Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja karantino metu: allegro.pl produkcijos prekyba Lietuvoje

Paskelbta

-

Karantino metu lėtėja ekonomika, daugėja bedarbių ir sunkiau pradėti naują verslą. Tačiau nėra padėties be išeities. Visi supratome, kad karantinas – dėkingas laikotarpis elektroninei prekybai. Žmonės, uždaryti namuose, šluote šluoja internetines parduotuves. Juk belieka vienintelė pramoga – pirkti. O perka žmonės tikrai labai įvairius dalykus: aprangą, laisvalaikio avalynę, buities prietaisus, namų apyvokos reikmenis, techniką. Tad čia yra terpė jums ir naujam verslui.

Lenkija – aukso vidurys

Reklama:

Sugalvojote, jog pradėsite savo verslą – elektroninę prekybą. Kinija tapo nebe tokia populiari, iš Amerikos prekės keliauja ilgai, o štai Lenkija – aukso vidurys. Čia prekės gerokai pigesnės, tad jums pavyks užsidirbti. Kad nereikėtų ieškoti prekių skirtingose vietose, rinkitės populiarią Lenkijos svetainę allegro.pl/. Didelių investicijų jums neprireiks. Užteks 1000-2000 Eur.

Ši verslo schema – labai paprasta. Pirmiausia išsirinkite allegro.pl produkciją, apie kurią turite žinių. Lenkijoje prekių kainos ženkliai mažesnės nei Lietuvoje, pradedant nuo kompiuterinės technikos, baigiant bižuterija ar drabužiais. Rinkitės tai, kas jums atrodo artima, apie ką galėsite konsultuoti žmones ir, žinoma, geras kainas, kurios leis jums uždirbti Lietuvoje.

Parsivežti prekes itin paprasta

Pagaliau radote išsvajotą produkciją geromis kainomis. Lieka vienintelis klausimas – kaip parsivežti daiktus į Lietuvą? Tai tikrai nėra problema. Egzistuoja daugybė įmonių, kurios padeda nupirkti produkciją iš Lenkijos.

Pavyzdžiui pirkeu.lt gali nupirkti ir atsiųsti produkciją jums į namus. Jei nusipirkti norite patys, jums tereikės nurodyti vežėjų sandėlio adresą Lenkijoje. Tokią paslaugą verta rinktis ir dėl kainos. Jei parduotuvė jums prekes ir atsiųstų į Lietuvą, transportavimo kaina gerokai apkarpytų jūsų uždarbio eilutę.

Kurkite terpę prekėms ir nepamirškite reklamos

Taigi, produkciją jau turite, tačiau kaip ją parduoti? Kurkite arba nuomokitės elektroninę parduotuvę, sukelkite į ją savo prekes su aprašais, nuotraukomis ir pradėkite prekybą.

Aišku, tą pačią sekundę, kai tik paleisite savo parduotuvę, antplūdžio nesitikėkite. Ją reikės reklamuoti. Čia jums padės Google ads, Facebook, SEO, Instagram ir kiti kanalai, kurie kone be jūsų pastangų pasiekia žmones. Šių priemonių pagalba užaugsite žymiai greičiau.

Nenorite vargti ir administruoti savo tinklalapio, į jį investuoti? Yra ir kitas variantas – parduoti produkciją tiesiog socialinio tinklo Facebook grupėse. Darbo įdėti reikės, tačiau čia viskas nemokama – tik eik ir dirbk.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt