Sekite naujienas

Auto

Bus papildytas planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašas

Paskelbta

-

Rytoj, vasario 19 d., „Regitra“ papildys planuojamų gaminti numerio ženklų derinių sąrašą. Jame – 18 tūkst. naujų raidžių ir skaičių sekų lengviesiems automobiliams, prasidedančių L raide. Rezervacija internetu prasidės jau vasario 19 d. nuo 17 val.,  o „Regitros“ padalinyje – kitą darbo dieną.

Registracijos metu automobiliai „Regitroje“ yra pažymimi dviem vienodais numerio ženklais – taip jiems suteikiami unikalūs skaičių ir raidžių deriniai, kad viešajame eisme automobiliai būtų lengvai atpažįstami teisėsaugos institucijoms ir kitiems eismo dalyviams.

Reklama:

Įprastai registruojant automobilį, automatiškai yra priskiriami numeriai eilės tvarka, tačiau klientui pageidaujant, gali būti suteikiama ir jam patinkanti numerio ženklo kombinacija. Būtent ją ir bus galima pasirinkti iš naujai paskelbtų numatomų gaminti numerio ženklų arba dar kitaip vadinamų rezervuojamų sąrašo. Šį kartą bus galima rezervuoti tuos numerio ženklus, kurie prasideda L raide. Galimos skaičių sekos – nuo 001 iki 999. Pavyzdžiui: LLL 001 ar LLT 777. Su visu 18 naujų numerio ženklų raidžių derinių sąrašu lengviesiems automobiliams galima susipažinti žemiau:

LKI, LLE, LLF, LLG, LLH, LLI, LLJ, LLK, LLL, LLM, LLN, LLO, LLP, LLR, LLT, LLU, LLV, LLZ.

Kaip rezervuoti patikusį derinį?

Pirmenybinė numerio ženklų rezervacija taikoma tiems, kurie užsisako juos internetu. Tai jau bus galima padaryti vasario 19 d. nuo 17 val., o atvykusiems į „Regitros“ padalinį kitą darbo dieną – vasario 20 d., ketvirtadienį.

Norint rezervuoti patikusį derinį, pirmiausia reikia prisijungti prie Kelių transporto priemonių registravimo sistemos (eKETRIS). Po to pasirinkti paslaugą „Noriu rezervuoti numerio ženklus“ ir pateikti užsakymą. Numerio ženklai rezervuojami gavus apmokėjimą, o pagaminami – per  5 darbo dienas.

Rezervavus numerio ženklus beliks juos priskirti savo transporto priemonei. Pasikeitus numerio ženklams, bus išduodamas ir naujas registracijos liudijimas. Taupantiems savo laiką, „Regitra“ rekomenduoja užsisakyti jų pristatymą į namus per 1-2 darbo dienas.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |