Verslas

„Google“ atšaukia pusę projektų savo vidinėje R&D grupėje „Area 120“

Paskelbta

-

„Google“ generalinis direktorius Sundaras Pichai, praėjusią savaitę kalbėjęs „Code“ konferencijoje, pasiūlė, kad technologijų įmonė turėtų tapti 20 % efektyvesnė. Dabar atrodo, kad prognozės gali išsipildyti. „Google“ patvirtino, kad bendrovė mažina projektus savo tyrimų ir plėtros padalinyje, vadinamame „Area 120“.

Reklama

Antradienį bendrovė informavo darbuotojus apie „sumažinimą“, dėl kurio inkubatoriaus dydis sumažės perpus, nes pusė komandų, dirbančių su naujų produktų naujovėmis, sužinojo, kad jų projektai atšaukiami. Anksčiau 120 zonoje buvo 14 projektų, o jų skaičius buvo sumažintas iki septynių. Darbuotojams, kurių projektai nebus tęsiami, buvo pranešta, kad iki 2023 m. sausio mėn. jie turės susirasti naują darbą „Google“, kitaip jie bus atleisti. Neaišku, ar visi galės tai padaryti.

Pasak „Area 120“ vadovo Eliaso Romano, padalinys siekia sutelkti dėmesį tik į pirmuosius dirbtinio intelekto projektus, priešingai nei anksčiau buvo įpareigota kurstyti produktų inkubavimą visoje „Google“.

„Area 120 yra vidinis eksperimentinių naujų produktų inkubatorius. Grupė reguliariai pradeda ir sustabdo projektus, siekdama perspektyviausių galimybių“, – sakė „Google“ atstovas. „Neseniai pasidalijome, kad „Area 120“ dėmesys bus nukreiptas į projektus, kurie remiasi „Google“ didelėmis investicijomis į AI ir gali išspręsti svarbias vartotojų problemas. Dėl to „Area 120“ nutraukia keletą projektų, kad būtų galima atlikti naujus darbus. Paveikti komandos nariai gaus specialią pagalbą tyrinėdami naujus „Google“ projektus ir galimybes.

Bėgant metams, padalinys pristatė daugybę sėkmingų produktų, įskaitant HTML5 žaidimų platformą GameSnacks, dabar integruotą su Google Chrome; „AirTable“ konkurentas „Tables“, kuris išėjo į „Google Cloud“; dirbtinio intelekto valdoma pokalbių skelbimų platforma „AdLingo“, kuri taip pat išėjo į debesį; vaizdo platformos „Tangi” ir „Shoploop”, kurios atitinkamai išėjo į „Google Search” ir „Shopping”; žiniatinklio kelionių programėlė „Touring Bird”.

Vienas iš projektų, kurie šiuo metu nutraukiami dėl pakeitimų, yra praėjusių metų pabaigoje pristatyta paslauga „Qaya“, siūlanti internetines parduotuves skaitmeninių kūrėjų. Panašiai kaip šiandien prieinami „nuoroda bio“ sprendimai, pvz., „Linktree“ ar „Beacons“, „Qaya“ papildomai integruota su „Google“ paieška ir „Google“ apsipirkimu. Ji taip pat gali būti susieta su „YouTube“ prekių lentyna, kad būtų reklamuojami kūrėjo produktai ir paslaugos.

Kiti šeši atšaukti projektai dar nebuvo pradėti, bet apėmė „Google“ skaičiuoklių finansinės apskaitos projektą, kitą su apsipirkimu susijusį produktą, AR / VR analizę ir, deja, tris su klimatu susijusius projektus. Pastarieji projektai buvo skirti elektromobilių įkrovimo žemėlapiams su maršrutų nustatymu, anglies dioksido apskaita IT ir anglies dioksido matavimui miškuose.

Pakeitimai įvyko po praėjusių metų „Area 120“ komandos reorganizavimo, kai grupė buvo perkelta į naują „Google Labs“ padalinį, kuriam vadovauja veteranas „Google“ darbuotojas Clay Bavoras. Tada inkubatorius buvo sugrupuotas kartu su kitomis į ateitį nukreiptomis „Google“ pastangomis, tokiomis kaip virtualios ir papildytos realybės plėtra ir pažangiausias holografinių vaizdo konferencijų projektas, žinomas kaip „Project Starline“. Suprantame, kad „Google Labs“ ir „Starline“ kol kas įtakos neturi.

Pichai liepą paskelbė, kad „Google“ sulėtins samdymą ir sutelks dėmesį, tačiau bendrovė teigė, kad didesni atleidimai neplanuojami – ji vis tiek samdys inžinerinius, techninius ir kitus svarbius vaidmenis. Tačiau, atnaujindama dėmesį į produktyvumą, bendrovė pripažįsta, kad gali prireikti pertvarkyti komandas, atsisakyti produktų ar net kartais panaikinti vaidmenis.

Kalbant apie „Area 120“ komandos narius, kurių projektai buvo nutraukti, „Google“ įdarbintojai stengsis padėti jiems rasti naujų vaidmenų, nors tokiose situacijose įdarbinimas nėra savaime suprantamas dalykas.

Komentuokite

Populiariausia

Exit mobile version