Sekite naujienas

Renginiai

Maistas banketams: ruošti pačiam ar palikti profesionalams?

Paskelbta

-

Maistas banketams

Banketai, furšetai ir kitos progos susirinkti pasikalbėti, padiskutuoti, pasimokyti ir pavalgyti yra labai populiarūs. Švediško stalo tipo maisto patiekimas mūsų šalyje labai „prigijo“ ir daugelis paprasčiausiai nebegali įsivaizduoti kokio nors bendraminčių susitikimo be skanų sumuštinukų bei kavos. Banketai gali labai skirtis. Nuo pačių paprasčiausių, kurių metu vaišinama tik kava ir vieno kąsnio sumuštiniais iki labai prabangių ir didelių stalų, kurie leidžia paprasčiausios šventės arba susitikimo metu pasijausti kaip vestuvėse.

Tiesa, kol vieni galvoja, kad furšetai paruošiami greitai, todėl nereikia samdytis profesionalų, tuo tarpu kiti dažniausiai kreipiasi į specialistus, kurie ne tik puikiai išmano maisto gaminimo subtilybes, tačiau taip pat ir moka dekoruoti stalą bei laikosi tam tikro šventinio etiketo.

Klausimas, ar bandyti visus darbus atlikti pačiam, ar palikti juos tam, kuris geriausiai išmano smulkmenas? Kiekvieno pasirinkimas jo rankose, tačiau mes įvardysime kelis privalumus, kurie dažniausiai paskatina kreiptis į geriausius savo srities profesionalus.

  1. Pirmiausia, žinoma, kokybė. Net jeigu namuose gaminate puikiai ir visa šeima giria, kad jūsų troškiniai verti nuodėmės, deja, tai nereiškia, kad pavyks suruošti banketą ir skanius užkandžius, kurie patenkins skirtingų žmonių poreikius. Jeigu gerbiate svečius, kurie vaišinsis banketo gaminiais – pasiūlykite aukščiausios kokybės skanėstus, kuriuos paruoš profesionalai.
  2. Tuo pačiu reikia įvertinti ir laiko sąnaudas. Daugelis žmonių skuba iš vieno darbo į kitą, tad paprasčiausiai neturi laiko rūpintis maistu, kuriuo bus vaišinami svečiai. Tokiu atveju specialistai tampa geriausia alternatyva, kuria pasinaudoti tikrai verta ir kuri gali užtikrinti, kad skanėstai bus puikūs ir tai iš jūsų nereikalaus laiko.
  3. Šiais laikais žmonės turi tikrai labai daug skirtingų mitybos įpročių. Jeigu nesate tikras, ar pavyks pagaminti veganišką patiekalą – palikite darbus tiems, kurie puikiai žino kaip tai padaryti. Tuomet visi liks patenkinti. Juk geras maistas pataiso nuotaiką. Leiskite Jūsų furšeto svečiams būti laimingiems.
  4. Užsakius paslaugas dažniausiai gaunate ne tik labai skanius patiekalus, tačiau tuo pačiu ir papuoštą stalą. O juk „skanioje“ aplinkoje maistas taip pat yra kur kas skanesnis. Įvertinkite tai ir būtinai pasidomėkite ar pasirinkti specialistai dekoruos stalą.
  5. Užsisakius paslaugą tuo pačiu gausite ir aptarnavimą. Nors dažniausiai banketo metu valgomas šaltas maistas, vieno kasnio sumuštiniai, tačiau kavą vistiek reikia paruošti. Štai atsakingi asmenys pasirūpins ir kava, ir tuo pačiu maistu, kuris jau baigėsi ir kurio atsargas reikia papildyti.
  6. Baigus vaišintis viskas yra sutvarkoma, kad šventės „kaltininkams“ nereikėtų rūpintis indų nurinkimu, suplovimu ir šiukšlių išnešimu. Juk kartais taip gera, kai viskas už jus yra padaryta, o Jums tereikia mėgautis skania kava su saldžiu pyragaičiu.

Visada galite bandyti susitikimo vaišes organizuoti pats, tačiau dažnai neturint patirties galiausiai sumokate kur kas didesnę pinigų sumą nei kad užsisakius paslaugas. Tuo pačiu reikia nepamiršti, kad teks investuoti daug laiko, kadangi tik patirtis leidžia efektyviai pasiūlyti pačias geriausias ir labiausiai poreikius tenkinančias paslaugas. Kuomet yra specialistai, kurie gali viskuo pasirūpinti už jus, kyla klausimas, kodėl to nepalikus jų rankoms ir nepasidžiaugus, kad šiuo metu net ir sudėtingi darbai gali būti padaromi kur kas paprasčiau.

Kad ir koks yra bendruomenės susitikimo tikslas – nustebinkite juos skaniausiais patiekalais, kurie bus pateikti nuostabioje aplinkoje. Tuomet net ir paprastas susitikimas bus kur kas malonesnis, o maistas – skanesnis.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |