Sekite naujienas

Sveikata

Dantų priežiūra ir tai, ko neturėtų pamiršti nei vienas iš mūsų

Paskelbta

-

Apie dantu akmenis

Ne kiekvienas vartotojas pakankamai dėmesio skiria savo dantų priežiūrai. Tiesą sakant, pastebima, kad didelė dalis žmonių apskritai nuvertina savo dantų priežiūros svarbą. Jie nemano, kad tai yra būtina ir svarbu. Tačiau puikiai suprantama, kad nereikia ilgai laukti, kol toks neteisingas požiūris yra pakeičiamas. Juk nepaisant to, kokie bebūtų mūsų stiprūs dantys ar kokia bebūtų puiki genetika, anksčiau ar vėliau dantis pažeidžia kariesas, susiformuoja akmenys, kyla įvairūs uždegimai ir atsiranda kitų rimtų problemų, todėl kiekvienas iš mūsų turėtume pradėti daugiau dėmesio skirti savo dantų priežiūrai ir bendrai burnos higienai.

Kita vertus, jei iki šiol to nedarėte, turbūt visa tai jūsų neįtikino. Tačiau jei daugiau pasidomėtumėte įvairiomis dantų problemomis, tokį neteisingą požiūrį tikėtina, kad neilgai trukus pakeistumėte. Pavyzdžiui, pasidomėkite apie dantų akmenis (http://vivussanus.lt/dantu-akmenys/) ir labai greitai suprasite, kokią didelę neigiamą įtaką jie turi bendrai dantų ir burnos būklei. Besikaupiant dantų akmenims, dažnėja įvairūs uždegimai, dantys gali būti kur kas lengviau pažeidžiami karieso ir kt. Ir, žinoma, tai tik viena iš daugelio galimų dantų problemų, todėl nemanykite, kad galite susidurti tik su karieso pažeistais dantimis.

Nereikėtų pamiršti, kad pastaruoju metu labai populiariomis paslaugomis tampa ir dantų implantavimas bei jų protezavimas. Tai rodo, kad dantų praradimo problema yra labai opi šiuolaikinių vartotojų tarpe. Ir į ją tikrai nereikėtų žvelgti pro pirštus. Kaip bebūtų, nemaža dalis žmonių taip nemano. Pastebima, kad kai kurie vartotojai vadovaujasi nuomone, kad jei nėra danties – nėra ir problemos. Tačiau akivaizdu, kad tai yra daugiau nei klaidingas požiūris. Jei prarandamas bent vienas dantis, neilgai trukus gali kilti daug papildomų problemų, tarp kurių yra ne tik psichologinis diskomfortas, tačiau taip pat ir fiziniai pakitimai, pvz., besistumiantys dantys, nykstantis kaulas, pasikeičiantis sąkandis ir kt.

Taigi, kaip jau supratote, dantų problemų yra daugybė ir į jas jokiu būdu negalima žvelgti atsainiai. Todėl domėkitės tuo, ką rekomenduoja odontologai, rūpinkitės savo burnos higiena ir pas savo odontologus lankykitės reguliariai.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos