Sekite naujienas

Laisvalaikis

Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis atvyksta į Šiaulius su gražiausiomis baladėmis

Paskelbta

-

2020 m. vasario 29 d. 18 val. susitikti Valstybiniame Šiaulių dramos teatre kvies dainuojantys aktoriai Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Ypač retai bendrus pasirodymus rengiantis duetas paruošė autorinių dainų programą, kurioje sutilpo gražiausios, ne tik studijų laikais kurtos dainos, bet ir nauji kūriniai. Juos talentingi menininkai paskirs visiems tradicinės dainuojamosios poezijos gerbėjams.
Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir, būtent, todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. Tikėtina, kad bardai, išsiskiriantys subtiliu humoro jausmu, atliks ne tik sentimentalias balades, bet ir žaismingas, šmaikščias, animalistines (ir ne tik) dainas.
Olego Ditkovskio ir Sauliaus Bareikio duetas susikūrė dar studijų laikais, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu rašė dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos. Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės „Aktorių trio“ bei
„Adios“ repertuaruose.
Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia apsilankyti koncerte ir kartu pavartyti dainuojančių aktorių muzikinio dienoraščio puslapius.
Balandžio 10 dieną aktoriai koncertuos Vilniuje, VU planetariume.
Bilietus platina TIKETA bei teatro kasa Bilietų kaina: 10 Eur, 12 Eur, 15 EurDaugiau informacijos tel. 867223266 arba el. paštu: [email protected]

Reklama:

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |