Sekite naujienas

Verslo idėjos

Kalėdų senelio laiškas vaikams

Paskelbta

-

Verslo idėja – kuri nudžiugins tūkstančius vaikų.

Uždarbis iš prieššventinio triukšmo gali būti puiki priemonė norint gauti tinkamą pradinį kapitalą ir
plėtoti tolesnę verslo veiklą. Taigi, prieš Šv. Kalėdas bus puiki idėja sukurti ir išsiųsti Kalėdų Senelio
laiškus.

Norėdami organizuoti sėkmingą verslą savo namuose, jums reikės biuro įrangos komplekto
(nešiojamas kompiuteris, spausdintuvas, skaitytuvas, laminavimo aparatas ir kt.), gebėjimas dirbti su
įvairiais grafiniais redaktoriais, taip pat kūrybiškas mąstymas ir literatūriniai gebėjimai.

Kalėdų senelio laiškas vaikams

Reikia pažymėti, kad idėja nėra nauja – ji jau išbandyta. Praktika rodo, kad vos per kelis šventinio laikotarpio mėnesius galite uždirbti neblogą kapitalą be didelių pastangų. Labai patogu siūlyti
tokias paslaugas internetu. Pakanka sukurti savo grupę socialiniuose tinkluose ir/ar pilnavertę
svetainę.

Įdomu tai, kad iniciatyvūs tėvai savo vaikams Kalėdų Senelio laiškus užsako ne tik žiemos, bet ir
pavasario bei vasaros mėnesiais. Tokiuose laiškuose dažniausiai būna priminimai vaikui, kad
stebuklingas Senelis visus metus stebi vaiko elgesį ir sėkmę. Juk nuo vaikystės visi girdėjo, kad po
eglute dovanas randa tik „gudrūs ir paklusnūs“. Taigi, jei investuosite į šio verslo reklamą, sezonines
pajamas visiškai įmanoma paversti ištisus metus.

„Be susirašinėjimo su Kalėdų Seneliu organizavimo, galima pasiūlyti ir kitų alternatyvių variantų.
Pavyzdžiui, bendravimas laiškais su mėgstamais animacinių filmų personažais. Patikėkite, vaikų
džiaugsmas ir tėvų dėkingumas nebus riba!“

Atostogų ir stebuklų šiame gyvenime neužtenka visiems, todėl neabejotina, kad toks kūrybingas ir
geraširdis užsiėmimas pasiseks.

Naujaisiais metais visi laukia stebuklo! Ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Stebuklingas laikas linksmybėms gali būti siejamas su Kalėdų Seneliu. Vaikai stengiasi gerai elgtis, kad pasakos veikėjas juos aplankytų ir po medžiu paliktų dovanų. O suaugusieji ruošia staigmenas.

Todėl verslo idėja pagal Kalėdų Senelio laiškus – puiki galimybė užsidirbti per šventes. Tradicinį variantą su atviruku galima papildyti vaizdo sveikinimu arba įgyvendinti savo originalias idėjas.

Norėdami pradėti sėkmingą verslą pagal Kalėdų Senelio laiškus, turite pasiruošti iš anksto. Svarbu apgalvoti kiekvieną smulkmeną – tik taip galima gauti norimą pelną.

Kalėdų senelio laiškas vaikams

Kaip sukurti savo verslą pagal Kalėdų Senelio laiškus: nuo ko pradėti?

Pirmas žingsnis – nuspręsti dėl raidžių formato. Dažniausias variantas – spausdinti ant atvirukų ar specialių formų. Todėl pirmiausia turite paruošti šabloną. Sveikinimai atspausdinami ant dailaus dizaino firminio blanko ir įdedami į naujametinį voką.

Verta parengti keletą variantų: berniukams ir mergaitėms, taip pat skirtingus sveikinimus, atsižvelgiant į adresato amžių.

Sveikinimų laiško išdėstymas atliekamas “Adobe Photoshop” arba panašių funkcijų programa. Tekstą galima rasti internete arba susikurti patiems. Geriausias variantas yra kūrybiškas standartinio sveikinimo pertvarkymas. Kad noras būtų asmeniškesnis, paklauskite kliento reikalingų detalių, pavyzdžiui, adresato svajonės.

Kitas būdas pasveikinti vaiką ar suaugusįjį yra vaizdo laiškas. Tai kainuoja brangiau, nes filmavimui prireiks specialios įrangos, Kalėdų Senelio kostiumo, dekoracijų pasakiškai atmosferai sukurti. Kuo geresnis ir spalvingesnis vaizdo įrašas, tuo didesnė jo kaina.

Kitas svarbus aspektas – suprasti, kokiai amžiaus kategorijai bus skirta idėja. Tai leis teisingai dėti kirčius rašant ir atrenkant tekstus.

Kitas etapas – reklamos strategijos kūrimas ir reklamos kanalų pasirinkimas.

Apskritai, parengiamieji verslo idėjos įgyvendinimo etapai pagal Kalėdų Senelio laiškus yra tokie:

 • šablonų kūrimas;
 • ieškoti foto ar video studijos;
 • eksploatacinių medžiagų pirkimas;
 • pradėti reklaminę kampaniją.

Norėdami reklamuoti paruoštą verslą Kalėdų Senelio Naujųjų metų sveikinimu, galite naudoti įvairius metodus: nuo standartinių skelbimų vaikų darželiuose iki socialinių tinklų.

Kiek reikia norint pradėti verslą?

Norėdami sužinoti, kiek reikia investuoti į verslą, kad galėtumėte išsiųsti laiškus Kalėdų Seneliui, prieš kurdami savo verslą atlikite skaičiavimus. Būtina atsižvelgti į:

 • galimų gavėjų skaičius;
 • blankų, antspaudų ir vokų kaina;
 • kostiumų ir įrangos nuomos išlaidos;
 • reklamos ir kitos reklamos išlaidos.

Paskaičiavus būtinas išlaidas verslo pradžiai, reikia apsispręsti dėl vieno atviruko ar vaizdo įrašo kainos. Taigi galite apskaičiuoti, kaip greitai atsipirks investicija ir kokį realų pelną galite gauti.

Jums gali prireikti asistento, pvz., operatoriaus ir redaktoriaus. Tokiu atveju verta iš anksto susitarti, kiek procentų nuo kiekvieno vaizdo įrašo gaus partneris. Ši suma turi būti įtraukta į privalomų išlaidų sąrašą.

Kiek galite uždirbti iš Kalėdų Senelio laiškų siuntimo verslo?

Verslas iš Kalėdų Senelio laiškų atneš skirtingą pelną, priklausomai nuo masto. Galite aprėpti kelis vietinius darželius ir mokyklas arba galite pradėti teikti paslaugą, kuri veiks visoje šalyje. Tačiau tam turėsite galvoti ne tik apie pačius sveikinimus, bet ir apie pristatymą į reikiamus regionus.

Apskritai laukiamas pelnas priklauso nuo kelių niuansų:

 • sveikinimų formatas;
 • kiekvieno laiško ar vaizdo įrašo kaina;
 • užsakymų skaičius;
 • nuosavų išteklių prieinamumas.

Viena iš galimybių yra nusipirkti paruoštą verslą.  Tokiu atveju sutaupysite laiko ir įsigysite jau sukurtą verslą: su rekvizitais, kostiumais, dekoracijomis ir įranga. Be to, ankstesnis savininkas perleidžia ir aktyvių klientų bazę. Todėl galite būti garantuoti, kad pradėsite uždirbti, įveikę visus sunkiausius etapus.

Verslo niuansai

Tiems, kurie ketina pradėti teikti Kalėdų Senelio laiškų paslaugą, domisi ne tik, kaip sukurti savo verslą, bet ir su kokiais sunkumais gali susidurti verslininkas.

Didelė konkurencija. Per Šv. Kalėdų šventes yra galimybė per trumpą laiką tinkamai uždirbti pinigų, todėl daugelis žmonių stengiasi pasinaudoti šia galimybe. Išeitis iš šios situacijos – sugalvoti ką nors originalaus, kitaip nei konkurentų pasiūlymai.

Geriausias pasirinkimas – kelių skirtingų paslaugų derinimas. Pavyzdžiui, klientams galite pasiūlyti ne tik suasmenintus Kalėdų Senelio atvirukus, bet ir originalius kalendorius, žaislus, saldainius. Arba filmuokite sveikinimus ir fotografuokite Naujųjų metų fotosesijas.

Svarbiausia – subalansuotas požiūris į verslą ir detalus verslo planas pradžioje!

Keletas naudingų nuorodų:

Ačiū skaitytojui už atsiųstą idėją.

Dėl pagalbos perkant produkciją iš Allegro.pl kreipkitės į marek@mariakas.lt

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |