Sekite naujienas

Kelionės

Patarimai keliaujantiems: pigūs lėktuvų bilietai, technologinės naujovės ir viešbučiai

Paskelbta

-

Pigus lektuvu bilietai

Jau seniai pasiilgote tolimų ir kvapą gniaužiančių kelionių, kuriose patirti įspūdžiai jūsų atmintyje išlieka visą gyvenimą? Norite bent trumpam pakeisti savo aplinką ir atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių? Jei taip, šiandien jūs turite pačias geriausias galimybes. Pasaulis yra nuostabus! Jis kupinas neįtikėtino grožio vietų, apie kurias dauguma iš mūsų nė nesame girdėję – nuo prarastų miestų, iki mistiškų istorinių vietovių ir pasaulio stebuklų. Gal norite nukeliauti į stulbinančio grožio „keturių sezonų kurortą Bora Bora“ saloje? O galbūt norite pačiuožinėti ledu ant Paterswoldse Meer ežero Olandijoje? Svajojate savo pačių akimis išvysti Tian Tan Buda (dar kitaip žinoma kaip Didžioji Buda) Honkonge? Kad ir kokie bebūtų jūsų lūkesčiai ir siekiai, šiomis dienomis keliauti yra gerokai lengviau nei kada nors iki šiol, todėl pigių skrydžių portalas https://bilietaipigiau.lt/ pateikia keletą naudingų patarimų planuojantiems keliauti į užsienį.

Keliaukite pasitelkdami technologines naujoves

Klaidinga manyti, kad pačios geriausios atostogos ir labiausiai įsimintinos kelionės, kupinos smagių įspūdžių, yra tuomet, kai su savimi neturime jokių technologinių prietaisų. Deja, bet būtent tai gali sukelti daugiausiai rūpesčių, kurie sujauktų visus mūsų kelionės planus ir sukeltų labai didelį stresą. Todėl keliaudami jokiu būdu neturėtumėte pamiršti to, kas teikia didelį komfortą ir padeda išvengti daugybės nesusipratimų.

Reklama:

  • Bendraukite internetu. Nepaisant to, į kokį pasaulio kampelį keliaujate ar kiek laiko užtruks jūsų kelionė, su savo draugais, namiškiais ir kolegomis internetu bendrauti yra kur kas patogiau – be to, tai taip pat yra gerokai pigiau. Žinoma, jei nenorite atvykus į savo gimtąją šalį sulaukti didelių sąskaitų už užsienyje suteiktas interneto paslaugas, kelionėje naudokitės nemokamomis interneto zonomis.
  • Naudokite mobiliąsias programėles. Didžioji dalis šiuolaikinių keliautojų kartu su savimi visuomet turi ir išmanųjį telefoną, todėl būtų klaidinga į pagalbą nepasitelkti mobiliųjų programėlių, kurios kuo puikiausiai pritaikytos patogesnėms ir sklandesnėms kelionėms.
  • Nepamirškite „Google“ žemėlapio. Be abejo, keliauti galima ir savo rankose laikant tradicinį popierinį lankomos šalies žemėlapį, tačiau norint keliauti kur kas efektyviau, galite pasitelkti „Google“ žemėlapį, kurį visuomet turėsite savo išmaniajame telefone arba planšetėje („Google Street View“ galimybė taip pat yra labai naudingas pasirinkimas).
  • Skrydžių bilietais ir nakvyne pasirūpinkite nuotoliniu būdu. Taip, jūs supratote teisingai – pigių skrydžių bilietus ir kambarius viešbučiuose ar vietinių gyventojų nuomojamuose būstuose galite užsisakyti internetu. Taip sutaupysite daug laiko ir išvengsite bereikalingo streso.

Kaip pasirinkti viešbutį ar butą

  1. Kartais ne pro šalį išsinuomoti butą – jame galima jaustis laisviau, nereikia taikytis prie nustatyto maitinimo grafiko ir jūsų ramybės netrikdo kambarių tvarkytojos.
  2. Prieš išvykdami, visada pasitikrinkite savo viešbučio rezervaciją, kad, atvykus į viešbutį, netektų susidurti su nemaloniomis staigmenomis.
  3. Jei atvykstate neužsisakę viešbučio, iš karto nemokėkite pirmos jums pasiūlytos kainos.  Pasidomėkite, gal yra koks pigesnis variantas, nei jums siūloma.  Nustebsite, kaip kartais gali sumažėti kaina, ypač nedideliame viešbutyje. Jeigu ieškote komercinės „nakvynės ir pusryčių“ paslaugos viešbučių užsakymo svetainėje, geriau į tokios paslaugos teikėjus kreipkitės tiesiogiai telefonu / el. paštu, jei norite gauti pigesnes paslaugas (jei kreipsitės tokiu būdu, šių paslaugų teikėjams nereikės mokėti komisinių mokesčių interneto svetainei).
  4. Neignoruokite nakvynės namų (bendrabučių), nes juose įprastai būna švaru ir siūlomi tokie pat patogumai, kaip viešbučiuose. Norėdami sutaupyti, išbandykite „CouchSurfing“ – tai puiki galimybė greitai gauti nakvynę!
  5. Jei keliaujate po šalį, pasiteiraukite savo viešbučio (jeigu jis jums patinka!), ką jis gali rekomenduoti toje vietovėje, į kurią vykstate, ar net užsakyti ten jums kambarį.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |