Laurenso Feenstra ir Arie Kuiperio šių metų kovo mėnesį įkurtas „Perry“ kuria dirbtinio intelekto pagrįstas darbo instrukcijas, kurios padeda technikams atlikti darbus.
Reklama
Ši iniciatyva atsirado kritiniu metu, kai Europa susiduria su nuolatiniu kvalifikuotų techninių darbuotojų trūkumu. Per pastaruosius du dešimtmečius techninėse pozicijose dirbančių žmonių skaičius sumažėjo maždaug 15 milijonų. Ši tendencija tęsis ir per ateinančius du dešimtmečius dėl senstančios darbo jėgos ir riboto naujų darbuotojų skaičiaus. Tokie sektoriai kaip atsinaujinanti energija, telekomunikacijos ir statyba rizikuoja sustingti.
Remdamasis šiuo skubos jausmu, „Perry“ taiko radikaliai praktišką požiūrį į įgūdžių spragos mažinimą. Užuot pasikliovęs sudėtingais vadovais ar pasenusiais dokumentais, platforma pateikia aiškias, vizualias instrukcijas, kurios naudoja dirbtinį intelektą, kad realiu laiku prisitaikytų prie atliekamos užduoties. Ji taip pat nuolat tobulėja remdamasi atsiliepimais iš praktikos.
Pasak Arie Kuiperio, „Perry“ įkūrėjo, techninio personalo trūkumas nėra tik skaičių problema; tai taip pat kokybinis iššūkis:
Naujausios dirbtinio intelekto technologijos perdavimas techniniams darbuotojams padarys didelį skirtumą. Naudodami „Perry“, darbuotojai gali efektyviau mokytis, dirbti saugiau ir pasiekti aukštesnę darbo kokybę.
Matome darbuotojų trūkumą ir nedarbą tuo pačiu metu. Tai rodo, kad turime protingiau mokyti žmones ir efektyviau juos palaikyti. Su „Perry“ naudojame technologijas, kad naujokai greitai taptų efektyvūs.
Kurdama platformą kartu su technikais ir atlikdama išsamius bandymus vietoje, „Perry“ užtikrina, kad jos įrankiai yra skirti realiam naudojimui, o ne tik valdymo prietaisų skydeliams. Pirmasis klientas, energijos infrastruktūros įmonė „Van Vulpen“, jau naudoja platformą savo darbo jėgos mokymui ir palaikymui.
Pasitelkdamas dirbtinį intelektą, „Perry“ automatiškai verčia ir pritaiko instrukcijas prie kiekvieno darbuotojo kalbos lygio, palengvindamas komandoms visoje Europoje – nuo Portugalijos iki Lenkijos – efektyviai bendradarbiauti vietoje. Vitaminų trūkumo ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį
Laurensas Feenstra, „Perry“ įkūrėjas, aiškina:
Šiandien daugelis technikų negauna daug paramos. Jie dažnai turi remtis ilgais vadovais. Tai kelia saugumo riziką ir klaidų kainą. Dėl geresnių alternatyvų trūkumo kai kurie ekspertai per dieną sulaukia iki šimto skambučių pagalbos prašymų. Mūsų sprendimas daro patyrusių profesionalų žinias prieinamas visiems, būtent tada, kai jų reikia. Galiausiai norime, kad tiek nauji, tiek patyrę darbuotojai būtų palaikomi atliekant užduotis per tiesioginius dirbtinio intelekto vaizdo skambučius. Dovilė Filmanavičiūtė per šventes kviečia dovanoti skaitymo džiaugsmą
Raundą vedė Berlyne įsikūręs specializuotas fondas „Revent“, prie kurio prisijungė angelų investuotojai iš tokių įmonių kaip „Google“ ir „OpenAI“.
Lauren Lentz, „Revent“ įkūrėja ir partnerė, dalijosi:
Bendrovė jau pasamdė dirbtinio intelekto inžinierių ir vartotojų tyrimų specialistą. Su šia investicija „Perry“ plės komandą, toliau tobulins savo programinę įrangą ir dirbtinio intelekto modelius bei plėsis į Vokietiją, Prancūziją ir Jungtinę Karalystę. Kaip išjungti reklamą telefone