Sekite naujienas

Auto

Automobilių supirkimas 2020-ais – vėl atgimė!

Paskelbta

-

2019-ųjų metų pabaigoje buvo vis dažniau ir vis garsiau kalbama apie tai, kad artėja pabaiga automobilių supirkimų verslui, kadangi įstatymai pakoregavo auto pardavimų Ukrainai galimybes, tad supirkėjams paprasčiausiai nebeapsimoks supirkti seno modelio transporto priemonių.

Visgi, automobilių supirkimas Alytuje vis dar džiugina gana dideliais supirkimo mastais, didesniuose šalies miestuose – jis dar didesni. Tai rodo, kad prognozės ne tik kad nepasitvirtino, tačiau rezultatas net priešingi nei buvo tikėtasi. Prie to daug prisidėjo naujas LR įstatymais, kuris suteikia galimybę gauti 1 000 eurų kompensaciją įsigyjant mažiau taršą mašiną.

Reklama:

Labai daug buvo kalbama apie dyzelines transporto priemones, kurių kiekius kelyje bandoma sumažinti. Natūraliai buvo tikėtasi, kad žmonės nepirks ir neparduos, tad supirkėjai turės mažiau darbo. Visgi, šiuo metu supirkimai punktai padeda susitvarkyti visus dokumentus, kad asmuo utilizavę seno modelio mašiną gauti minėtą  1 000 eurų kompensaciją naujos mašinos įsigijimui. Tai paskatino žmones parduoti mašinas būtent supirkėjams. Taip pat – pirkti iš tų, kurie ir parduoda.

Papildomai sugriežtinamos Regitros taisyklės dėl automobilio pardavimo. Supirkėjai turi daugiau dėmesio skirti parduodamai transporto priemonei, užtikrinti, kad ji ne tik puikiai veiks, tačiau ir bus mažiau tarši. Vėlgi, rezultatas ne toks, koks buvo numanomas, kadangi supirkėjai prie to gana puikiai prisitaikė. O tai džiugina ir pirkėjus, kurie gali būti ramūs, kad pirkdami oficialiai iš įmonės gauna tokią mašiną, kokia yra pristatoma.

Planuojantys parduoti transporto priemones taip pat turėtų bendradarbiauti su supirkėjais. Kai kuriems svarbu, kad net ir prastai veikianti mašina būtų „prikelta naujam gyvenimui“, tuo tarpu kiti nori, kad pardavimo dokumentai būtų kuo greičiau sutvarkomi, galima būtų pretenduoti į kompensaciją.

Reklama:

Jeigu Jums yra aktualūs visi aptarti niuansai – tokiu atveju bendradarbiavimas su supirkėjais, kurie, panašu, kad ir toliau siūlys savo paslaugas – geriausias pasirinkimas.

Regitros įstatymai kinta, lygiai taip pat juos koreguoja ir Aplinkos Ministerija bei Kelių direkcija.  Norėdami būti ramūs, kad tiek pirkimo, tiek auto pardavimo procesas bus atliktas tvarkingai – geriausia bendradarbiauti su šios sferos profesionalais.

Praktika rodo, kad norėdami užsidirbti daugiau – jie duoda naudos ir pirkėjams bei pardavėjams.

Skaitykite
Reklama
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |