Sekite naujienas

Namams

Šilumos siurbliai oras oras – KOKYBĖ už Konkurencingą kainą

Paskelbta

-

Šiandien rinkoje galima rasti didelį šilumos siurblių pasirinkimą, tačiau tikrai ne visi klientai žino, kokie oras oras ar oras vanduo šilumos siurbliai yra geresni. Viskas priklauso, nuo daugelio aspektų. Norėdami geriau atsakyti į šį klausimą pasikalbėjome su šilumos siurblių ekspertu. Nieko nelaukdami užduodame kelis dažniausiai užduodamus klausimus:

Kokie šilumos siurbliai populiariausi?

“Lietuvoje turime didelį įvairių šilumos siurblių asortimentą. Galima rasti: oras oras, oras vanduo, gruntas vanduo ir termodinaminius šilumos siurblius. Kiekvienas šilumos siurblys skiriasi savo montavimo technologija. Juk vienus galima gana greitai sumontuoti, kitiems reikia labai daug papildomos įrangos. Taigi, perkamiausi yra šilumos siurbliai.”

Reklama:

Kiek kainuoja kokybiškas šilumos siurblys?

“Vėl gi kaina priklauso nuo gamintojo ir tikslaus modelio. Juk rinkoje galima rasti itin didelį šilumos siurblių pasirinkimą, tačiau dažniausiai klientai renkasi tokius, kurių kainos svyruoja nuo 1000 Eur iki 1500 Eur. Tai, gana populiarus pasirinkimas. Už tokią kainą galite nusipirkti aukštos kokybės šilumos siurblį.”

Kokio gamintojo produkciją geriausia rinktis? 

“Kaip jau minėjome, nesunkiai rasite didelį šilumos siurblių asortimentą. Daug gamintojų ir dar daugiau modelių, tačiau šiandien Lietuvoje yra gana populiarūs “Daikin”, “Samsung” šilumos siurbliai. Šių kompanijų produkcija pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Kiekvienam klientui prieš perkant šilumos siurblį rekomenduojame pasidomėti plačiau apie tokių šilumos siurblių technines savybes. Klauskite pardavėjų ir jie drąsiai patars, koks variantas tinkamiausias jūsų namams.

Populiariausi šilumos siurblių gamintojai:

  • Daikin
  • Samsung
  • Electrolux
  • Invertor
  • Fujitsu
  • Midea
  • Panasonic

Nepamirškite, kad kartais geriau pirkti kiek brangesnį šilumos siurblį, bet tuomet tikrai žinosite, kad įsigijote daug metų tarnausiantį įrenginį”

Kokie atsiliepimai apie oras oras ir oras vanduo šilumos siurblius?

“Viskas priklauso kur skaitysite atsiliepimus. Jeigu įmonių internetinėse svetainėse, tai didelė tikimybė, kad rasite tik teigiamus atsiliepimus. Norint sužinoti realią situaciją, reikėtų peržiūrėti forumus ir juose paklausti interneto vartotojų apie šilumos siurblių kokybę. Taip sužinosite, ar jūsų pasirinktas šilumos siurblys iš tiesų yra kokybiškas. Ar nepermokate? Juk iš tiesų svarbu, kad pasirinktumėte gerą šilumos siurblį ir paskui jis būtų tinkamai sumontuotas. Aišku, nereikia ieškoti pačių pigiausių variantų, tai tik nusipirksite prastos kokybės šilumos siurblius”.

Kokie šilumos siurblių modeliai yra perkamiausi? 

DAIKIN FTXTM30M – 1669 Eur

oras oras

Geras šilumos siurblys

DAIKIN FTXLS25K3/RXLS25M – 1633 Eur

oras oras

Japoniškas šilumos siurblys

FUJITSU AGYG09LVCB – 1418 Eur

Oras oras

Gera kaina už kokybišką šilumos siurblį

SAMSUNG AR12FSFKBWTNEE – 1300 Eur

Samsung kompanija pasižymi aukšta kokybe

ELECTROLUX Avalanche EACS-I12 – 575 Eur

Oras oras

Pigus, bet kokybiškas šilumos siubrlys

Kaip jau supratote, galima rasti ir pigesnius ir brangesnius šilumos siurblius, tačiau labai svarbu, kad šilumos siurblys būtų pritaikytas jūsų individualiems namams.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |