Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja: internetinė parduotuvė, prekiaujanti įvairių prekių ženklų sportbačiais ir drabužiais

Paskelbta

-

Norėdami atidaryti batų ar drabužių parduotuvę, daugelis žmonių klaidingai mano, kad jiems reikia išsinuomoti prekybos vietą, samdyti darbuotojus ir nusipirkti po 200 prekių. O taip, taip pat interneto svetainę ir reklamą joje! Tačiau apskaičiavę viso to išlaidas arba pradeda imti paskolas, arba geriausiu atveju palieka šią idėją.

Tačiau XXI amžiuje galime susikurti interneto svetainę ir aktyviai naudotis socialiniais tinklais parduotuvei plėtoti. Patikėkite, pradžioje to daugiau nei pakanka.

Reklama:

Instagrame aktyviai kuriamos verslui skirtos priemonės, o klientai čia pigesni ir reklamos sąnaudos daug mažesnės. Pagalvokite apie tai!

Pardavimai ir rinkodara

Tikslinė reklama yra ypač veiksminga, jei ją tinkamai nustatote ir dirbate su tinklaraštininkais. Stenkitės, kad jūsų turinys būtų gražesnis ir unikalesnis – tai taip pat turi tiesioginės įtakos auditorijos didėjimui.

Neužsiimkite “juodaisiais” ar “pilkaisiais” reklamos metodais, tokiais kaip masinis sekimas, botai, šlamštas. Pirma, tai neveikia, o antra, pirmosios priežasties jau turėtų pakakti.

Kai “YouTube” kanaluose jums sako, kad galite pradėti verslą su nedidelėmis investicijomis arba be jų, kai kuriais atvejais ir kai kuriose nišose tai iš tikrųjų yra tiesa.

Pradinis kapitalas

Norint pradėti savo internetinę parduotuvę nereikalauja didelių investicijų. Atsakingai galima pasakyti, kad 300-500 eurų užtenka verslo pradžiai, atkaklesni ras būdą, kaip tai padaryti mažesnėmis sąnaudomis, o verslesni ras jau paruoštų verslo modelių.

Kaip jau minėjau, norint pradėti, nebūtina atidaryti didelę parduotuvę ar daryti svetainę su 1000 produktų katalogu. Yra ir kitų priemonių.

Nebūtina pirkti prekių partijų, dabar yra daug galimybių bendradarbiauti su tiekėjais vykdant mažąją didmeninę prekybą arba dropshippingą, be to, taip išvengsite rizikos prarasti asortimentą ir dirbti pagal konkretaus kliento užsakymą.

Tačiau, jei vis dėlto turite šiek tiek didesnių investicijų, nuodėmė tuo nepasinaudoti. Tik būkite atsargūs ir protingi, prieš tai kruopščiai apskaičiuokite ekonomiką. Neskubėkite daug išleisti pradžioje, kai dar nespėjote nieko uždirbti.

Ne mažiau svarbu apskaičiuoti vadinamąją savo verslo ekonomiką. Prieš pradėdami atlikite reikiamus skaičiavimus ir sudarykite finansinį modelį. Kiek turėsite išlaidų, pastovių ir kintamų, kiek pardavimų reikia, kad atsipirktų pirmosios investicijos, savikaina, pardavimo kaina, investicijos į reklamą ir pan.

 

Atsipirkti gali investicijos už 100 eurų parduodant 3-7 poras batų, investicijos už 300 eurų – 8-16 porų batų, o už 600 eurų parduodant 16-33 poras batų. Apskritai aritmetika yra gana paprasta. Jūs turite uždirbti nuo pirmojo kliento! Juolab kad šioje nišoje kitaip ir būti negali.

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai5 d. prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai1 savaitė prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |