Sekite naujienas

Maistas ir receptai

Užkandžiai netikėtiems svečiams

Paskelbta

-

Vasara, tai toks metas, kai susitikti tinka bet kokia proga, net ir tokia, kaip pagaliau atėjęs penktadienis arba šeštadienis. Tačiau, kartais progos būna rimtesnės, pavyzdžiui: gimtadieniai, vardadieniai, vestuvės, krikštynos, tėvo diena ir kitos šeimos šventės. Žinoma, tokiomis progomis nuolat girdimi sveikinimai šeimininkų adresu. Verta žinoti, kad bet kokia proga svečius būtina priimti tinkamai.

Kiekvienų namų šeimininkai turėtų atminti, kad niekada nepamaišys, jei turėsite kur nors užsislėpę saldainių dėžutę, kuri labai gelbsti, kai netikėtai užklumpa svečiai. Taip pat, verta žinoti kelis greitai pagaminamų užkandžių receptus, kurie bus itin naudingi, kai svečiai jus aplankys nepranešę, arba tada, kai jūs skubate namo iš darbo. Visų pirma, kaip ir anksčiau buvo minėta, verta turėti saldainių arba kitų saldžių užkandžių, kurie greitai negenda. Taip pat, visada turėkite šaldytuve jau paruoštų užtepėlių, kurių būna pirkti visose prekybos centruose. Žinoma, reikia turėti kur tepti užtepėles. Ko gero visuose prekybos centruose yra pirkti keptų tešlos formelių, kurios laikomos šaldiklyje iki kol jums jų prireikia. Manome, kad jūs kasdien naudojate įvairiausius kumpelius bei dešras pusryčiams, tačiau jei juos patieksite su prancūzišku batonu, kuris užteptas plonu sluoksniu sviesto, ir šalia papjaustysite daržovių, tai bus puikus užkandis prie kavos arba arbatos. Tačiau, jeigu jus aplankė svečiai, kurie mėgsta svaigiuosius gėrimus ir ketina pasilikti ilgiau nei porai valandų, tada rekomenduojame supjaustyti įvairias daržoves (agurkus, morkas, paprikas) ir paruošti labai paprastą padažą. Padažas susideda vos iš trijų ar net dviejų ingredientų, t.y.: graikiško jogurto ir česnako, o jeigu norite, galite įdėti krapų, jie pagaivins skonį. Štai jums gaivi, sveika ir be abejo skani užkandėlė prie svaigiųjų gėrimų. Žinoma, prie svaigiųjų gėrimų taip pat praverčia įvairių skonių riešutėliai, kurių būna pirkti bet kuria prekybos centre.

Reklama:

Jeigu gražų vasaros vakarą jus aplankė netikėti svečiai, neišsigąskite, nes jūs visada galite būti jiems pasiruošę, tereikia šiek tiek kantrybės ir fantazijos, o toliau jau jūsų laisvė rinkti, nes visada ant stalo galite patiekti tai, kas labiau patinka jums, nes tai juk jūsų

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt