Sekite naujienas

Verslo idėjos

Verslo idėja karantino metu: allegro.pl produkcijos prekyba Lietuvoje

Paskelbta

-

Karantino metu lėtėja ekonomika, daugėja bedarbių ir sunkiau pradėti naują verslą. Tačiau nėra padėties be išeities. Visi supratome, kad karantinas – dėkingas laikotarpis elektroninei prekybai. Žmonės, uždaryti namuose, šluote šluoja internetines parduotuves. Juk belieka vienintelė pramoga – pirkti. O perka žmonės tikrai labai įvairius dalykus: aprangą, laisvalaikio avalynę, buities prietaisus, namų apyvokos reikmenis, techniką. Tad čia yra terpė jums ir naujam verslui.

Lenkija – aukso vidurys

Reklama:

Sugalvojote, jog pradėsite savo verslą – elektroninę prekybą. Kinija tapo nebe tokia populiari, iš Amerikos prekės keliauja ilgai, o štai Lenkija – aukso vidurys. Čia prekės gerokai pigesnės, tad jums pavyks užsidirbti. Kad nereikėtų ieškoti prekių skirtingose vietose, rinkitės populiarią Lenkijos svetainę allegro.pl/. Didelių investicijų jums neprireiks. Užteks 1000-2000 Eur.

Ši verslo schema – labai paprasta. Pirmiausia išsirinkite allegro.pl produkciją, apie kurią turite žinių. Lenkijoje prekių kainos ženkliai mažesnės nei Lietuvoje, pradedant nuo kompiuterinės technikos, baigiant bižuterija ar drabužiais. Rinkitės tai, kas jums atrodo artima, apie ką galėsite konsultuoti žmones ir, žinoma, geras kainas, kurios leis jums uždirbti Lietuvoje.

Parsivežti prekes itin paprasta

Pagaliau radote išsvajotą produkciją geromis kainomis. Lieka vienintelis klausimas – kaip parsivežti daiktus į Lietuvą? Tai tikrai nėra problema. Egzistuoja daugybė įmonių, kurios padeda nupirkti produkciją iš Lenkijos.

Pavyzdžiui pirkeu.lt gali nupirkti ir atsiųsti produkciją jums į namus. Jei nusipirkti norite patys, jums tereikės nurodyti vežėjų sandėlio adresą Lenkijoje. Tokią paslaugą verta rinktis ir dėl kainos. Jei parduotuvė jums prekes ir atsiųstų į Lietuvą, transportavimo kaina gerokai apkarpytų jūsų uždarbio eilutę.

Kurkite terpę prekėms ir nepamirškite reklamos

Taigi, produkciją jau turite, tačiau kaip ją parduoti? Kurkite arba nuomokitės elektroninę parduotuvę, sukelkite į ją savo prekes su aprašais, nuotraukomis ir pradėkite prekybą.

Aišku, tą pačią sekundę, kai tik paleisite savo parduotuvę, antplūdžio nesitikėkite. Ją reikės reklamuoti. Čia jums padės Google ads, Facebook, SEO, Instagram ir kiti kanalai, kurie kone be jūsų pastangų pasiekia žmones. Šių priemonių pagalba užaugsite žymiai greičiau.

Nenorite vargti ir administruoti savo tinklalapio, į jį investuoti? Yra ir kitas variantas – parduoti produkciją tiesiog socialinio tinklo Facebook grupėse. Darbo įdėti reikės, tačiau čia viskas nemokama – tik eik ir dirbk.

Naujienos

Verslo Vikingai

Nekilnojamas turtas2 d. prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Pirkitpadangas.lt vadovas Domantas Dulkė: „Į padangų verslą kaip naujokas aš nelįsčiau“

Domantui Dulkei dabar pats darbymetis. Pirkitpadangas.lt vadovas neslepia, kad jo verslas – labai sezoninis, o artėjant šaltajam metų sezonui ateina...

Justina Dargevičė fotografė Justina Dargevičė fotografė
Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

„Onzė“ vadovė Rasa Mišelinskė: „Logistikoje daugėja vadovių moterų ir tai labai džiugina“

Už „Taupykite savo laiką“ šūkiu besivadovaujančios logistikos kompanijos „Onzė“ vairo – veikli moteris, mama, kuri nebijo rizikuoti, bandyti ir imti...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |