Sekite naujienas

Grožis

Fotoepiliatorius „Silk‘n SatinGlow 400.000

Paskelbta

-

Fotoepiliatoriai grožio industrijoje sukėlė nemažą sąmyšį, mat suteikė galimybę operatyviai ir už prieinamą kainą pasiekti ilgalaikių depiliacijos rezultatų. Ypač daug simpatijų pelnė „Silk‘n“ fotoepiliatoriai. Visi šio gamintojo modeliai yra saugūs ir patikimi naudoti namuose, jie patvirtinti klinikiniais tyrimais, kurti bendradarbiaujant su dermatologais, turi HPL technologiją. Išsamiau pakalbėkime apie vieną inovatyvesnių šio gamintojo fotoepiliatorių modelių – „Silk‘n SatinGlow“.

Pagrindinės charakteristikos

Kalbant apie šį modelį pirmiausia reikia paminėti didžiausią jo išskirtinumą – keičiamą šviesos šaltinio modulį, kas pirkėjui suteikia didelės papildomos naudos. Negana to, šis fotoepiliatorius turi net 400.000 blyksnių išteklius, kuriems pasibaigus reikės tik pasikeisti modulį ir vėl mėgautis ilgu prietaiso veikimu.

Reklama:

„SatinGlow“ modelis puikiai tiks visam kūnui – juo pašalinsite nepageidaujamus plaukelius nuo veido, rankų, kojų, nugaros, pažastų ir kitų sričių. Visiškai saugus ir patogus naudoti net jautriausioms zonoms. Nemažas aplikatoriaus plotas ir spartus prietaiso veikimas pasiteisina – viso kūno procedūrai atlikti neprireiks nė pusvalandžio.

Šis fotoepiliatorius turi net 5 energijos lygius. Kurį pasirinkti, nuspręsite vadovaudamiesi prietaiso instrukcija. Svarbu paminėti, kad naudojant 1 lygį fotoepiliacijos procedūrą galėsite atlikti net ir po deginimosi saulėje, kai daugelis fotoepiliatorių netinka naudoti ant įdegusios odos. Šis modelis bus visiškai saugus.

„Silk‘n SatinGlow“ turimas odos spalvos jutiklis padės nustatyti Jūsų odos tipą ir parinkti saugiausius procedūros nustatymus.

Papildomi „SatinGlow“ privalumai

Šis fotoepiliatoriaus modelis, kaip ir kiti „Silk‘n“, puikiai rūpinasi odos apsauga, naudodamasis integruotu odos spalvos jutikliu, kuris nustato odos spalvos toną ir procedūrą pradėti leidžia tik tada, kai odos spalva yra tinkama. Tad jei oda yra nudegusi ar pernelyg tamsi, kas gali suponuoti odos nudegimus, sudirginimą, fotoepiliatorius apie tai informuos.

„SatinGlow“ modelis puikiai „sutaria“ su naujausiomis technologijomis. Atsisiųskite į savo išmanųjį specialią programėlę ir procedūras planuosite išmaniai: gausite pranešimus apie artėjančias procedūras, stebėsite progresą ir rezultatus, turėsite galimybę sekti energijos nustatymus ir kt. Programėlė suteiks daug patogumo, neleis pamiršti procedūrų, tad bus užtikrinamas efektyvumas ir laukiamas rezultatas.

Reguliuokite procedūrų atlikimo greitį! Naudojamas energijos lygis yra tiesiogiai susijęs su „SatinGlow“ fotoepiliatoriaus perkrovų tarp impulsų laiku. Kuo žemesnis energijos lygis, tuo laikas yra trumpesnis, o procedūros atliekamos sparčiau.

„SatinGlow“ leidžia pasirinkti, kokį režimą – pulsacijos ar slinkimo – norite naudoti. Pulsacijos puikiai suderinamas su aukštesniu energijos lygiu, o slinkimo – su žemesniu.

Funkcionalus, saugus ir labai patogus naudoti „Silk‘n SatinGlow“ taps nepamainomu Jūsų grožio puoselėtoju, idealiai tinkančiu fotoepiliacijos procedūras atlikti namuose.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |