Connect with us

Paslaugos

Vertimai: kokios tendencijos pastebimos?

Atsižvelgiant į tai, kad vertimai yra populiari paslauga ir tarp fizinių, ir tarp juridinių asmenų, galima tik daryti išvadą, kad informacija apie juos visada yra labai laukiama. Ne išimtis ir tendencijos – kiekvienas, kuris dažnai naudojasi ar dar tik planuoja pasinaudoti šia paslauga, verta žinoti, kokios tendencijos pastebimos esamu momentu. Taigi, jei vertimai ir vertimų biuras – jums yra nesvetimi žodžiai, pat metas apie juos sužinoti daugiau.

Pigiausiai kainuoja vertimai į kaimynių šalių kalbas

Ne paslaptis, kad vertimo kaina yra vienas labiausiai dominančių dalykų, tad kokios tendencijos pastebimos? Jei kalbėtume apie tai, kokie vertimai kainuoja pigiausiai, matytume, kad mažiausiai mokėti reikės už vertimus į kaimyninių šalių kalba (pavyzdžiui, lietuvių – lenkų; lietuvių – rusų; lietuvių – latvių ir t.t.). Taip pat pastebima ir atvirkštinė tendencija: kuo šalis tolimesnė bei egzotiškesnė, tuo brangiau kainuoja vertimai į jos kalbą.

Vis daugiau ir daugiau vertimų biurų savo paslaugas teikia nuotoliniu būdu

Pastebima ir dar viena tendencija – vis daugiau vertimų biurų savo paslaugas teikia nuotoliniu būdu. Belieka tik pridurti, kad šis sprendimas – ypač sveikintinas, juk komfortą mėgsta visi.

Laisvai samdomi vertėjai vertimų biurus lenkia lankstumu

Pats metas įvardinti ir dar vieną tendenciją, kuri, galbūt, šiek tiek nuliūdins vertimų biurų darbuotojus. Viskas todėl, kad laisvai samdomi vertėjai vertimų biurų lenkia savo lankstumu – šie specialistai kur kas dažniau teikia paslaugas nuotoliniu būdu; neriboja darbo valandų. Natūralu, kad tai užsakovu žavi kur kas labiau.

Studentai bei moksleiviai gali tikėtis nuolaidų

Vertimų biuras paroles.lt yra viena iš tų vietų, kur galima tikėtis ir nuolaidų. Pastebima, kad didelė dalis vertimų biurų suteikia nuolaidas studentams ir moksleiviams.

Nuolaidos suteikiamos ir nuolatiniams klientams

Vis dėlto, įvardinto grupės tikrai nėra vienintelė, kurio gali tikėtis nuolaidų – verta pabrėžti, kad jos suteikiamos ir nuolatiniams klientams.

Vertimų biurai siūlo ne tik vertimų paslaugas

Dar viena tendencija – vis daugiau ir daugiau vertimų biurų siūlo ne tik vertimo paslaugas, bet ir galimybę mokytis užsienio kalbų.