Sekite naujienas

Grožis

Kaip teisingai naudotis fotoepiliatoriumi?

Paskelbta

-

Namų sąlygomis naudoti skirti fotoepiliatoriai išsiskiria tuo, kad efektyvių rezultatų pasiekti lengva – jais patogu, saugu ir greita naudotis. Tokiomis savybėmis pasižymi „Silk‘n“, namuose skirtų fotoepiliatorių kategorijoje pelnę labai daug naudotojų simpatijų. Nors prietaisas paprastas, bet ypač naujiems naudotojams dažnai kyla klausimas, kaip fotoepiliatoriumi naudotis teisingai? Pateikiame kelis svarbius aspektus.

Kaip fotoepiliatorius veikia?

Teisingam bet kurio prietaiso naudojimui tikslinga žinoti jo veikimo principą. Fotoepiliatoriai veikia skleisdami šviesos bangas, veikiančias plaukų svogūnėlius. Tai lemia ilgalaikį rezultatą. Turite žinoti, kad dažnai po pirmųjų procedūrų plaukeliai atauga gana greitai, sukeldami klausimų, o kartasi ir nusivylimą. Bet tai yra normalu, nes plaukai auga stadijomis, o fotoepiliacijos metu paveikiami vienos augimo stadijos plaukeliai, kiti – ne. Todėl iš pradžių labai svarbus dažnesnis procedūrų atlikimas, taip užtikrinant, jog visi plaukeliai bus paveikti augimo stadijoje. Tai pagrindžia procedūrų tvarkaraščio laikymosi svarbą. Kad nepamirštumėte, kada turite atlikti fotoepiliacijos procedūrą, atsisiųskite specialią programėlę į savo išmanųjį – „Silk‘n“ fotoepiliatoriai yra pažangūs ir suderinami su naujausiomis technologijomis, tad niekada nepamiršite procedūrų, negana to, stebėsite savo rezultatus.
Tiesa, procedūrų nereikia atlikti per retai, bet negalima ir per dažnai – norėdami pasiekti geriausių rezultatų skrupulingai laikykitės gamintojo rekomendacijų dėl procedūrų dažnumo.

Reklama:

Užtikrinkite fotoepiliacijos saugumą

Fotoepiliacijos saugumą užtikrinsite naudodami kliniškai patikrintus prietaisus. Tokie yra funkcionalūs bei aukštos kokybės „Silk‘n“ fotoepiliatoriai, kurių gamintojai bendradarbiavo su dermatologais ir apgalvojo ne tik odos saugumo aspektą, bet ir tai, kaip suteikti apsaugą akims.
„Silk‘n“ fotoepiliatoriai turi odos spalvos jutiklius, kas užtikrina, kad išvengsite odos nudegimų ir sudirginimo atlikdami procedūras. Taip pat pagalvota ir apie Jūsų akis – šie fotoepiliatoriai veikti pradeda tik tada, kai fiksuojamas kontaktas su oda, todėl net ir spaudžiant įjungimo mygtuką, bet fotoepiliatoriui nesant nukreiptam į odą, šviesos impulsas nebus skleidžiamas.

Kai kurie aspektai priklauso ir nuo naudotojo

Nors „Silk‘n“ fotoepiliatoriai turi odos spalvos jutiklius ir užtikrina mažiausią odos nudegimų tikimybę, kai kas norint jais naudotis teisingai yra ir paties naudotojo rankose. Pavyzdžiui, odos paruošimas procedūrai. Svarbiausia – kelias savaites iki fotoepiliacijos vengti saulės spindulių, naudoti aukštą SPF turintį kremą, losjoną ar kitas priemones. Jei oda įdegusi – fotoepiliatoriaus paprastai naudoti negalima. Nors kai kurie „Silk‘n“ fotoepiliatoriai yra saugūs naudoti ir po deginimosi saulėje (žemu lygiu), pavyzdžiui, „Jewel Luxx“ ar „Motion“ modeliai.
Venkite prietaisą naudoti ten, kur yra apgamų, žaizdų ar pigmentinių dėmių. Jei visgi norite depiliuoti ir tas vietas, prieš tai tikslinga pasikonsultuoti su gydytoju.

Tai esminiai aspektai, užtikrinsiantys saugų ir teisingą fotoepiliatoriaus naudojimą ir efektyvių rezultatų pasiekimą. Šalinkite nepageidaujamus plaukelius pažangiu ir ilgalaikius rezultatus garantuojančiu būdu.

Daugiau informacijos – dažniausiai užduodami klausimai kaip naudotis fotoepiliatoriumi

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |