Sekite naujienas

Sveikata

HOMO SANUS konfidencialumo garantija

Paskelbta

-

HOMO SANUS klinika tai aukščiausio lygio specialistų ir konfidencialumo garantija. Čia teikiamos įvairios konsultacijos susijusio su seksualine sveikata. Seksualinė sveikata yra gana opi problema Lietuvoje. Nemažai žmonių bijo kreiptis į gydytoją, nes jiems tai atrodo gėdinga. Tačiau reikėtų nebijoti ir kreiptis į gydytoją, kad jūsų gyvenimas galėtų sklandžiai tekėti savo vaga. HOMO SANUS klinika supranta, kad žmonėms, kurie turi seksualinių problemų yra ypač svarbu, jog viskas vyktų itin konfidencialiai ir kokybiškai.

HOMO SANUS klinika

HOMO SANUS visokeriopai siekia pelnyti pacientų pasitikėjimą, todėl betarpiškai rūpinasi informacijos saugumu ir konfidencialumu. Įvairių specialybių aukščiausios kvalifikacijos specialistai ištirs ir paskirs individualų gydymą. Seksologas, dermatovenerologas bei urologas yra patyrę gydytojai, su ilgamete patirtimi, todėl gali garantuoti paskirto gydymo kokybę.

Visi aukščiau įvardinti specialistai, prieš nustatydami diagnozę pacientą kruopščiai apžiūri bei atlieka būtinus tyrimus. Viso gydymo metu gydytojai dalinasi naudingais patarimais ir palaiko pacientą. Modernia įranga atliekami tyrimai užtikrina tikslumą ir leidžia lengviau atmesti galimas ligas. Neretai pacientams rekomenduojamas gydymas ne tik vaistiniais preparatais, bet ir fizioterapija.

HOMO SANUS tikslai

Šios klinikos tikslas yra padėti vyrams ir moterims spręsti seksualines problemas. Sprendimai gali būti priimami tik visiškai įsigilinus į paciento problemą ir jos priežastis. Todėl čia dirbantys privatūs gydytojai stengiasi įgalinti pacientą gyventi pilnavertį lytinį gyvenimą ir užtikrinti sveikatą.

Kiekvienas pacientas yra svarbus ir jų problemos nėra gėdingos. Net ir mažiausia problema gali sukelti nemažai nepatogumų, todėl būtina atsiradus pakitimams kreiptis į gydytoją. HOMO SANUS gydytojai neriboja pacientų laiko. Jiems skiriama tiek laiko kiek reikia, kad viskas būtų nuodugniai ištirta. Jei norite užsiregistruoti pas gydytoją ar daugiau sužinoti apie klinikoje teikiamas paslaugas tai galite padaryti apsilankę svetainėje https://www.homosanus.lt/.

Skaitykite
Reklama

Naujienos

Reklama
Reklama

Sekite naujienas

Kino naujienos

Reklama
Reklama

Ekspertai

Verslo idėjos

Reklama
Reklama