Sekite naujienas

Renginiai

Maistas banketams: ruošti pačiam ar palikti profesionalams?

Paskelbta

-

Maistas banketams

Banketai, furšetai ir kitos progos susirinkti pasikalbėti, padiskutuoti, pasimokyti ir pavalgyti yra labai populiarūs. Švediško stalo tipo maisto patiekimas mūsų šalyje labai „prigijo“ ir daugelis paprasčiausiai nebegali įsivaizduoti kokio nors bendraminčių susitikimo be skanų sumuštinukų bei kavos. Banketai gali labai skirtis. Nuo pačių paprasčiausių, kurių metu vaišinama tik kava ir vieno kąsnio sumuštiniais iki labai prabangių ir didelių stalų, kurie leidžia paprasčiausios šventės arba susitikimo metu pasijausti kaip vestuvėse.

Tiesa, kol vieni galvoja, kad furšetai paruošiami greitai, todėl nereikia samdytis profesionalų, tuo tarpu kiti dažniausiai kreipiasi į specialistus, kurie ne tik puikiai išmano maisto gaminimo subtilybes, tačiau taip pat ir moka dekoruoti stalą bei laikosi tam tikro šventinio etiketo.

Reklama:

Klausimas, ar bandyti visus darbus atlikti pačiam, ar palikti juos tam, kuris geriausiai išmano smulkmenas? Kiekvieno pasirinkimas jo rankose, tačiau mes įvardysime kelis privalumus, kurie dažniausiai paskatina kreiptis į geriausius savo srities profesionalus.

  1. Pirmiausia, žinoma, kokybė. Net jeigu namuose gaminate puikiai ir visa šeima giria, kad jūsų troškiniai verti nuodėmės, deja, tai nereiškia, kad pavyks suruošti banketą ir skanius užkandžius, kurie patenkins skirtingų žmonių poreikius. Jeigu gerbiate svečius, kurie vaišinsis banketo gaminiais – pasiūlykite aukščiausios kokybės skanėstus, kuriuos paruoš profesionalai.
  2. Tuo pačiu reikia įvertinti ir laiko sąnaudas. Daugelis žmonių skuba iš vieno darbo į kitą, tad paprasčiausiai neturi laiko rūpintis maistu, kuriuo bus vaišinami svečiai. Tokiu atveju specialistai tampa geriausia alternatyva, kuria pasinaudoti tikrai verta ir kuri gali užtikrinti, kad skanėstai bus puikūs ir tai iš jūsų nereikalaus laiko.
  3. Šiais laikais žmonės turi tikrai labai daug skirtingų mitybos įpročių. Jeigu nesate tikras, ar pavyks pagaminti veganišką patiekalą – palikite darbus tiems, kurie puikiai žino kaip tai padaryti. Tuomet visi liks patenkinti. Juk geras maistas pataiso nuotaiką. Leiskite Jūsų furšeto svečiams būti laimingiems.
  4. Užsakius paslaugas dažniausiai gaunate ne tik labai skanius patiekalus, tačiau tuo pačiu ir papuoštą stalą. O juk „skanioje“ aplinkoje maistas taip pat yra kur kas skanesnis. Įvertinkite tai ir būtinai pasidomėkite ar pasirinkti specialistai dekoruos stalą.
  5. Užsisakius paslaugą tuo pačiu gausite ir aptarnavimą. Nors dažniausiai banketo metu valgomas šaltas maistas, vieno kasnio sumuštiniai, tačiau kavą vistiek reikia paruošti. Štai atsakingi asmenys pasirūpins ir kava, ir tuo pačiu maistu, kuris jau baigėsi ir kurio atsargas reikia papildyti.
  6. Baigus vaišintis viskas yra sutvarkoma, kad šventės „kaltininkams“ nereikėtų rūpintis indų nurinkimu, suplovimu ir šiukšlių išnešimu. Juk kartais taip gera, kai viskas už jus yra padaryta, o Jums tereikia mėgautis skania kava su saldžiu pyragaičiu.

Visada galite bandyti susitikimo vaišes organizuoti pats, tačiau dažnai neturint patirties galiausiai sumokate kur kas didesnę pinigų sumą nei kad užsisakius paslaugas. Tuo pačiu reikia nepamiršti, kad teks investuoti daug laiko, kadangi tik patirtis leidžia efektyviai pasiūlyti pačias geriausias ir labiausiai poreikius tenkinančias paslaugas. Kuomet yra specialistai, kurie gali viskuo pasirūpinti už jus, kyla klausimas, kodėl to nepalikus jų rankoms ir nepasidžiaugus, kad šiuo metu net ir sudėtingi darbai gali būti padaromi kur kas paprasčiau.

Kad ir koks yra bendruomenės susitikimo tikslas – nustebinkite juos skaniausiais patiekalais, kurie bus pateikti nuostabioje aplinkoje. Tuomet net ir paprastas susitikimas bus kur kas malonesnis, o maistas – skanesnis.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai2 savaitės prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |