Sekite naujienas

Sveikata

Dantų protezavimas: fiksuoti ir išimami protezai. Rūšys ir tipai

Paskelbta

-

Praradus nuosavus dantis daugelis puola į paniką. Kaip gyventi dabar? Suprantama, jog be dantų ne tik nepavyks kramtyti arba šypsotis, tačiau irs žandikaulio kaulas, keisis žmogaus veido išvaizda. Deja, dantų netekimas tikrai nesiejamas tik su prasta burnos priežiūra, kadangi kartais kalta genetika, o kartais nelaimė.

Ką daryti tokiu atveju, kai nuosavų dantų nebėra, tačiau norisi gyventi komfortabiliai? Dantų protezavimas yra geriausia išeitis. Jeigu domitės dantų protezavimu – užsirašykite konsultacijai Juozas.Dental klinikoje.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Kadangi egzistuoja ne vienas protezų tipas – trumpai supažindinime su pagrindiniais, kad būtų paprasčiau pasirinkti Jums tinkamiausią. Žinoma, pasitarkite su gydytoju, kuris pateiks rekomendacijas labiausiai tinkamas konkrečiai Jūsų atveju.

FIKSUOTI PROTEZAI

Dantų protezavimas atliekamas pasirenkant vienus iš fiksuotų protezų:

  • Įklotai. Šie dantų protezai skirti šoninių dantų atgaminimui. Puikiai tinka tiek senjorams, tiek jaunesnio amžiaus asmenims.
  • Keramikinės laminatės. Šiuolaikiniai fiksuoti protezai dažnai yra keramikiniai. Kodėl? Nes jie ne tik puikiai tarnauja, tačiau ir labai gražiai atrodo. Puikiai padengia dantį, sunkiai matyti, kad burnos ertmėje yra protezas.
  • Dantų vainikai. Dantų protezai gali būti pateikiami ir vainikėlio pagalba. Jie yra dedami ant pažeisto danties, taigi, jis dar gali būti. Taip apsaugomas tolimesnis jo irimas.
  • Tiltai. Dantų protezavimas atliekamas ne tik tokiu atveju, kai prarandami visi dantys. Tiltiniai protezai tvirtinami, kai netenkama kelių dantų.

Protezai ant implantų. Galiausiai, galimi protezai ant implantų. Vėlgi, tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai trūksta vieno arba kelių dantų. Naujausios protezavimo technologijos padeda išsaugoti ne tik funkcionalius, tačiau ir puikiai atrodančius dantis.

IŠIMAMI PROTEZAI

Fiksuoti dantų protezai yra parankesni, tačiau norintiems sutaupyti rekomenduojami išimami. Jų kainos – mažesnės, tad tai puikus pasirinkimas, kuomet biudžetas yra ribotas.

  • Plokštelės. Jos dažniausiai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikia kelių dantų. Tiesa, galima rinktis ir tuomet, kai burnoje neliko nei vieno nuosavo danties. Plokštelės Kaune dedamos greitai, tad tai puiki alternatyva ne tik taupantiems, tačiau ir skubantiems.
  • Elastinės plokštelės. Nors yra išimamos, tačiau atrodo gana natūraliai. Jos yra lanksčios, puikiai prisitaiko prie natūralių dantų.
  • Lanko. Estetinis dantų protezavimas apima ir lanko protezus, kurie formuojami prie burnoje likusių nuolatinių dantų. Gali būti dedami ir ant implantų.

Dantų protezavimas prasideda nuo apsilankymo pas specialistą, tad nelaukite ir greičiau kreipkitės į jį, o tada, gyvenkite plačiai besišypsodami!

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |