Sekite naujienas

Laisvalaikis

Įspūdingiausi Vokietijos vandens parkai

Paskelbta

-

Jei ieškote smagios pramogos šeimai, Vokietija yra puiki vieta nuotykiui vandens parke. Nusileiskite vingiuotais sraigtais ir gaudykite bangas didžiulėse lagūnose – radome keletą geriausių vandens parkų, kuriuose galima pramogauti ir viduje, ir lauke. Susipakuokite plaukimo reikmenis ir aplankykite įdomiausius šalies vandens stebuklus.

AQUALAND Freizeitbad, Kelnas

“AQUALAND” žada linksmybių dieną, kurioje pramogaus visa šeima. Aštrių pojūčių mėgėjų laukia daugybė vandens kalnelių. Išdrįskite pasivažinėti “AquaLoop” – pirmuoju tokio tipo kalneliu Vokietijoje, kuriame įrengtos sklendės, panardinančios į jaudinantį 30 metrų laisvąjį kritimą. Taip galėsite padidinti greitį, kad pasiektumėte pasivažinėjimo viršūnę – 360° kilpą, kuri jus nuneš 30 mylių per valandą greičiu.

Reklama:

Jei ieškote ko nors labiau atpalaiduojančio, viršutiniame AQUALAND aukšte yra elegantiškas SPA ir sveikatingumo centras su 12 skirtingų pirčių. Maudykitės Himalajų druskos saunos oranžiškai rausvuose atspalviuose arba pasimėgaukite hamamo procedūromis. Praleiskite naktį viešbutyje “Übernachten im Kölner Norden”, o kitą dieną būtinai aplankykite Kelno zoologijos sodą, esantį vos už 6 mylių.

Galaxy Erding, Erdingas

“Galaxy Erding” yra didžiausias Europoje vandens parkas. Jis garsėja tuo, kad jame pažangios technologijos derinamos su adrenalino kupinomis pramogomis, įskaitant VR (virtualios realybės) vandens nusileidimo kalnelius, kurie suteikia ne šio pasaulio patirtį. Užsidėkite VR akinius ir šliuožkite 525 pėdų ilgio vamzdžiu, plaukiodami virtualiu vandens keliu, pakibusiu kosminėje erdvėje.

Parkas taip pat gali pasigirti apdovanojimus pelniusiu SPA centru su trimis ramybės kupinais terminių vonių kompleksais. Vanduo vonioms tiekiamas iš požeminio sieros telkinio, kuris buvo aptiktas praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje. Po dienos įspūdžių tolimose galaktikose ir garuojančiose pirtyse grįžkite į realybę jaukiame Apfelbaumo viešbutyje.

Atogrąžų salos, Krausnickas

“Tropical Islands” – tai uždaras prieglobstis šeimoms, norinčioms pabėgti nuo šaltų žiemos mėnesių. Nors negalime pažadėti įdegio, galime garantuoti, kad buvusiame dirižablių angare, vadinamame Aerium – didžiausioje laisvai stovinčioje salėje pasaulyje – praleisite dieną, kupiną nepakartojamų linksmybių.

Iš dalies tropinė sala, iš dalies vandens parkas – tai vieta, kur po vienu stogu rasite smėlėtus paplūdimius, palmes ir vandens kalnelių cikloną. Mėgaukitės šeimai draugiškomis tingiosiomis upėmis arba leiskitės turbo kalneliais, kurių greitis siekia beveik 45 mylių per valandą. Čia taip pat yra daugybė turkio spalvos lagūnų, į kurias galite pasinerti apsimesdami, kad esate atogrąžų saloje, nors esate vos už valandos kelio nuo Berlyno. Apsistokite Ferienwohnung Wunderlich viešbutyje, kuris patogiai įsikūręs prie pat kelio.

Europabad Karlsrūhė, Karlsrūhė

“Europabade” yra vienas iš ilgiausių vandens kalnelių Vokietijoje, įskaitant mirtiną pavojų keliantį “AQUAROCKET”, kuris žada 45 metrų laisvą kritimą. Nors čia ras ką veikti įvairaus amžiaus žmonės, nusileidimo kalneliai labiau tinka vyresniems vaikams ir suaugusiesiems. Sklandykite voratinklio glėbyje baisiai šliaužiančiame nusileidimo take “Tarantula” arba kovokite su vandens gyvatėmis leisdamiesi “Green Viper” – abiejuose nusileidimo takeliuose įrengtas LED apšvietimas ir garso efektai, kad patirsite jaudulį.

Viršuje yra daugybė pirčių, šaltųjų vonių, tropinis sodas ir sūkurinė vonia. Tradicinė parko suomiška pirtis visada patinka suaugusiesiems ir žada atpalaiduojančią adrenalino kupinos dienos pabaigą. Nusiprauskite ir grįžkite į šeimoms skirtą Kaiserhofą, esantį vos už kelių minučių kelio automobiliu.

Bayern-Park, Reisbachas

“Bayern-Park” parke yra visko, ko reikia vandens mėgėjams ir aštrių pojūčių ieškotojams, įskaitant daugybę plaukus kutenančių kalnelių ir ilgiausią Vokietijoje plaukimo plaustais atrakcioną, kuris per parką vingiuoja beveik pusę mylios. Ieškantys švelnesnės vandens patirties gali sėsti į senovinį irklinį garlaivį ir apžiūrėti didžiulį parko ežerą, kurį sukūrė žmogus.

Išdžiūvę pakilkite į dangų “Eagle’s Challenge” – apvertimo atrakcionu, kuriuo galėsite pakilti virš Bavarijos parko. Mažųjų laukia piratų stebuklų šalis Piratų saloje – parko teritorijoje, skirtoje mažiems vaikams. Po dienos pramogų keliaukite į Schlossparkhotel Mariakirchen, kur galėsite išgerti vietoje esančioje alaus darykloje, o po to gerai išsimiegoti pilies viešbutyje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Nekilnojamas turtas3 d. prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Pirkitpadangas.lt vadovas Domantas Dulkė: „Į padangų verslą kaip naujokas aš nelįsčiau“

Domantui Dulkei dabar pats darbymetis. Pirkitpadangas.lt vadovas neslepia, kad jo verslas – labai sezoninis, o artėjant šaltajam metų sezonui ateina...

Justina Dargevičė fotografė Justina Dargevičė fotografė
Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

„Onzė“ vadovė Rasa Mišelinskė: „Logistikoje daugėja vadovių moterų ir tai labai džiugina“

Už „Taupykite savo laiką“ šūkiu besivadovaujančios logistikos kompanijos „Onzė“ vairo – veikli moteris, mama, kuri nebijo rizikuoti, bandyti ir imti...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |