Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: internetinė parduotuvė, prekiaujanti įvairių prekių ženklų sportbačiais ir drabužiais

Paskelbta

-

Norėdami atidaryti batų ar drabužių parduotuvę, daugelis žmonių klaidingai mano, kad jiems reikia išsinuomoti prekybos vietą, samdyti darbuotojus ir nusipirkti po 200 prekių. O taip, taip pat interneto svetainę ir reklamą joje! Tačiau apskaičiavę viso to išlaidas arba pradeda imti paskolas, arba geriausiu atveju palieka šią idėją.

Tačiau XXI amžiuje galime susikurti interneto svetainę ir aktyviai naudotis socialiniais tinklais parduotuvei plėtoti. Patikėkite, pradžioje to daugiau nei pakanka.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Instagrame aktyviai kuriamos verslui skirtos priemonės, o klientai čia pigesni ir reklamos sąnaudos daug mažesnės. Pagalvokite apie tai!

Pardavimai ir rinkodara

Tikslinė reklama yra ypač veiksminga, jei ją tinkamai nustatote ir dirbate su tinklaraštininkais. Stenkitės, kad jūsų turinys būtų gražesnis ir unikalesnis – tai taip pat turi tiesioginės įtakos auditorijos didėjimui.

Neužsiimkite “juodaisiais” ar “pilkaisiais” reklamos metodais, tokiais kaip masinis sekimas, botai, šlamštas. Pirma, tai neveikia, o antra, pirmosios priežasties jau turėtų pakakti.

Kai “YouTube” kanaluose jums sako, kad galite pradėti verslą su nedidelėmis investicijomis arba be jų, kai kuriais atvejais ir kai kuriose nišose tai iš tikrųjų yra tiesa.

Pradinis kapitalas

Norint pradėti savo internetinę parduotuvę nereikalauja didelių investicijų. Atsakingai galima pasakyti, kad 300-500 eurų užtenka verslo pradžiai, atkaklesni ras būdą, kaip tai padaryti mažesnėmis sąnaudomis, o verslesni ras jau paruoštų verslo modelių.

Kaip jau minėjau, norint pradėti, nebūtina atidaryti didelę parduotuvę ar daryti svetainę su 1000 produktų katalogu. Yra ir kitų priemonių.

Nebūtina pirkti prekių partijų, dabar yra daug galimybių bendradarbiauti su tiekėjais vykdant mažąją didmeninę prekybą arba dropshippingą, be to, taip išvengsite rizikos prarasti asortimentą ir dirbti pagal konkretaus kliento užsakymą.

Tačiau, jei vis dėlto turite šiek tiek didesnių investicijų, nuodėmė tuo nepasinaudoti. Tik būkite atsargūs ir protingi, prieš tai kruopščiai apskaičiuokite ekonomiką. Neskubėkite daug išleisti pradžioje, kai dar nespėjote nieko uždirbti.

Ne mažiau svarbu apskaičiuoti vadinamąją savo verslo ekonomiką. Prieš pradėdami atlikite reikiamus skaičiavimus ir sudarykite finansinį modelį. Kiek turėsite išlaidų, pastovių ir kintamų, kiek pardavimų reikia, kad atsipirktų pirmosios investicijos, savikaina, pardavimo kaina, investicijos į reklamą ir pan.

 

Atsipirkti gali investicijos už 100 eurų parduodant 3-7 poras batų, investicijos už 300 eurų – 8-16 porų batų, o už 600 eurų parduodant 16-33 poras batų. Apskritai aritmetika yra gana paprasta. Jūs turite uždirbti nuo pirmojo kliento! Juolab kad šioje nišoje kitaip ir būti negali.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |