Sekite naujienas

Auto

O. Tanako ir TOYOTA YARIS WRC triumfas Švedijoje

Paskelbta

-

TOYOTA GAZOO RACING ralio komanda švenčia savo pirmąją pergalę 2019-ųjų FIA Pasauliniame ralio čempionato sezone –  Ottas Tanakas ir  Martinas Jarveoja  iškovojo pergalę antrajame Švedijos ralio etape. Tai jau antroji TOYOTA YARIS WRC pergalė po triumfo 2017-aisiais. O. Tanakas taip pat laimėjo ir „Rally-end“ etapą, kuriame susirinko maksimalų taškų skaičių.

Copyright: Toyota Gazoo Racing WRC

Šių metų Švedijos ralyje vairuotojams teko susidurti su itin sunkiomis oro sąlygomis, kuomet dėl šiltos oro temperatūros ledas bei sniegas pradėjo tirpti. Nepaisydamas sudėtingų sąlygų, Otas pademonstavo nepriekaištingus vairavimo įgūdžius ir tapo lyderiu WRC vairuotojų įskaitoje. Po sėkmingos etapo penktadienį O. Tanakas sugebėjo iškovoti beveik pilnos minutės pranašumą. O sekmadienį O. Tanakas „Power Stage“ etape pasirodė geriausiai bei pelnė 3,5 sekundės ir penkis papildomus bonus taškus.

Akio Toyoda (Komandos pirmininkas):

“Mums pavyko išsikovoti savo pirmąją sezono pergalę Švedijos ralyje. Norėčiau pasveikinti ir padėkoti  Otui, Martinui ir komandai, už šį rezultatą. Taip pat norėčiau padėkoti visiems mūsų fanams bei partneriams už jų paramą. Akimirka, kuomet mūsų komanda laimėjo šį ralį prieš dvejus metus, dalyvaudama vos antrą kartą, man buvo sunkiai suvokiama. Aš vis dar aiškiai pamenu nuostabą ir džiaugsmą, kurį tuomet jaučiau. Šių metų pergalė kitokia – mes turėjome galimybę kautis dėl pergalės nuo pat pradžių. Palyginus šių metų ralį, su džiaugsminguoju raliu 2017-ais bei ypatingai sunkiu 2018-ais, aš supratau, kaip mūsų komanda užaugo“

http://www.mototoja.lt/toyota/

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos