Sekite naujienas

Auto

Techninė pagalba Vilniuje – “Tralas24h“

Paskelbta

-

Tralas24h“ – skubios pagalbos kelyje įmonė, prieinama visą parą, visą parą budi specialistas, kuris priima jūsų skambutį ir padės iškilus bet kokiai avarijai. Nesvarbu, kokia užduotis yra mūsų specialistai, nes jie yra gerai išmokyti valdyti bet kokias situacijas. Nepriklausomai nuo dienos ar metų laiko, net ir per šventes visada dirba kažkas, kas laukia jūsų skambučio.

Ar sugedote, kelyje ar namuose? „Tralas24h“ yra pagalba bet kokioje situacijoje. Turime specialistą, kuris ateis ir sutvarkys jūsų variklį arba suteiks jums paskatinimo, jei negalėsite užvesti automobilio ryte ar bet kuriuo paros metu. Jei mūsų specialistas nesugeba užvesti jūsų automobilio, mes galime jį pristatyti į mūsų degalinę, kad galėtume giliau pažvelgti į jūsų automobilio problemas.

Techninė pagalba Vilniuje avarijos ar automobilio sudužimo atveju mūsų specialistai galės padėti jums visais įmanomais būdais. Mes ištrauksime jūsų automobilį iš avarijos ir pateksime į jūsų parduotuvę, kad pamatytume, ką galime padaryti. Jei liktų kokių nors laužo, mes skubiai ir teisingai juos sunaikintume.

Reklama:

Techninės pagalbos paslaugos teikiamos 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

Mes galime dirbti su daugybe skirtingų tipų mašinų, tokių kaip …

– Automobilis

– Van

– Džipai

Reklama:

– visureigiai automobiliai

– Dviračiai ir keturračiai

– Statybinės medžiagos ir įvairių rūšių technika

Techninė pagalba Vilniuje Greita ir profesionali pagalba kelyje

Mes teikiame tokią pagalbą, kaip…

– Mes padidiname jūsų akumuliatorių kritiniu atveju

– Mes galime gabenti jūsų transporto priemonę į bet kurią pageidaujamą vietą

– Mes taip pat pašaliname nepageidaujamas ar įstatymus besilaikančias transporto priemones iš gatvės ar kaimynystės

– Jei reikia, galime atrakinti jūsų automobilį arba iššifruoti elektrinę transporto priemonę (mes tai darome tik gavę kliento sutikimą).

– Mes taip pat dirbame kaimyninėse šalyse, tokiose kaip Latvija, Estija ir Lenkija

– Mes galime gabenti nuo 1 iki 3 transporto priemonių vienu metu, užtikrindami patogumą ir lankstumą.

Mūsų specialistai yra profesionaliai paruošti ir labai mandagūs, todėl jums nėra dėl ko nerimauti, tiesiog paskambinkite ir vienas iš mūsų specialistų jums padės jums padėti iškilus bet kokiai kritinei situacijai.

Techninė pagalba Vilniuje – Jei kyla avarinė situacija ir negalite užvesti automobilio, nedvejodami skambinkite +37063299777, nedvejodami skambinkite ir pasitarkite su vienu iš mūsų specialistų. Mes visada esame tam, kad padėtume jums prireikus. Mes labai didžiuojamės ar teikiame techninę pagalbą, todėl mūsų klientai yra prioritetas numeris vienas.

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |