Sekite naujienas

Auto

Volkswagen: nuo kompaktiško auto iki visureigio

Paskelbta

-

volkswagenAnot volkswagen wiki, volkswagen, verčiant iš vokiečių kalbos, reiškia liaudies automobilis. Ši kompanija savo veiklą pradėjo dar 1937 m. Be abejonės, mūsų šalies keliais šios markės automobiliai pradėjo riedėti tik atgavus Lietuvai nepriklausomybę ir į rinką įsiliejus užsienyje gamintoms prekėms.

Šiuo metu mūsų šalyje yra ne vienas Volkswagen salonas, kuris gali pasiūlyti naujutėlaičius įvairių markių ir modelių Volkswagen automobilius. Tačiau ne ką mažiau populiarios ir naudotų automobilių salonų paslaugos. Juolab, kad jose galima ne tik įsigyti kokybišką auto, bet ir parduoti, įkeisti ar įvertinti realią savo transporto priemonės kainą. Šį kartą plačiau apie Volkswagen naudotus automobilius ir kokie volkswagen modeliai galėtų sudominti Lietuvos pirkėjus.

Reklama:

Išvardinti ir aprašyti kiekvieną volkswagen modelį būtų išties sudėtinga ir pareikalautų daug laiko. Be abejonės, prieš porą dešimtmečių patys žinomiausi ir einamiausi buvo Volkswagen Golf ir Volkswagen Passat modeliai. Tačiau, laikas eina ir į kasdieninį gyvenimą veržiasi naujesnių markių ir daugiau pranašumų turintys automobiliai.

Volkswagen Tiguan. Tiguan yra nedidelis SUV klasės visureigis. Volkswagen gaminių gamoje jis pirmasis toks. Visų varomų ratų sistema 90 % galios perduoda priekiniams ratams, tačiau, esant būtinybei, didelė galios dalis tuoj pat keliauja į galinius ratus. Iš pirmo žvilgsnio Volswagen Tiguan atrodo gana nedidelis, tačiau salono viduje jaučiama nemažai erdvės. Taip atrodo dėl panoraminio stoglangio. Pagyrimo nusipelno ir šio automobilio dizainas. Žinovai sako, jog tai tikras dinamiškumo ir tvirtumo pavyzdys. Pagal Euro NCAP standartus šio auto saugumas įvertintas 5 žvaigždutėmis. Tuo tarpu, prioritetą teikiantiems tik tikriems visureigiams, dera nepamiršti, joj Tiguan toks nėra. Be to, jis neturi trečios sėdimosios eilės.

Volswagen Arteon. Volkswagen Arteon modeliai – tai neabejotinai „Volkswagen“ kompanijos bandymas patekti į aukščiausią automobilių lygą. Jis yra sukurtas kaip keturių durų kupė, o tai šiuo metu labai madinga ir populiaru. Arteon yra ganėtinai stilingas kruizinis automobilis, bet jokiu būdu, kaip daugelis mano, ne sportinis. Kalbant apie praktiškumą, reikia pabrėžti, jog jis nėra labai talpus, kaip, sakykim, Passat modeliai, tačiau pasižymi itin didele kuro talpa. Dar vienas didelis Volkswagen Arteon modelio privalumas – komfortiškas ir stabilus važiavimas, nors iš pirmo žvilgsnio taip neatrodo. Tikriausiai tokią nuomonę suformuoja dideli, net iki 20 colių ratai. Ganėtinai agresyvi iš daugybės stilingų linijų sudaryta automobilio priekinė dalis Arteon modeliui suteikia išskirtinę išvaizdą.

Volkswagen Jetta. Šie modeliai tiek solidumu, tiek savo dydžiu labai panašūs į aukštesnės klasės Passat. Volkswagen Jetta gaminamas su nauja daugiasvirte pakaba, o tai labai patobulino važiavimo komfortą. Jetta modeliai turi naujus FSI ir TSI turbo variklius, kurie garsėja ne tik didele galia, bet stebėtinu ekonomiškumu. Galima drąsiai teigti, jog naujausi Volkswagen Jetta modeliai gali užtikrinti maksimalų važiavimo komfortą, ekonomiškumą ir galingumą.

Volkwagen T-Roc. Volkswagen T-Roc modelis Lietuvos automobilių rinkoje išties buvo labai laukiama transporto priemonė. Šis krosoveris yra gerokai platesnis ir aukštesnis nei jam giminingas Golf. Vadinasi ir salonas yra gerokai erdvesnis, bei geresnis matomumas. Šiuo automobiliu ypač patogu važinėti miesto gatvėmis, nes yra gana lengvas ir kompaktiškas, todėl nesunku pajausti mašinos gabaritus. Žinant kaip visai neseniai Volkswagen Golf modelis buvo mėgiamas mūsų tautiečių, ši naujoviška auto perspektyva tikrai sulaukia palankaus auto pirkėjų įvertinimo.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |