Sekite naujienas

Laisvalaikis

Ištekėjusi moteris ieško vyro: kodėl?

Paskelbta

-

Ištekėjusi moteris ieško vyro

Tokios fazės kaip ištekėjusi moteris ieško vyro, šiandien jau skaičiuojamos ne dešimtimis, o šimtais, o įvedus ją į paieškos laukelį, skelbimai su tokiomis antraštėms netunka sudaryti iš tiesų labai ilgą sąrašą. Tokia situacija, natūraliai priverčia galvoti, kas nutinka šeimoj, kad ištekėjusios  moterys nusprendžia pasirinkti šią išeitį. Santykių ekspertai išskiria pagrindines priežastis.

Moterims trūksta dėmesio

Bene viena ryškiausių priežasčių, dėl kurios nemaža dalis moterų priima tokį sprendimą, yra ta, kad šeimoje tiesiog trūksta dėmesio. Kasdienė rutina bei darbas, pasiglemžiantis visą laiką; konfliktai; darbas užsienyje ir kitos priežastys tampa tomis, dėl kurių sutuoktiniai parodo kur kas mažiau dėmesio nei anksčiau; o romantika apskritai išnyksta iš poros gyvenimo. Vis dėlto, ne paslaptis i tai, kad būtent moterys yra tos būtybės, kurioms tiesiog būtinas nuolatinis jausmų patvirtinimas; komplimentai; dovanos; netikėtos išvykos ir t.t. Tai patvirtina ir pačios dailiosios lyties atstovės, kurios jau yra kūrusios skelbimus su šiomis antraštėmis – šios moterys atvirauja, kad sutuoktinio abejingumas, jausmų atšalimas, nenoras paįvairinti laisvalaikio ar  net nuolat kylantys barniai dėl elementarių dalykų ir tapo tomis priežastimis, kodėl teko kurti skelbimą su antrašte ištekėjusi moteris ieško vyro.

Slaptas nuotykis

Ir jei ką tik išvardintos priežastys skamba kaip iš tiesų svarbus argumentas keisti iki tol buvusią situaciją santykių srityje, tai, kaip pastebi ekspertai, būtina aptarti ir dar vieną atvejį, kuomet   tokie skelbimai, kaip ištekėjusi moteris ieško vyro atsiranda ne todėl, kad santykiai šeimoje nebeteikia džiaugsmo ar apskritai nebeturi ateities, o todėl, kad… moterims tiesiog pasidaro nuobodu ir jos nori paįvairinimo. Vėl norisi iš naujo patirti pasimatymų jaudulį, malonias staigmenas, mėgautis flirto malonumais, mėgautis puikiai leidžiamu laiku.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos