Dirbtinis intelektas

Kaip pradėti naudotis „Underlord“: DI vaizdo įrašų redaktorius pradžiamokslis

Paskelbta

-

„Descript“ naujasis DI vaizdo įrašų redaktorius, atgimęs „Underlord“, buvo paleistas – dabar kiekvienas gali jį išbandyti „Labs“ aplinkoje. Tai pirmasis savo rūšies įrankis: DI agentas, integruotas į pilnavidurį vaizdo įrašų redaktorių.

Reklama

Tai reiškia, kad dabar galite kurti ar redaguoti vaizdo įrašą tiesiog pasakydami „Underlord“, ko norite.

Naujasis „Underlord“ supranta, kaip turi atrodyti ir skambėti geras vaizdo įrašas. Jis žino, kaip atlikti bet kokią užduotį, kurią galėtumėte atlikti „Descript“. Ir jis gali vykdyti ištisus redagavimo darbo srautus – pavyzdžiui, generuoti preliminarią versiją, stilizuoti visus vaizdinius elementus, pridėti B-roll įrašus ir taikyti DI efektus, tokius kaip „Eye Contact“ ir „Studio Sound“ – iš vieno užklausos sakinio.

Kaip ir su daugeliu kūrybinių įrankių, ypač su DI agentu, tokiu kaip „Underlord“: bandymai ir klaidos yra geriausias būdas išmokti jį naudoti. Taigi, jei dar to nepadarėte, eikite ir išbandykite.

Vis dėlto tai yra visiškai nauja, ir gali būti neaišku, nuo ko pradėti ar kaip išnaudoti visas galimybes. Todėl surinkome keletą patarimų ir idėjų iš mūsų komandos ir „Descript“ patyrusių vartotojų, kurie jau testavo naująjį „Underlord“.

Pagrindai: Kaip pradėti su „Underlord“

Pokalbis, o ne komandos

Žinoma, „Underlord“ gali atlikti viską, ką jam liepiate daryti „Descript“. Tačiau norėdami išnaudoti visas galimybes, pabandykite užduoti klausimus ar paaiškinti, ką bandote pasiekti, prieš pradėdami tiesiog duoti nurodymus.

„Kalbėkite su juo kaip su žmogumi. Tai jūsų kūrybinis partneris, su kuriuo galite bendrauti ir kurti idėjas“, – sako Mario Salazar, moterų futbolo podkasto „Casual FC“ vedėjas.

Būkite konkretūs ten, kur norite, bet nesijaudinkite dėl žingsnis po žingsnio nurodymų. Pabandykite pasakyti „Underlord“, ką turite omenyje, ir pasitikėkite, kad jis žino, kaip tai pasiekti; jis naudos savo sprendimus ir pasirinks tai, kas atitinka jūsų viziją.

Taktika Užklausos pavyzdys
Pirmiausia aprašykite savo tikslą Noriu paversti šią valandos trukmės vebinarą apie mūsų produktą į 5 minučių „YouTube“ vaizdo įrašą, kuris pabrėžia tik įtikinamiausius punktus. Žinau, kad noriu pabrėžti, kiek laiko jis sutaupo klientams. Ką siūlytumėte?
Prašykite idėjų Ar galite peržiūrėti šį demonstracinį įrašą ir pasakyti savo mintis, kaip padaryti jį įkvepiantį?
Vadovaukitės emocijomis Noriu, kad šis vaizdo įrašas sujungtų žmones ir priverstų juos jaustis motyvuotais bei palaikomais. Kokius pakeitimus galėtume padaryti?
Skatinkite refleksiją Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą ir nustatykite, kas reikalauja patobulinimo

Būkite konkretūs ir dosnūs su kontekstu

Čia turėtumėte pateikti daug detalių. Kaip ir žmogus bendraautorius, „Underlord“ daug labiau tikėtina, kad pateiks jums patenkinamus rezultatus, jei tiksliai pasakysite, ko siekiate. Taigi pateikite kuo daugiau informacijos apie norimo vaizdo įrašo tipą, platformą, kurioje jį skelbsite, ir auditoriją, į kurią taikotės. Jis pritaikys savo atsakymus ir veiksmus pagal tai, ką aprašysite.

„Pavyzdžiui, užuot sakę ‘sutrumpink tai’, sakykite kažką panašaus į ‘paversk tai greito tempo akcentų rinkiniu „TikTok“ su humoristiniu tonu, trumpesniu nei 60 sekundžių’“, – sako Katrina Lui, „Descript“ programinės įrangos inžinierė, padedanti kurti „Underlord“.

Prieš Po
Padaryk šį vaizdo įrašą trumpesnį Paversk šį vaizdo įrašą aiškiu, naratyvu paremtu produkto demonstraciniu vaizdo įrašu, kuris sudomins samdančius vadovus „YouTube“. Jis turėtų parodyti mano minėtą naudojimo atvejį ir pabrėžti pagrindinius rezultatus. Laikyk jį trumpesnį nei dvi minutes, su užtikrintu, paslaugiu tonu ir be akivaizdžios pardavimų kalbos. Pasiūlyk įdomesnių vaizdinių elementų ir suteik jam struktūrą, kuri teikia pirmenybę aiškumui ir srautui
Redaguok šį vaizdo įrašą Noriu sukurti 2–3 minučių produkto demonstracinį vaizdo įrašą „YouTube“; tikslinė auditorija yra kūrybiniai vadovai, o tikslas – parodyti, kad mūsų produktas gali padėti jiems dirbti greičiau neprarandant kokybės. Ką siūlytumėte?

Naudokite pozityvią kalbą

Panašiai kaip dvejų metų vaikas, „Underlord“ geriau reaguoja, kai jam sakote, ką daryti, o ne ko nedaryti. Tai galioja tiek duodant kūrybines gaires, tiek prašant atlikti užduotį. Taigi užuot sakę „Padėk, kad šis scenarijus skambėtų ne taip robotiškai“, išbandykite kažką tokio:

Prieš Po
Padėk, kad šis scenarijus skambėtų ne taip robotiškai Padėk, kad šis scenarijus skambėtų natūraliau ir pokalbiškiau, tarsi draugas tai aiškintų
Nedaryk vaizdinių elementų nuobodžių Padaryk vizualiai įdomų, atkreipdamas dėmesį į pagrindinius momentus
Sutrumpink šį vaizdo įrašą, bet neiškirpk dalių, kur kalbame apie turinio rinkodarą Padaryk šį vaizdo įrašą trumpesnį, bet palik visas dalis, kur kalbame apie turinio rinkodarą

Visada tobulinkite

Dar vienas būdas, kaip „Underlord“ yra panašus į žmogų bendraautorių: jis gali neteisingai suprasti ar interpretuoti, ką jam sakote. Taigi, jei jūsų pirminė užklausa neveikia, nekartokite jos (arba nepasiduokite) – pabandykite prieiti iš kitos perspektyvos.

Jethro Jones, podkasto „Transformative Principal“ vedėjas, tai atrado, kai prašė „Underlord“ sutrumpinti interaktyvų „Zoom“ kursą, kad jame liktų tik dalys, kuriose jis kalba. Kai tai neveikė, jis pakeitė požiūrį.

„Pasakiau jam pašalinti visus, kurie nėra aš, iš pokalbio“, – sako jis. „Underlord“ tai atliko „žaibo greičiu“.

„Descript“ produktų vadovė Laura Burkhauser turėjo problemų, bandydama priversti „Underlord“ masiškai stilizuoti jos socialinius klipus. Todėl ji paprašė „Underlord“ pirmiausia stilizuoti pagrindinę kompoziciją, o tada iškirpti klipus – tai veikė puikiai.

☑️ Užklausos pavyzdys:

  • 1 versija: Padalyk šį vaizdo įrašą į temas paremtus skyrius
  • 2 versija: Pridėk skyrių žymeklius, padalindamas vaizdo įrašą pagal temas
  • 3 versija: Sudaryk šio scenarijaus aptariamų temų sąrašą, tada pažymėk jas vaizdo įraše skyrių žymekliais

Eikite per užklausas

Jei negaunate norimų rezultatų iš „Underlord“. Jei „Underlord“ padaro kažką, ko nesuprantate ar nesitikėjote. Jei nežinote, koks turėtų būti jūsų kitas žingsnis. Jei žinote, ko norite, bet neturite vaizdo įrašų žinių ar terminologijos, kad tai aprašytumėte. Jei apskritai esate sutrikęs ar neįsitikinęs.

Bet kurioje iš šių situacijų tiesiog eikite per užklausas. Vienas iš nuostabių dalykų, susijusių su šiuo DI dalyku, yra jo gebėjimas dirbti su jumis, kad išsiaiškintumėte jūsų mintis, pateiktumėte pasiūlymų ir net pašalintumėte savo paties darbo trikdžius.

☑️ Užklausos pavyzdžiai:

  • Noriu sukurti vaizdo įrašą apie tai, kaip turinio rinkodara pasikeis DI amžiuje. Turiu scenarijų, bet nežinau, kaip pradėti jį paversti vaizdo įrašu. Kaip man tęsti?
  • Man vis dar nepatinka vaizdo įrašas, bet nesu tikras, kodėl. Ar galite padėti?

Kitas lygis: Užklausų tobulinimas

Darbo srautai: pradėkite nuo paprastų užduočių, tada plėtokite

Jethro turi vieną didelę užklausą, kurią naudoja kiekvienam savo laidos epizodui – ji iškerpa įrašo pradžią, pritaiko automatinį kelių kamerų režimą, prideda skyrių žymeklius ir atlieka keletą kitų laiką reikalaujančių redagavimų.

„Tai atlieka apie 90 % darbo už mane“, – sako jis. „Gebėjimas tiesiog nukopijuoti ir įklijuoti tai, ir tada baigti redagavimą, yra gana nuostabu.“

Bet jis nepradėjo taip – vietoj to jis pradėjo testuodamas atskiras užklausas ir tobulindamas jas, kol kiekviena veikė kiekvieną kartą. Tada jis bandė sujungti kelias, paskui dar kelias, kol gavo galutinę, dabar naudojamą visą užklausą.

☑️ Užklausos pavyzdys: Pirmiausia:

  • Pašalink pakartojimus
  • Iškirpk užpildus
  • Pritaikyk „Studio Sound“
  • Pritaikyk išdėstymą
  • Pridėk antraštes
  • Pridėk titulinę kortelę su įtraukiančiu pavadinimu

Tada, patobulinus šias, galite gauti kažką tokio:

  • Pirmiausia pašalink pakartojimus – daugeliu atvejų naudok paskutinį pilną įrašą. Tada iškirpk užpildus, nebent jų pašalinimas padarytų garsą nenatūralų. Tada pritaikyk „Studio Sound“ apie 55 % lygiu. Tada pritaikyk „Berlin Carrot“ išdėstymą visam vaizdo įrašui. Toliau pridėk antraštes visam vaizdo įrašui. Galiausiai pridėk titulinę kortelę su pavadinimu, kuris perteikia pagrindinę išvadą per 5 žodžius ar mažiau. „Google“ paieška atskleidžia per daug

Konsultuokitės su kitais DI įrankiais

Jei sunku rašyti užklausas ar negalite priversti „Underlord“ jūsų suprasti, pabandykite konsultuotis su „ChatGPT“ ar kitu DI įrankiu. Atrodo, kad du sintetiniai protai gali būti geriau nei vienas.

„Man patinka tartis su „ChatGPT“ ar „Claude“, kad sudaryčiau gerą užklausą, nes jie puikiai rašo daug konteksto“, – sako Laura. „Ir redaguoti tą kontekstą yra lengviau, nei rašyti jį pačiam.“

☑️ Užklausos pavyzdys: Padėk man parašyti užklausą mano DI vaizdo įrašų redaktoriui „Descript“ („Underlord“). Noriu, kad jis sutrumpintų mano valandos trukmės podkasto vaizdo įrašą iki tik įtikinamiausių 30 minučių, taip pat atliktų viską, ką turėčiau padaryti, kad vaizdo įrašas sklandžiai tekėtų ir išliktų įtraukiantis. Tada noriu, kad jis sukurtų 3–5 trumpus klipus, kuriuos galėčiau naudoti socialiniuose tinkluose. Ką turėčiau jo prašyti?

Priverskite „Underlord“ patikrinti savo darbą

Prieš įklimpdami į ciklą, kuriame užklausiate „Underlord“, tada turite užklausti, kad ištaisytų tai, ką jis sugadino atlikdamas pirmąją užduotį, pabandykite išspręsti problemą iš anksto: priverskite „Underlord“ dar kartą patikrinti savo darbą.

☑️ Užklausos pavyzdys: Pridėk fono muziką, bet įsitikink, kad garso lygiai sureguliuoti taip, kad kalbėtojas vis dar būtų girdimas.

Smagūs dalykai: Kūrybinių ribų plėtimas su „Underlord“

Mąstykite plačiau, ne tik greičiau

Naudokite „Underlord“ kurti naujus dalykus, o ne tik kaip efektyvumo didintoją. Mąstykite už savo dabartinio darbo srauto ribų: jei turėtumėte asistentą su neribota talpa, geru skoniu ir giliomis žiniomis, ko jo prašytumėte? Tada paprašykite „Underlord“ tai padaryti. Nematomas „YouTube“ pasaulis

Mūsų ankstyvieji patyrę vartotojai rėmėsi „Underlord“, kad kurtų anonsus, vaizdo podkastus, kursus, socialinių tinklų klipus, vertimus – dalykus, kurie buvo arba už jų įgūdžių ribų, arba tiesiog per daug laiko reikalaujantys anksčiau.

☑️ Užklausos pavyzdys: Kokias kitas turinio kryptis galėtume išnagrinėti pagal šį vaizdo įrašą?

Eksperimentuokite su generuota medija

„Underlord“ gali ieškoti „Descript“ atsargų medijos bibliotekoje, kai norite pridėti paveikslėlį. Bet atsargos, pagal apibrėžimą, yra bendros. Jei norite sukurti kažką unikalaus, paprašykite „Underlord“ sugeneruoti tiksliai tokį paveikslėlį (ir netrukus vaizdo įrašą), kokio norite. Išbandžiau neįtikėtiną „ChatGPT“ užklausą, kuri gali padėti sužinoti viską apie temą

„Mąstykite apie tai kaip apie galimybę užsisakyti individualizuotą atsargų mediją“, – sako Laura.

Norėdami gauti optimalius, nebanalius rezultatus, būkite itin konkretūs – „Underlord“ niekada nėra per daug kontekstinių detalių.

Prieš Po
Sugeneruok paveikslėlį su žmonėmis, kalbančiais kiekvienai scenai Rask scenas, kurioms būtų naudinga B-roll. Naudok sugeneruotus paveikslėlius gyvybingu, dokumentinio stiliaus, kuris fiksuoja neįprastus individus atviruose, emociškai rezonuojančiuose momentuose. Jis švenčia žmogaus keistenybes, pakraščio estetiką ir žalią intymumą su šiluma ir įnoringumu. Paveikslėliai atrodo kaip rasta filmuota medžiaga iš gražios alternatyvios realybės – kur visi yra šiek tiek keisti, ir ta keistybė yra dievinama

Raskite „Underlord“ ribas – ir tęskite

Turite beprotišką idėją, kuri, jūsų manymu, niekada neveiks, ar esate beveik tikri, kad „Underlord“ negali to atlikti? Vis tiek pabandykite jo paprašyti. Dirbtinis intelektas „perrašė“ internetą

Išvada: Jei iš pradžių nepavyksta, tęskite klausinėjimą

Mes kasdien suteikiame „Underlord“ naujų galimybių ir gebėjimų. Ir jis mokosi iš visų dalykų, kuriuos jūs ir jūsų „Descript“ kolegos prašote jo daryti. Taigi, jei jis visiškai nesugeba kažko atlikti šiandien, pabandykite paklausti dar kartą kitą savaitę. „Galite būti nustebinti, ką jis gali padaryti“, – sako Laura. „Citadele“ bankas

Turinys priklauso: descript.com

Komentuokite

Populiariausia

Exit mobile version