausių verslų. Tai leidžia verslininkui išvengti būtinybės įtikinėti klientus, kad jiems reikia naudotis autoserviso paslaugomis.

Vis dėlto svarbu nepamiršti išsiskirti iš konkurentų. Automobilių remonto dirbtuvė gali teikti pagrindines paslaugas. Taip pat galite atidaryti nedidelę padangų parduotuvę, kuri taip pat bus pelninga, o pradinės investicijos bus daug mažesnės nei atidarant autoservisą.

Išlaidos ir atsipirkimas

Degalinė su 6 liftais verslininkui kainuos 5,5 milijono rublių. Į šią kainą įeina:

 • Patalpų nuoma;
 • Remontas;
 • Reikalingos įrangos ir įrankių įsigijimas;
 • Atsarginių dalių pirkimas;
 • Baldai;
 • Internetas ir telefonija.

Visas atsipirkimas įvyksta per 16-24 mėnesius.

3. Prekybos verslas

Šiandien prekybos automatų verslo pelningumas sukelia daug ginčų ir klausimų tarp verslininkų. Nepaisant to, kad šis verslas nereikalauja didelių investicijų, regionuose automatų verslas aktualus tik mokėjimo ir kavos aparatų atžvilgiu. Londonas ir Liverpulis, priešingai, yra atviri naujoms idėjoms, čia galite nusipirkti beveik viską automatuose, pvz.:

 • Prekyba kava, arbata ir kitais gėrimais;
 • Prekyba maisto produktais;
 • Mokėjimo terminalai;
 • Komunalinių paslaugų apmokėjimas ir kt.

Vartojimas ir atsipirkimas

 • Apsvarstykite išlaidas ir atsipirkimą kavos aparato įrengimo pavyzdyje.
 • Vidutiniškai įrenginio kaina prasideda nuo 1000 eurų ir tai yra didžiausia investicija, kurios jums prireiks.
 • Taip pat reikia išsinuomoti vietą įrenginiui sumontuoti, dažniausiai vienos mašinos kaina neviršija 20-30 tūkstančių rublių.
 • Jei jūsų prietaisas per dieną nupirks 50 puodelių kavos, kurios kaina yra 1 euras, įrenginio atsipirkimo laikotarpis bus maždaug 3-3,5 mėnesio.

4. Savitarnos plovykla

Savitarnos plovykla yra lengviausia pradžia pradedančiajam automobilių servise, nes autoserviso atidarymui reikės tam tikros patirties ir įgūdžių.

Šiandien savitarnos plovyklos yra paklausios tarp vairuotojų. Taip yra dėl sutaupytų išlaidų ir galimybės savarankiškai plauti automobilį tiksliai taip, kaip nori transporto priemonės savininkas.

Nepaisant to, kad pradėti šį verslą lengva, išlaidos gali būti didesnės nei tikitės.

Vartojimas ir atsipirkimas Vidutiniškai 4 dėžių plovimas kainuos apie 73 tūkstančių eurų. Šią sumą vargu ar galima pavadinti maža, bet ji atsipirks. Visos savitarnos plovyklos dirba visą parą ir nereikalauja didelio personalo samdymo. Vidutiniškai toks plovimas atneša nuo 160 iki 270 eurų per dieną. Pasirodo, plovimas visiškai atsipirks maždaug per 8-10 mėnesių.

5. Valymo įmonė

Švaros palaikymas biurų patalpose, prekybos centruose ir net butuose yra neatsiejama gyvenimo dalis. Vis daugiau žmonių imasi samdyti specialiai apmokytus valytojus. Atkreipkite dėmesį, kad valymo verslo pradžia bus paklausi daugiausia dideliuose miestuose.

Vartojimas ir atsipirkimas

Didžioji investicijų dalis bus skirta reklamai ir klientų paieškai (apie 200 eurų per mėnesį). Norėdami pradėti, pakanka pasamdyti 2–3 darbuotojus, kurie tiesiogiai užsiims valymu ir pirks ploviklius su atsargomis.

Darbuotojų atlyginimas nustatomas pagal vidutinį atlyginimą regione, o paslaugų kaina – pagal konkurentų kainas. Vidutiniškai atsipirkimo laikotarpis neviršija kelių mėnesių

6. Nuotolinė virtuvė

Įmonės, turinčios nuotolinę virtuvę, savo klientams gali pasiūlyti patiekalų iš savo meniu pristatymą be kavinės klasikine prasme. Jei palyginsite šį verslą su klasikinės kavinės atidarymu, būsite maloniai nustebinti, nuotolinės virtuvės atidarymas kainuos vidutiniškai 80 % mažiau.

Nuotolinės virtuvės atidarymas kainuos apie 16 000 eurų, įskaitant visas išlaidas, įskaitant pradinę reklamą, ir atsipirkimą. Tokio verslo atsipirkimo laikotarpis yra nuo 6 mėnesių.

7. Maitinimas

Maitinimo įmonių daugėja. Jų paslaugomis naudojasi ne tik didelės įmonės, rengdamos kavos pertraukėles didelių konferencijų metu, bet ir jaunieji tėvai, norėdami sutaupyti laiko ruošdami vaiko gimtadienį. Plati tikslinė auditorija leidžia verslininkui organizuoti maitinimą visiškai skirtingiems klientams.

Išlaidos ir pelnas

Išlaidos priklausys nuo verslininko pasirinkto varianto:

 • Nuosava virtuvė ir personalas;
 • Tarpininko tarp restorano ir kliento vaidmuo.
 • Pirmuoju atveju reikės išsinuomoti ne tik biurą, bet ir patalpą virtuvei, taip pat jos sutvarkymą ir atitikimą visiems reikalavimams.
 • Antrasis variantas labiausiai tinka tiems, kurie negali sau leisti didelių investicijų. Jei nuspręsite veikti kaip tarpininkas, pradinė finansinė investicija kainuos apie 2000 eurų, į kurią įeina:
 • IP registracija;
 • Biuro įrangos pirkimas;
 • Svetainės kūrimas ir dizainas;
 • Reklaminės kampanijos pradžia;
 • Biuro patalpų nuoma.

Tokiu atveju mėnesinis pelnas bus nuo 500 eurų.

8. Dizainerių paslaugos

Menininkai ir kūrybingi žmonės gali patys pasirinkti interjero dizainą. Tuo pačiu metu būtina suprasti profesijos subtilybes.

Šiandien žmonės mieliau samdo dizainerį, kuris suplanuotų savo butų, namų ir net biurų interjerą.

Išlaidos ir pelnas

 • Išlaidos kainuos apie 1000-1200 eurų, įskaitant: Įgyti išsilavinimą (jei jo nėra);
 • Reklama;
 • Nešiojamas kompiuteris;
 • Speciali programa dizaino kūrimui.

Pelnas ir atsipirkimo laikotarpis tiesiogiai priklausys nuo to, kaip bus įvykdyti pirmieji užsakymai.

9. Sezoninis sandėliavimas

Taip pat žmonės dažniau naudojasi įmonių, kurios padeda sezoniniam didelių gabaritų daiktų saugojimui, paslaugomis. Jei jūsų pradinis kapitalas neleidžia išsinuomoti didelės erdvės, galite pradėti nuo mažo.

Išlaidos ir pelnas

Verslo atidarymas kainuos apie 16 000 eurų, įskaitant patalpų nuomą, darbo užmokestį mažiausiai dviems darbuotojams, sandėliavimo kamerų įrengimą, vaizdo stebėjimo ir įsilaužimo signalizacijos įrengimą. Tokio verslo pelningumas paprastai siekia 20 proc., o atsipirkimo laikotarpis – nuo ​​12 mėn.

10. Dropshippingas

Tai viena iš internetinės prekybos galimybių. Tokiu atveju jums nereikia pirkti prekių.

Reikia ieškoti pirkėjų ir parduoti produktus įvairiais kanalais.

Sandėliavimas ir pristatymas vykdomas dropshipping įmonės lėšomis.

Išlaidos ir pelnas

Pelnas susidaro iš procento, kurį įmonė sumoka už visas parduotas prekes.

11. Internetiniai kursai

Jūs netgi galite uždirbti iš savo žinių. Vis dažniau galite pamatyti, kaip tinkle pasirodo įvairūs kursai. Savo srities profesionalai kuria savo internetinius kursus, kurie leidžia žmonėms įgyti naujų žinių.

Išlaidos ir pelnas

Pelnas tiesiogiai priklauso nuo jūsų kurso kainos, o išlaidas sudarys investicijos į kurso parengimą, būtent: Video filmavimas; Svetainės grafinis dizainas ir kt.

 

Naujienos

Verslas20 val prieš

„Planas Chuliganas” tapo „Ignitis” klientų aptarnavimo partneriais

Laimėjęs viešą pirkimą teikti klientų aptarnavimo paslaugas, kontaktų centras „Planas Chuliganas” oficialiai tapo sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis” klientų aptarnavimo...

Verslas20 val prieš

„Vienaragis vienaragyje”: „Saily” kūrėjų patarimai

Vykintas Maknickas,„Nord Security” produktų strategijos vadovas, dalinasi svarbiausiais patarimais, padėsiančiais kuriant naują produktą. 1. Sekti rinkos tendencijas „Nord Security” mes...

Verslas1 d. prieš

Priimtas Poveikio klimatui neutralizavo pramonės aktas: atvers naujas galimybės Lietuvos žaliosioms technologijoms

Šių metų balandžio 25 d. Europos Parlamentas priėmė Poveikio klimatui neutralizavimo pramonės aktą (angl. Net-Zero Industry Act – NZIA). Tikimasi,...

Startuoliai2 d. prieš

Startuoliai Lietuvoje: daugiausiai mokesčių sumokėjo „Nord Security“, didžiausias algas moka „Game Insight“, daugiausiai darbuotojų įdarbina „Vinted“

Pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje veikiantys startuoliai sumokėjo 91,5 mln. eurų mokesčių – 8 proc. daugiau nei prieš metus, tačiau...

Verslas2 d. prieš

Remigijus Pečiulis. Verslas internete – kaip sukurtą produktą apsaugoti nuo kopijavimo?

Šiais laikais, kai elektroninė prekyba vis labiau populiarėja, kone automatiškai daugėja ir produktų kopijavimo atvejų. Ypatingai tų, kurie yra gerai...

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |