Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėjos Anglijoje (UK): Lietuviai Anglijoje, nuo ko pradėti verslą?

Paskelbta

-

Esate Jungtinėje Karalystėje ir norite steigti verslą Londone, Jungtinėje Karalystėje? Ieškote geriausių franšizės galimybių Londone, JK? Čia pateikiamos geriausios smulkiojo verslo galimybės Londone, Jungtinėje Karalystėje.

Londonas yra vienas patraukliausių miestų verslui pasaulyje. Tai Anglijos ir Jungtinės Karalystės sostinė. Iš tiesų Londonas yra pirmaujantis pasaulio finansų centras ir siūlo daugybę verslo galimybių tokiuose sektoriuose kaip menas, prekyba, švietimas, pramogos, mada, finansai, sveikatos priežiūra, žiniasklaida, profesinės paslaugos, moksliniai tyrimai ir plėtra, turizmas ir transportas.

Neseniai Didžiosios Britanijos pramonės konfederacijos (Confederation of British Industry) atliktoje apklausoje buvo apskaičiuota, kad 90 % verslo savininkų mano, jog Londonas yra labai derlingas miestas verslui. Verslo sėkmė Londone neatsiejama nuo geros infrastruktūros, kultūrinės įvairovės ir ramios aplinkos.

Dabar Londone galite užsiimti daugybe verslo rūšių – nuo ​​franšizės verslo galimybių iki mažų pradedančių įmonių ( parduodamų įmonių ). Net nesvarbu, jei turite mažai kapitalo investuoti. Yra verslų, kuriuos netgi galite pradėti be kapitalo. Svarbiausia yra suprasti, kaip ir kur investuoti savo pinigus. Kai kurios iš populiariausių verslų, kuriuos galite atlikti Londone, yra šie:

Mažoji alaus darykla

Londonas yra labai judri vieta, todėl po sunkios darbo dienos žmonės mėgsta atsipalaiduoti ir pailsėti. Žinoma, alaus daryklos įkūrimas jums kainuos daug pinigų, tačiau alaus daryklą galite įkurti namuose ; čia galėsite gaminti savo alų ir pardavinėti jį savo užeigoje ar restorane.

Asmeninis treneris

Jei esate geri, bet kokie įgūdžiai ar menas, galite tapti asmeniniu treneriu. Pavyzdžiui, galite tapti asmeniniu kūno rengybos treneriu arba muzikos instrumentų instruktoriumi. Jūs netgi galite tapti šokių ar choreografijos mokytoju.

Virtualus asistentas

Dėl ekonomikos nuosmukio daugelis įmonių turėjo sumažinti savo darbo jėgą ir samdo virtualius padėjėjus, kurie dirbs iš savo namų / biuro ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną. Virtualūs asistentai dažnai laikomi pigesniu pasirinkimu, nes jiems nereikia mokėti kelių išmokų. pvz., sveikatos draudimas, pensija ir pan. Norint tapti virtualiu asistentu, tereikia kompiuterio ir priemonės pritraukti gerus klientus.

Mobilus maistas

Apskaičiuota, kad daugiau nei 50 % londoniečių negamina maisto namuose, tačiau šiems žmonėms reikia valgyti, kitaip jie neturės jėgų savo reikalams. Tai tiesiog reiškia, kad daugiau nei pusė londoniečių valgo ne namie. Na, tai gera žinia jums, nes tai reiškia, kad yra didelė greito maisto paklausa, o tai reiškia, kad esate pasiruošę uždirbti daug pinigų, jei pradėsite mobilų maisto verslą, kur pristatote paruoštus patiekalus į verslo ir komercines sritis bei parduodate žmonėms.

Regioninis bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas buvo pavadintas vienu karščiausių verslų. Bendradarbiavimas yra viena iš verslų, atsiradusių dėl ekonomikos nuosmukio. Bendradarbiavimas yra beveik panašus į laisvai samdomą darbą, bet šiek tiek kitoks. Kaip darbuotojas subursite keletą savo draugų ar suinteresuotų šalių ir kartu išsinuomosite biuro patalpas. Kiekvienas iš jūsų užsiims atskiru, bet tarpusavyje susijusiu verslu. Pavyzdžiui, gali ateiti grupė buhalterių, kurių kiekvienas siūlo skirtingas paslaugas. Gali būti mokesčių konsultantas, investicijų buhalteris ir t.t. Esmė yra sumažinti išlaidas ir pritraukti daugiau klientų.

Arbatos parduotuvė

Na, britai mėgsta savo arbatą. Arbata yra tarsi nacionalinis britų gėrimas ir jei galvojate apie šio mažo pelno verslo pradėjimą Londone, turite atsakymą – arbatos parduotuvė! Jei turite kapitalo, galite apsvarstyti galimybę įsigyti franšizę.

Nepriklausomas BYOD konsultantas

BYOD yra trumpinys iš Bring your own device. Tai terminas, leidžiantis darbuotojams į darbą atsinešti savo programėles ir įrankius, pavyzdžiui, kompiuterius, mobiliuosius telefonus ir prie interneto prijungtus įrenginius. Tai populiarėjanti tendencija daugelyje įmonių visame pasaulyje, tačiau ji suvokiama su prieštaringais jausmais. Nors kai kurie mano, kad tai padeda pagerinti darbuotojų moralę ir produktyvumą, kai kurie mano, kad tai padidina riziką ir pavojų saugai. Galite pasinaudoti šia galimybe tapti BYOD konsultantu įmonėms ir padėti joms sumažinti riziką bei grėsmes, susijusias su BYOD sistemos diegimu įmonėms.

Globos namų verslas

Tai taip pat yra vienas geriausių verslų. Tai tam tikros rūšies įstaiga, kuri skirta pagyvenusiems ir senjorams. Tai ne paprasti senelių namai, o geresnė, gerai įrengta įstaiga palankioje aplinkoje, kurioje galima naudotis daugeliu šiuolaikinių paslaugų, pavyzdžiui, sporto, SPA, medicinos įstaigomis ir gerai apmokytu personalu. Norint pradėti tokio tipo verslą, jums reikės nuo 300 000 iki 2 000 000 svarų sterlingų.

Grožio SPA

Londono gyventojai ne tik dirba ir pramogauja. Jie taip pat mėgsta atsipalaiduoti ir pasilepinti. Galite atidaryti savo Londono SPA centrą, kuriame žmonės galėtų atlikti masažus , odos procedūras ir atsipalaiduoti savaitės metu arba savaitgaliais.

Duomenų analizė

Atsižvelgiant į įmonių skaičių Londone, nesuklysite įsteigę duomenų analizės įmonę, nes įmonės, priimdamos daug verslo sprendimų, remiasi duomenimis. Daugiau galimybių investuoti į smulkųjį verslą Londone

Chiropraktikos paslaugos

Jei norėtumėte pradėti sveikatos priežiūros verslą, galite pradėti chiropraktikos verslą, kuris padės gydyti raumenų, kaulų ir nervų sistemos ligas, tokias kaip nugaros skausmas, sąnarių skausmas, galvos ar sąnarių skausmas. Tačiau norint pradėti tokio tipo verslą, jums reikės tam tikro profesinio pasirengimo.

Valymo paslaugos

Londonas yra labai judrus miestas, o londoniečiai yra užsiėmę. Tačiau vis dar yra poreikis ir noras gyventi švarioje aplinkoje. Daugelis gyventojų kelis kartus per savaitę samdo valytojus, kad sutvarkytų namus. Galite pradėti komercinį arba gyvenamųjų patalpų valymo verslą už mažiau nei 300 eurų.

Taksi paslauga

Tūkstančiai žmonių kasdien apsilanko Londone dėl įvairių priežasčių; vieni verslui, kiti laisvalaikiui. Galite pradėti teikti taksi paslaugą, kad padėtumėte perkelti žmones iš vienos vietos į kitą, ypač oro uosto teritorijose.

Nekilnojamas turtas

Visiems reikia stogo virš galvos, o jūs pasiruošę uždirbti nemažą pelną statydami pastatus ir juos nuomodami ar parduodami.

Laikraščių tiekimas

Laikraščių tiekimas yra pigių įmonių, kurias galite pradėti Londone, sąraše. Tereikia už tam tikrą mokestį parūpinti kasdienius laikraščius žmonių namams ir biurams.

Futbolo klubo užeiga

Kitas dalykas, kurį mėgsta anglai, yra jų futbolas. Galite atidaryti užeigą konkretaus futbolo klubo gerbėjams, kur jie gali ateiti ir pabendrauti, stebėti savo komandos žaidimą ir diskutuoti mėgaudamiesi mėgstamu gėrimu.

Finansinės konsultacijos

Beveik kiekvienam reikia tam tikros finansinės pagalbos, nesvarbu, ar tai būtų draudimas, mokesčiai, investicijos, hipoteka ar santaupos. Galite tapti finansų patarėju ir patarti žmonėms, kuriems reikia patarimų ir pagalbos sprendžiant finansus bei uždirbti komisinius iš jūsų teikiamų paslaugų.

Motociklų ir dviračių prekyba ir remontas

Londone yra viena prasčiausių kelionių į darbą ir atgal pasaulyje, todėl daugelis žmonių renkasi dviračius ar motociklus, kad sumažintų eismą.

Boutique

Maistas, pastogė ir drabužiai. Tai trys pagrindiniai dalykai, be kurių žmonės negali apsieiti. Neliko nuošalyje ir londoniečiai. Galite atidaryti butiką, kuriame parduodate aukštos kokybės drabužius madingiems Londono gyventojams.

Gidas

Taip pat galite tapti gidu turistams, kurie atostogauja Londone.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |