Sekite naujienas

Prekės

Darbas suryja visą jūsų laiką? Pasirūpinkite savimi greitai ir efektyviai

Paskelbta

-

Ne paslaptis, kad dažno iš mūsų gyvenime darbas užima labai didelę dalį – neretai kur kas daugiau nei tradicines 8 valandas. Ir nors dirbdami po keliolika valandų per parą iš tiesų galime pasiekti puikių profesinių rezultatų, nesunku pastebėti, kad tiek daug dirbant, neliks laiko tinkamai pasirūpinti išvaizda bei fizine sveikata. Gera žinia ta, kad visgi yra greitų būdų suteikti efektyvią pagalbą sau.

Hialurono rūgštis padės išsaugoti odos jaunystę

Papilkėjusi, natūralų spindesį, sveiką išvaizdą praradusi veido oda – vienas greičiausiai didelį darbo krūvį bei bemieges naktis išduodančių veiksnių. Tad visi, kurių profesinis krūvis yra ypač didelis bei neatsiejamas nuo įtempto darbo kompiuteriu ar bemiegių naktų, turėtų rinktis Dr.OHHIRA® hialurono rūgštį veidui. Hialurono rūgštis ypatinga tuo, jog pritraukia drėgmę ir ją išlaiko ląstelėse, tad oda neišsausėja; nepraranda stangrumo bei elastingumo; atrodo gaiviai bei sveikai švyti; išvengiama papilkėjimo.

Reklama:

Beje, hialuronas naudingas ne tik veidui, bet ir akims – drėkina jas, tad idealiai tinka žmonėms, kurie kasdien dirba kompiuteriu: bus išvengta akių išsausėjimo ir paraudimo, sukeliančio smėlio pripiltų akių efektą bei trukdančio susikoncertuoti darbui.

Tačiau taip pat svarbu prisiminti, kad geriausius rezultatus pastebėsite tik tuo atveju, jei nuolat naudosite hialurono rūgštį, kadangi ši medžiaga organizme išsilaiko tik 2 – 3 dienas.
Geriamas skystas kolagenas naudingas jūsų plaukams ir sąnariams

Tie žmones, kurie labai daug dirba, patiria ir daug streso, nuolat patenka į konfliktines situacijas, o tai neigiamai paveikia įvairias mūsų kūno dalis, įskaitant ir plaukus. Didelis darbo krūvis, stresas, bemiegės naktys silpnina plauko struktūrą. Be to, daug dirbant, tampa vis sunkiau surasti laiko palepinti plaukus įvairiomis grožio priemonėmis, pavyzdžiui, serumais ar kaukėmis. Būtent todėl geriausiu sprendimu tampa efektyvios priemonės, kurios nereikalauja daug laiko, pavyzdžiui, skystas geriamas kolagenas plaukams. Tai – statybinė plaukų medžiaga, todėl gaunant jos pakankamai, ilgainiui atkuriama plauko struktūra, jis sutvirtėja, įgauna sveiką spindesį.

Klaidinga galvoti, kad sąnarių skausmą patiria tik fizinį darbą dirbantys asmenys – ilgas sėdimas darbas taip pat gali tapti šio skausmo priežastimi. Šiuo atveju taip pat naudingas kolagenas – jis užkirs kelią sąnarių kremzlės dilimui bei sumažins sąnarių skausmo tikimybę.
Didelis darbo krūvis – nebe pasiteisinimas, jog negalite skirti pakankamai laiko savo išvaizdos bei sveikatos puoselėjimui: hialurono rūgšties ir kolageno vartojimas nepareikalaus daug laiko, tačiau užtikrins efektyvią pagalbą jūsų odai, plaukams, akims, sąnariams.

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |